כתבתי בפורום הנקה ואני גם פה

כתבתי בפורום הנקה ואני גם פה

מיקה בת 4 חודשים בשבוע הבא נשקלה היום 5.850 לדעתי קטן (בטפ"ח לא התרגשו) בגלל שהיא בפעוטון ואני לא התחברתי טוטאלית למשאבה אני לא נותנת לה שאוב לגמרי אלא בקבוק של בוקר שאוב והשאר סימילאק יכול להיות שהשינוי בתזונה יביא לעצירה בעליה? ושאלה נוספת מיקה אוכלת נורא מוזר חמש דקות יניקה אינטנסיבית ואחר כך שיחה עם כל מה שיש מסביב גם בחושך ודקה אחרי השיחה רטינה בדוגמת "בוא הנה" לציצי והתנפלות מחודשת לדקה וחצי ושוב עוזבת יכול להיות שהיא מספיקה לאכול כמו שצריך? בלילה האחרון קמתי אליה כל שעה כי היא מוטרדת בגלל חניכים (היא כל הזמן מחכחת אותם בכל מה שיש <ידים כתף של אמא פנים של סבתא הכל הולך>) דעתך בבקשה תודה

one question

What was her birth weight? After about age 3 months, the baby eats much more efficiently and quickly, so it is not unusual that she eats in 5 minutes at that age.​

כשמיקה נולדה

המשקל שלה היה 3.555 השתחררנו מבית חולים 3.300 ואתמול היא נשקלה (ב-19 לחודש תהיה 4 חודשים) 5.850

Is she spitting up?

Maybe this particular artificial milk is not good for her. If her weight gain slowed when you started giving her artificial milk, you have to ask yourself if this milk is good for her. Has she been sick? When babies are sick, they use energy stores to fight the disease. If she is in daycare, she is exposed to many sick babsies and her immune system may be working overtime, which also burns calories. I would try pumping again with a better pump. What was the problem with the pumping?​

אסתר יש משהו..

היא מנוזלת וקצת מציק לה אבל אין לה חום או משהו דומה בקשר לשאיבות אני לא מצליחה להוציא יותר מ-120-140 cc אחרי יום עבודה (בעבודה אני לא יכולה לשאוב אין לי פרטיות) מיקה לא פולטת אם לזה התכוונת ואם כן אז בכמות מאוד מאוד קטנה של כמה טיפות לא משהו שדומה לקיא אבל כן בפעוטון היא מוציאה המון אנרגיה במישחק ובהפעלות ג´ימבורי כדורים שעושים לה שם. ניסיתי לתת לה בקבוק תחליף בבית לראות אם היא אוהבת ולוקחת והיא אכן כן גמרה בקבוק שלם של 120cc בלי תקלות אז נראה לי שהיא לא ממש סובלת בגללו.

דלית 3

New member
היי ג´ס - אל תשכחי שבגיל הזה

לכולם העליה במשקל קצת נבלמת. אם הם היו ממשיכים באותו קצב - בגיל שנה כבר אי אפשר היה להרים אותם

למעלה