כתבתי פה מאמר על ה-3310

oleg_kh

New member
כתבתי פה מאמר על ה-3310

לא יודע איך מעלים אותו ללוחות אז אני אעשה לדור חיים קשים, אני מצרף פה קובץ וורד ושהוא ישבור את הראש מה עושים איתו. תהנו.

d@r121

New member
לא יותר פשוט...

לשלוח לי את המאמר למייל יש לי אחלה מייל שקיבלתי מתפוז באחלה דייל D-: וממש מצפה למיילים שלכם אז שלך לי את המאמר למייל ומבטיח להעלות למאמרים ד
ר

oleg_kh

New member
עזוב אותך נו

הנה הקובץ למעלה קח אותו תעלה אותו בחייך..

Moran84

New member
אחלה של מאמר!!!

כל מי שמעוניין במכשיר ורוצה לדעת עליו עוד פרטים שיקרא! אולג, עכשיו אני מבינה שאני צריכה את הטלפון הזה, אני אחכה עוד טיפה לשדרוגים של אורנג´ ואז אני אקח אותו. אבל יש לי כמה שאלות על המאמר: רשמת שיש לך אותו למעלה משנה ואתה מרוצה, זה אומר שגם לא היו לו בעיות למיניהן ? מה לגבי האיכות שמיעה - לא שמעים טוב או ששומעים כמו כל רשת סוללרית אחרת?

Moran84

New member
איזה מגניב...../images/Emo42.gif

הבדל של 19 דקות בדיוק בין הודעה להודעה..
אל תשימו לב.. משעמם לי, אז אני מסתכלת על סתם דברים!

oleg_kh

New member
אההההמממםם..

החלפתי 3 מכשירים בנשה, אבל לא בגלל שהיו תקלול אלא בגלל שהם נשחקו. הראשון נפל לי איזה 4 פעמים מגובה דיבור (1.84 מטר) על בטון, הוא כמובן עבד אבל קירטע, אז מכרתי אותו. לקחתי אחד חדש מחו"ל אבל בלי כתיבה בעברית. ברגע שיצא ה 3310 באורנג´ לקחתי אותו עם תמיכה מלאה בעברית. תקלות כמעט ואין במכשיר והוא מצויין ומאוד אמין. גם אחרי נפילות הוא לא נשבר. שומעים בינוני. בערך כמו בכל הנוקיות. פחות טוב מסמסונג אבל יותר טוב ממוטורולה.

spheonx

New member
שכחת לציין על התקלה

שהפלאפון מאוד מאוד צומי אני משער שזה לא בכל המכשירים , אולי יצאה סדרה דפוקה פשוט, ואני על המזל נפלתי על אחד מאלו, המכשיר כבה לבד, בלי שום סיבה, התכנה פשוט נתקעת לה, ולאחר מספר שניות הפלאפון כבה לחלוטין, בלי קשר למצב הסוללה אגב. עוד מידע, בלינק שצירפתי.

oleg_kh

New member
לא יודע על מה אתה מדבר

החלפתי 3 מכשירים וזה לעולם לא קרה לי במשך יותר משנה. כנראה יצאה סדרה מסויימת מהמפעל שקרה לה את זה, אבל לא להכליל כי אני מכיר מלא אנשים עם 3310, הוא לא נכבה ולא נעליים.

spheonx

New member
אתה מוזמן לראות בכתובת שצירפתי

גם אני חשבתי בהתחלה שזה הדמיון שלי והפלאפון שלי פשוט שונא אותי אבל מסתבר שזה לא רק אצלי שמעתי רק על עוד 2 או 3 אנשים באזור שקרה להם אותו המקרה... כואב, במיוחד כשיורוקום לא מוכנים לתקן את זה

עידו10

New member
ממישהו שמבין עניין-

הטלפון הזה קופא על ימין ועל שמאל, בכל הסדרות שיצאו מהמפעל. כנ"ל לגבי ה3330.

Nokia Fan

New member
לא נכון!

יש לי את ה-3310 כבר יותר מחודשיים והוא אף-פעם לא עשה צרות! דרך אגב, לכל מי שיש סוללת ליתיום ל-3310: היכן השגתם אותה? יורוקום אומרים שיש להם רק ניקל-מטאל...

spheonx

New member
סוף סוף מישהו בפורום שמבין אותי

הייתכן?!? גם לך המכשיר קופא הרבה? יש רעיון איך לסדר את זה? יורוקום לא מוכנים לטפל בזה בטענה שתיקון המכשיר על ידי חברה שלא נמצאת בספרד (רכשתי את המכשיר בספרד) בלתי אפשרי

מממ..

האמת שלא נתקלתי בתופעה שאתם מציינים. אני אברר את העניין עם ראש צוות נוקיה(של אורנג´).

spheonx

New member
אם תעלה על רעיון

אם תעלה על רעיון כיצד ניתן לסדר את הבעיה אני יותר מאשמח לשמוע

oleg_kh

New member
גם אני לא והחלפתי כבר 3 מכשירים

זהים, ובאף אחד מהם לא הייתה התקשלה שהזכרתם. אמרתי, כנראה זאת סדרה מסויימת שיצאה מהמפעל והיה באג בייצור. לי זה לא קרה אף פעם!! טפו טפו טפו

Moran84

New member
זו הסיבה שאני מתכוונת לקנות את

המכשיר בארץ, דרך אורנג´, ככה אני אהיה בטוחה שלפחות שנה תהיה לי אחריות ולאחר מכן אני אוכל לתקן את המכשיר בתשלום במידה ותהיה תקלה....

oleg_kh

New member
מבין עניין ???

א. בוא תסביר לי איך בדיוק קבעת שאתה מבין עניין. ב. מעניין שהיו לי 3 מכשירים, כולם מסדרות שונות, ובאף אחד מהם לא הייתה התקלה שציינתם. אמנם שמעתי עליה, אני יודע שבמכשירים שמביאים מספרד יש את התקלה. אבל לא להכליל ולהתלהב. שום דבר לא קופא על ימין ועל שמאל.

למעלה