כתיבה אישית

נשר לבן1

New member
כתיבה אישית

שלום תחילה אומר שזו בעצם הפעם הראשונה שאני כותב בפורום כאמור אין סתם, הרגשתי לפתע שאני חייב, מוכרח לכתוב את מה שיש לי על הלב, האמת שיש בי תקווה שיהיה בי אומץ לשלוח את המכתב הזה לאחר שאסיים. אציג את עצמי תחילה, אני ילד(...) אינדיגו מוצהר, יצאתי מהארון כשנולדתי בתחילת שנות ה- 70, עוסק בטיפול כ 14 שנה. מקריאה קודמת קראתי את כתיבתה של טליה שכתבה על דור ה-X וזה בהחלט הצדדים המדהימים בנו ויש עוד הרבה בהחלט. כן דור האינדיגו עושה שינויים מדהימים, אבל אני תוהה ביני לבין עצמי, חושב עלינו, מי דואג לנו בעולם הכל כך חומרי, נוקשה הזה? ולכן אני מעוניין לשתף בצד אחר של חיי. הצד האחר שלא נכתב עליו. הגעתי הנה לעולם עם שפע של כלים תבונתיים גבוהים, יכולות אנרגטיות וטיפוליות נוספות מדהימות ובעיקר יכולות של אהבה אדירות. יחד עם זאת, ככה פתאום, היום, קפץ לי לראש שפשוט, לצערי אין לי אפילו תיק קטן עם הדרכה לגבי איך מתנהגים בעולם הזה. בתקופה האחרונה אני נתקל באירועים לא קלים יש בי את משמעותם, ההבנה שמוליכה אותי קדימה להבין את סיבתם גם אם זה מאוד לא נעים 'לשמוע'. אני מרגיש שדווקא היום בעקבות מאורע שקרה לי הערב, משהו לא קל, אני רואה את חיי שלי, אישית, כמשהו שהוא ממש בועה בהשוואה לכל החיים כאן. ואני צועק אלוהים אדירים, אז יש בדור האינדיגו כל כך הרבה אור כל כך הרבה שמחה, אבל לי בכל אופן אין את התבונה לגבי איך מתנהגים עם האנוכיות, האינטרסים, ההרס החברתי, הקיטלוג החברתי, המעמדות.... אין את ההבנה איך להתנהג לפי הסטנדרטים החברתיים. אני לא כמו כולם אבל אני מודה שבהחלט כן הייתי רוצה להבין מה קורה פה?!! אני מרגיש כאילו המציאות התפוצצה לי בפנים. כולם - הכוונה אני מקווה ברורה למי..... יודעים איך להתנהג איך, להיות מאופקים, איך להתלבש לפי צו, הולכים בתנועה אחידה, בפגישות אין חיוך, אין שיחת נפש, אין אהבה, אין הדדיות. אין לדבר באמת מה שיש בפנים .... אני יודע שיש להם את הכלים איך להתנהג כמו כולם. אבל אני, מה לעשות?! אחר! יש בי מין התלהבות את השמחה, הסקרנות,הקשבה לאחר... (בשפה הכללית קוראים לה "להיות רציני", למה לא פשוט להיות קשוב לאדם אחר, למה הכל כל כך מסובך) ....טיפולים משלימים, אלטרנטיביים, כן, כך זה נקרא, אבל, אצלי זה בדם זה כל היום כל הזמן ויש עבודה עצמית 24 שעות, כל החיים כן זאת עבודה. אבל, לא קל לי, אני עצוב, אני מודה, כי מה יהיה ,אנשים כמוני מבודדים מהחברה מהחבר'ה, מסופחים לקטגוריות כאלה ואחרות. יכול להיות שפשוט אינני יודע היכן מכירים עוד כמוני, אתם יודעים..., אנושיים בלי פוזות.. אני עצוב כי יש בי כל הזמן את השאלה, איך להיות אינדיגו וגם להיות אחד מחבר'ה הכל כך שמרנית בימינו. כביכול מקבלים את כולם... . ו...כמו שנכתב גם אני הולך נגד הזרם, מה לעשות בעניי זה דווקא ללכת עם הזרם, לא? תודה על האפשרות שניתנה לי לכתוב ועל קריאתכם.

טליה Talya

New member
שלום לך נשר לבן../images/Emo24.gifוברוך הבא!!!

ראשית, סליחה על האיחור במתן תגובה... לשמחתי...הייתי בחו"ל בסופשבוע לצערי... המחשב עושה לי המון בעיות לאחרונה-החיבור לאינטרנט לא משהו.... נגעת בשאלות קיומיות שמעסיקות גם אותי. מגיל צעיר מאוד הרגשתי שאני לא כמו כולם... שכולם מתעניינים בדברים, שבעיניי היו קצת רדודים לא פעם הרגשתי אווט סיידרית
ניסיתי להיות כמו כולם באמת שהשתדלתי...אבל לא הצלחתי. ואני אודה ואומר שזה תיסכל אותי מאוד והמון שאלות של "מי אני מה אני" מילאו את ראשי. בפגישות עם אנשים שונים במהלך חיי הבנתי שאני צריכה להיות אני!!! אני לא יכולה לשנות את מי שלא רוצה או פוחד להשתנות אבל אני כן יכולה להיות נוכחות ב- 100% שבי ומי שיכול ורוצה קולט ממני, לומד, מקבל אומץ לנסוק על כנפיי המיוחדות שיש בכל אחד. ואולי...לא צריך ללכת לפי הסטנדרטים החברתיים,....כלומר לא לשבור את הכלים אלא לזרום ולהמשיך להפגין את המיוחדות להגיד את האני מאמין שלך. אני רוצה לספר לך דוגמה קטנה מחיי היומיום שלי, במקום העבודה הקודם שלי שלטה ההתנהגות של "להתקדם ויהי מה"...לא משנה אם זה יפגע בקולגות שמסביב לא להגיד מילים טובות,כי זה מצביע על חולשה לא להביע אמפטיה ורגשות חיוביים, כי זה מצביע על חולשה.... יום אחד בקיץ עבד בחצר הבניין גנן זה היה יום חם באוגוסט הבחור עבד ללא כובע גזם את ענפי הגדר אנשים חלפו על פניו,נכנסו/יצאו כאילו זה ברור לכולם שהוא צריך להיות שם ולגזום בחום העז את הגדר. ראיתי אותו מהחלון יצאתי אליו ונתתי לו בקבוק מים. וחזרתי לחדרי. אחרי שעה בערך מישהו בכיר במשרד אמר לי "ראיתי אותך נותנת לגנן מים, ורק את יכולה לעשות את זה".... ובאמת, אני לא צריכה מחמאות זה משהו אנושי בסיסי שכל אחד היה צריך לעשות זאת! אז עשיתי למרות שאולי אחרים הרימו גבה אבל ראיתי שזה כן נגע לאנשים בלב...

למעלה