לאאאאאאאאא לאאאאאאאאאאא

python 4

New member
לאאאאאאאאא לאאאאאאאאאאא../images/Emo2.gif

למהההה?? למה זה קורה? במה זכינו? אין לנו מספיק צרות? אין לנו מספיק דאגות על הראש? אני ידעתי - ידעתי שזה יקרה
זה התחיל בקטן ובנחמד, בג'וליה החביבה שאותה לא נאלצנו לסבול בארץ. זה עורר חשד קל כשליאנה חזרה, ואז כשויקטור הלך לפגוש את רמונה
.. אני ידעתי.. ידעתי שזה הולך לקרות.. אני פותח את הטלוויזיה כדי לצפות בפרקי השבוע של האופ"ס החביבה עלי ואת מי אני רואה אם לא את.. נו הופ
זהו, אני מפסיק לראות רשמית את צח"מ, עד שאני לא אשמע את צפירת הארגעה שמבשרת שהופ חזרה אל ביתה שבקנזס או ווראוור. מה עובר על ויקטור?? או יותר חשוב - מה עובר על התסריטאים?

nimix

New member
לפי הבנתי הדלה...

הופ עדיין בקנזס כמובן ( ושתישאר שם..) ויקטור רק מברר עם נשותיו לשעבר ( ויש.. נשים לשעבר...) מה לא היה בסדר ביחסים שלהם ולמה הם לא הצליחו כי הפעם הוא רוצה להצליח עם ניקי (פחחח) וזהו מה קורה איתכם הכל טוב? שיהיה סופשבוע נעים ושבת שלום !!

guy is me

New member
עלילה של בראדלי וליסה המשוגעת..

מי זוכר את פירטי העלילה?

ים כחול

New member
פייתון מבינה אותך מאד!!!../images/Emo23.gif

כל הגוף שלי מתכווץ בייסורים כשאני רואה את הופ !!!!!!!
תודה לאל שזו תופעה זמנית
כי כבר לא נשאר לי לאן ללכת כשהיא על המסך : הייתי בשירותים לקחתי כמה פעמים נישנושים כמה כבר אפשר להתקלח ביום? הנייד רותח מחום באוזן שלי דייייייייייייי !!!!!! שיחזור לג'נואה התעייפתי כבר מפגישת המחזור שלו....

sergew2

New member
מה שמדכא..

זה עצם העובדה שהוא ידבר איתה במשך 4 פרקים במסעדה!! כמה אפשר לסבול דבר כזה?!

junny

New member
דוקא אני..

(פחדתי לכתוב את זה בכותרת) דווקא אני מחבבת את הופ. היא כל כך שונה משאר נשותיו של ויקטור. שהן פשוט סתם. היא לא מתרפסת עליו ולא אומרת לו: " הוי ויקטור.. אני כל כך צריכה אותך.. החיים בלעדיך לא שווים כלום)

למעלה