לאדמוני ממני לין-לין

לין-לין

New member
לאדמוני ממני לין-לין

לאדמוני, קודם כל שוב תודה על ההתיחסות. אני מתבאסת ונעלבת שאתה עוין כלפי אנשים שאתה לא מכיר אותם בכלל ואני מתכוונת אלי, אין כל רע בזה שבנאדם מעריך את עצמו, ובמקרה שכתבתי לך עד כמה אני טובה, זה רק היה לצורך ההודעה, שתבין על מה היה מדובר, אבל בטח שאני לא הולכת עם שלט או מספרת על עצמי לפני אף אחד איך אני ומי אני. ומאחר ואתה היית נסער על האופן בו הצגתי את עצמי, אז תבין מכך שהיה לבחור ממה להתלהב כל כך מהר. ולסיום, אני חושבת שאנשים צריכים להחזיק מעצמם, אני התגרשתי אחרי שסבלתי מאלימות מאוד קשה, ומכך למדתי להתנהג הכי יפה לאנשים בעולם וגם לאנשים אגרסיביים, ומכאן אני רוצה לאמר לך בלי לדעת בין כמה אתה, אבל נראה לי שגם אתה צריך ללמוד עוד הרבה, ולא מעט להעריך את עצמך גם לפני אנשים, כי כך אתה משתקף בעיני אחרים. ואפרד ממך בשוב תודה להבדיל ממך, שכעסת בלי שום סיבה עלי, אבל בכל זאת טרחת לענות. נ.ב. גם אתה חוזר שוב ושוב על כך שאתה לוקח את החברה שלך עם כל החבילה, וכי למה אתה מדגיש זאת, ??? לדעתי גם בגלל שאתה כמו כולם אוהב להדגיש את הדברים החיוביים שבך. ואף אחד לא לוקח את החבילה של השני, כששניים אוהבים אז אחד נותן מעצמו לשני. זה שאתה רווק לא נותן לך עדיפות אצל גרושה, להיפך. בכל זאת בהצלחה! ולא צריך להתרגז עלי, אני רק וירטואלית.

למעלה