לאחרונה שמעתי ורציתי לדבר על זה

ZeusMan

New member
לאחרונה שמעתי ורציתי לדבר על זה../images/Emo79.gif

כל מה ששמעתם לאחרונה, שהמליצו לכם פה, שיצא לכם לשמוע באיזה דאנס או בכל מקום אחר, לכאן... King Prof - Mama Dont Cry הבחור הצעיר הזה יושב על ה-IRITS רידים... אם אני מבין נכון, וכמו שקינג פרוף כניראה הבין, שירי אהבה והערכה לאימאות זה IN לגמרי... לבחור הזה יש עכשיו להיט חם שנמצא במצעדים השונים ושם השיר : King Prof Who's Gonna Stop Them Now שווה לחפש ולהשמיע לעצמכם.. Beenie Man Feat. Kevin Lyttle Dancehall Champion שורף רחבות אמיתי.. בקרוב במועדון הקרוב לביתיכם... Lady G Feat Macka Diamond - I Want A Man קאנטרי וזמרות דאנסהול באותו שיר ?! הזוי !!! אתם חייבים לשמוע את השיר הזה, הכי הרבה זרקו אותו לחלל הריק של העולם הוירטואלי... Turbulence - Nah Sell Out איזו עבודת הפקה מיוחדת !!! מין שילוב בין צלילים מעולם ההיפ הופ לבין צלילי הקונשס המוכרים... Turbulence כרגיל שורף... Capleton - Gimmi Little Bit
בכלל לא הקפלטון המוכר שמוציא את הגרון כדי להביע את רגושותיו... מין שיר בעל רוח צעירה קליל ומצחיק... מעלה חיוך חמוד... Loc - Ring Ding Ding משהו בין אלפנט מאן, השיר WACKY DIP והשיר של הצפרדע שהיתה להיט ברחבי העולם שהופיע בכל פינה אפשרית... בקיצר יצא פה דאנסהול מצחיק ביותר.. Jah Cure - Love Is שיר אהבה מדהים !!! Jah Cure מנסה להסביר מה זה אהבה ונעזר בכישרון ההבעה המצוין שלו כדי לרגש עד דמעות... Don Campbell - Unchain Us איזה יופי של רידים... עוד שיר רגאיי שזועק "Set Us Free" !! הפעם בעזרת שימוש בצליל מאוד מרגש שיוצא מקסילופון אם אני לא טועה...

dune d

New member
אפשר גם?

Kevin Lyttle ft. Assassin - Fever סינגל חדש מתוך אלבום שצפוי לצאת השנה. אני מאמין שגם כאן תיהיה את אותה ההיסתריה סביבו, הוא יודע לעשות את זה מעולה. אחלה של שיר בשמיעה ראשונה .

למעלה