לאחר התאוששת -קצת על ניר עם....

התקוה 6

New member
לאחר התאוששת -קצת על ניר עם....

יום שישי האחרון, בקיבוץ ניר עם שבדרום -חוייה מיוחדת במינה... הגענו בשעות הערב לקיבוץ, שם קיבלו את פנינו גיל ועידו היקרים וכל צוות הגרין פאב שדואגים תמיד לארח בצורה יוצאת דופן ומחממת את הלב. לפני הבלאנס, נשמעו קולות בייס דראם עצמתיים באויר... מדובר בהפצצות של כוחותינו על איזור עזה....החבר'ה בקיבוץ לא מתרגשים בכלל..."ככה זה כל ערב בחודשים האחרונים..." הם אומרים. באחד הרגעים נשמעה אזעקת הקיבוץ ומיד אחריה קריאת "שחר אדום"-מערכת שמדווחת על שיגור קסאם...קצת מפחיד...ושוב,אדישות מסוימת מצד תושבי המקום.זה חלק מהשיגרה. קשה להבין את זה...כואב לראות שצריך להתרגל לשיגרה הזו. אך למרות כל זה, דבר לא מנע מתושבי האיזור להגיע להופעה ולמלא את הגרין פאב עד אפס מקום! לצערינו לא היה די מקום בתוך המועדון על מנת להכיל את כל האנשים ורבים נותרו בחצר הפאב -גם היא מיוחדת ויפה. קיבוץ ניר עם, הפך לקיבוץ ניר-חם! אנרגיות מוטרפות,אנשים שרים את השירים,שמחה ,אש -מדהים! תודות למארחים ולתושבי האיזור המקסימים, מקווים לימים של שקט ושמחים לחזור תמיד למרות הכל... כמה תמונות....

eviaman

New member
חחחח רואים אותי בכל תמונה...תקווה 6

אכן כן ! שרפתם את המקום, אני הייתי מסטול ברמה מצחיקה , היה חזק ריגשתם לאללה... אני אישית דאגתי להביא רכב גדול ובו 8 אנשים מהקיבוץ (צאלים) ואף אחד מהם לא התאכזב , החבר'ה נהנו מכל רגע! רגאמפיין לפנים אח שלו! כל הכבודדדד!!!!! (אני הבחור אם האגרופים הקמוצים והחולצת פסים,חחח) איזה ערב התקווה 6 , הרבה תודות עשיתם לי אחלה סופשבוע!

התקוה 6

New member
תודה רבה! קטרודה וייבז-

נהננו מכם מאוד גם אנחנו בצאלים, מחכים לשמוע גם את החומרים החדשים, הרבה הצלחה, נתראה בשנטיפי! ד"ש לחברים מצאלים מכל התקוה!

Jah 3

New member
התקווה, הדרום היה רחוק לי הפעם

והיה לי דלק באוטו בדיוק עד לתל אביב שכבר נסעתי לתומר יוסף... אבל עדיין אני אופטימי לגבי השמועות שרצות לגבי ההגעה שלכם לסיטי הול בחיפה היפהייפיה

ZeusMan

New member
אביה זה ניראה כאילו אתה נהנה ../images/Emo13.gif

איזה פיספוס לישון מוקדם ביום שישי...

eviaman

New member
דרך אגב אח שלי זאוס...

התקשרתי אלייך ! ואין קול ואין מענה...!!

ZeusMan

New member
זה מה שקורה שהאישה בבית

הולכים לישון מחובקים

eviaman

New member
ועוד משהו זאוס...

שמע אחרי הערב בניר עם , ובקשר לקהל שהגיע לשם ... הגעתי להרבה מסקנות... מסקנות שקשורות בשאלה . מה עושה את הדאנס כלכך טוב... וזה נורא פשוט , זה פשוט הקהל ! התקליטן בניר עם אחרי ההופעה של התקווה נתן מי ראב א דאב כזה, ומדי פעם איזה להיט,לא משהו מקפיץ בכלל, הקהל לא אהב את המוסיקה ! אבל הוא כלכך רצה לרקוד שזה לא שינה לו... אבל עם הוא היה נותן קצת ממה שאנחנו נתנו , בדוק שהמקום היה נשרף!!! קהל... שתאכלס ? לא היה אכפת לו מהדי ג'יי ישים.

אחלה תמונות!! שמעתי גם אחלה וייבז

היו שם וכמובן אחלה הופעה! בקרוב בג'ה פן.. ובקשר ל"שחר אדום" גם לי היה את אותו סיפור לפני חודש בשדרות!! ברמקול מישהי אמרה "שחר אדום- שחר אדום" ואז היה בום!! והחבר'ה היו רגיל שם, ורק אני בסרטים כבר חושבת מה יכול להיות.. אז שיהיה יום מעולה ואני מזמינה אתכם לקומונה של התקווה 6
-כשף!

למעלה