לאחר חמישה ימים בוילה

idanoosh17

New member
לאחר חמישה ימים בוילה

כשאנחנו צופים 24 שעות ביממה, התחיל קצת אקשן, שיחות, צחוקים, קשרים.... מה אתם חושבים עכשיו על כל מתמודד?
מיקי-
צבר-
שי-
ג'ני-
יוסי-
עינב-
איתי-
ונסה-
רנין-
נעמה-
לאון-
בוריס-
אשר-
ערן-
קרן-
שפרה- מי הפייבוריט/ית שלכם? את מי אתם שונאים? מי הכי מצחיק? את מי לא רואים מספיק? מי משעמם?וכל מה שעולה לכם בראש!

ילד רע 16

New member
לדעתי כדאי לחכות עד לשני.

יש אנשים כמוני שלא צופים כל הזמן ולא יודעים עשירית ממה שהולך שם
אין לי הוט ולא הכי כיף לראות באתר, אז אני מחכה לשני ושלישי, בטח יסכמו הכל ואז יהיה אפשר לקבל תמונה כללית יותר. מה שמעצבן הוא שיש פער עצום בין הצופים שעוקבים יותר מאשר אילו שצופים רק בערוץ 22, כי ראשית, הם לא רואים הכל או הרוב ושנית יש עריכות, כך שעורכי 'האח הגדול' וההפקה מכוונים למשהו ספציפי ומשדרים קו מחשבה מסויים, תפיסה אחת.

ShukyD

New member
הם גם מונעים מאנשים לראות בדרכים אחרות

כמו מדיה פלייר וכו' למי שלא נוח לראות באתר עצמו או מעבר לזה - למי שאין אפשרות לראות באתר עצמו וחבל

ShukyD

New member
כן, חבל.

דבר ראשון אני לא יודע עד כמה פיראטית הדרך הזאת דבר שני מי שאין לו הוט ולא עובד לו אתר קשת או איטי לו מדי\ מקוטע לא יודע מה.. לא רואה את זה ככל שיותר יראו <גם בדרכים כאלה> נצבר יותר רייטינג לשני ושלישי אני במקומם הייתי מרכז מאמצים בדברים אחרים במקום למנוע את זה זה פועל לטובתם

איתי בל

New member
אתה מפספס את הנקודה

ככל שיריצו את הפיראטי יהיה יותר רייטינג בשני ושלישי לשעה וחצי... אבל בהוט 24 שעות ביממה פחות ובקשת פחות כשהוט עושים עסקה עם האח הגדול/קשת ש24 שעות ביממה יהיה ערוץ עם התוכנית הזו המטרה היא שיותר אנשים ירצו להצטרף להוט וכשהם משדרים 4 מצלמות שונות בקשת אז המטרה שתיכנס ואם לא עובד לך תתאמץ שיעבוד לך ואז השעה וחצי הזה ביום שני ושלישי מתגמדת לכל הרווח בסיפור הזה האח הגדול זו הפקה ענק שצריך עלבוד עליה 24 שעות זו גם עבודה ענקית גם המון כסף של הפקה שלמה שהולכת לעבוד 24 שעות במשך מאה יום וכל זה כדי שיהיה לך שע הוחצי רייטינג בשני ושלישי... עזוב אותך לך תעשה כוכב נולד

ShukyD

New member
אז הם בונים על דבר לא נכון בכלל

כי אם נראה להם שמישהו יצטרף להוט רק בגלל זה הם טועים זה תוך שלושה חודשים נגמר מי שיש לו הוט גם ככה רואה שם אף אחד לא מתכוון לעבור מפה לשם

תכלס!!!, אני טכנאי של יס

והשבוע שהייתי בהתקנות של יס אצל אנשים שיש להם הוט דבר ראשון כמובן ראיתי אצלם קצת את ערוץ 20 לפני ההתקנה. הרבה מהאנשים לא ידעו בכלל על קיומו של הערוץ(20) בגלל התוכנית הזו אנשים לא יעברו להוט.

איתי בל

New member
אף אחד לא עיבור להוט בגלל ערוץ אחד

אף אחד לא יעבור להוט רק בגלל ביפ או רק בגלל הוט 3 או רק בגלל יהודה לוי הוט זו חבילה שאמורה להביא כל מיני דברים מכל מיני סוגים עד היום הוט לא =נתנה שום מענה לצופה הריאליטי לעומת יס ועכשיו יש להם גם את זה אז עכשיו יש להם עוד חתיכה בפאזל גדול וזה אכן נחוץ וחשוב ובאפן אישי הערוץ הזה באמת נהיה הערוץ העיקרי שלי שפתוח אני שמח שיש לי הוט וכלקוח זה גם חשוב אפילו שאני לקוח וקיים ואפילו בגלל שאני לקוח קיים יש פה עוד חישובים ואינטרסים מעבר לאינטרס שלך לראות את התוכנית בלי פרסומות והפרעות שאתה לא מסוגל לראות סביר להניח שהוט שילמה הרבה בשביל הבלעדיות הזו ואם אני כבעל הוט או אתה כמישהו שאין לו הוט יצפה בזה בדרכים פיראטיות זו הפרה חמורה גם להוט גם לקשת וגם לאח הגדול אתה מקבל פה הפקת ענק צוות שבודק את החבר'ה האלה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במשך מאה יום בדירה גדולה עם בריכה וכ'ו וכ'ו וכל זה ב....חינם! אף אחד פה לא פתח את הארנק ושילם לארז טל שקל והדרך היחידה שהוא כן ירוויח זה אם אתה תראה באתר של קשת פרסומות לפני שאתה מעלה את השידור ואם אני אצפה בערוץ הזה ואתן רייטינג ואם גם אני וגם אתה ביום שני ושלישי נצפה בתוכנית ולפי איך שאני מסתכל על הפורום הזה והעיסוק שלכם בתוכנית פיראטי או לא פיראטי אתם תהיו מול הטלוויזיה בשני ושלישי כמו ילדים טובים אז חלאס להתבכיין כי בשביל נוחות היינו צריכים לשלב הרבה כסף לצפייה בדבר הזה

ShukyD

New member
אז שיוציאו לינקים למדיה פלייר עם פרסומות

מה קשה?

אבל מה זה ייתן להם?? ../images/Emo185.gif

הם מרוויחים על ה20 שניות פרסומות באתר ומרוויחים בטח על כל כניסה לאתר. HOT מרוויחה גם היא כסף על זה שצופים בערוץ 20 ותאמין לי, צופים בערץ 20. אתה אומר "שיוציאו לינקים למדיה פלייר", זה כמו שתגיד שכל חברת הפקה תוציא את הפרקים שלה להורדה באינטרנט-אבל אז לא יהיה רייטינג ורייטינג = כסף, עכשיו הבנת?

איתי בל

New member
יש גם יתרונות בכך שאתה נכנס לאתר של קשת

חוץ מזה לא זכור לי למה הם חייבים גם לעשות את המאמץ ולהשקיע את הכסף שיהיה לך פרסומות במדיה פלייר את עוקב אחרי התוכנית יפה מאוד גם בלי זה אפשר להגיד מעניין לא עמניין זול לא זול ולהתעצבן ואנערף אבל וואלה אחי אתה עוקב אחרי זה יפה מאוד הם עשו כבר את שלהם

ילד רע 16

New member
זה לא פיראטי. כל הקישורים שאנשים נתנו

למדיה פליירים באופן ישיר הם נוחים ומהירים ושואבים הכל מהאתר המקורי. אבל גם זה לא ממש טוב, כי אין לי אפשרות לשמוע או לעבור בין כל התחנות כמו שהייתי רוצה. בקיצור, הייתי רוצה מעין ערוץ או גוף שינתב וישלוט על מה שאני רואה, כדי לתת לי את הקטעים הטובים במרוכז, וערוץ 20 בHOT הוא מצויין לכך, כי הרי אתה לא רואה את המסך מפוצל ל4 או לחילופין ל- 50 מצלמות, אבל הבמאי משדר לך מה שהוא מוצא לנכון, וזה עיקר הדברים. חוץ מזה, שבVOD בHOT יש כל מיני פרקי סיכום ותכניות ספיישל שממקדות את ה"עלילה", וזה נחמד מאוד, אבל יש לי יס.

ShukyD

New member
מה שהיה זה תוכנה שמרכזת לך ארבע מצלמות

כמו באתר בדיוק בממשק של מדיה פלייר אתה בוחר איזה סאונד לשמוע ומה אתה רוצה לראות אם את כולן ביחד רק שתיים, רק אחת.. ואני לא מבין למה חסמו את הגישה לזה

ילד רע 16

New member
בכל אופן, אין לי סאונד במחשב אז זה לא יעזור

וזה לא כיף כמו לצפות בטלוויזיה נקודה

Angel Of Moon

New member
אחלה שירשורררר

מיקי- לא סובלת אותה. לדעתי היא על תקן המעצבנת או משהו, כי אותי היא לא מפסיקה לעצבן! צבר- שקט, מקסים. נאיבי ודיי חמוד. אני רוצה שהוא יישאר
שי- אהבתי משהו בפלפליות שלו, אחלה בחור כזה. ג'ני- מקסימה אמיתית, יש גם אופי לא רק יופי. יוסי- לא יודעת הוא דיי מצחיק, שכונה כזה. מזכיר לי את הדודים שלי. אבל אני במקום עינב הייתי מתבאסת שאבא שלי פה בתוכנית ועושה כאלה קטעים. עינב- מצחיקה. חולה עליהאאא !!! איתי- בסדר... חמוד.. בחור נחמד מאוד ונסה- זאתי עם הסוסים ? אני לא יודעת היא דיי חמודה... חיצונית.. אבל היא כלללל הזמן מדברת על הסוסים שלה, כאילו חלסססס כלינ עלא אללאאא כמה אפשר רנין- הפייבוריטית שלי. מתוקה, יפה, חכמה, מקסימה, משכילה. היא לא נחשה ולא ביצ'ית ועוד ייתברר בהמשך שהיא הכי בסדר שם ! נעמה- ממממ מי זאת ? אני לא זוכרת. זאתי ממושב לימן ? אם כן אז היא חמודה. אימהית כזו, אפשר לדבר איתה. לאון- היסטרייייי ! כל כך מצחיק... אני כל הזמן מחכה שהמצלמה תתביית עליו מרוב שאני חולה עליו בוריס- בחור טוב, גבר-גבר כזה. אהבתי אותו אשר- טברייני טיפוסי. יש לו נשמה טובה, כוונות טובות. שקט, צנוע. אהבתי אותו מאוד ערן- חמווווד. בהתחלה בתעודת זהות המצולמת לא סבלתי אותו, אבל הוא לא נורא בכלל
קרן- בהתחלה מהתעודת זהות גם לא התלהבתי ממנה, אבל היא באמת בסדר. יש לה ראש על הכתפיים וזה מה שמעולה אצלה. שפרה- מקסימה. יש לה אישיות מיוחדת מאוד כמו ששמתם לב אני אוהבת כמעט את כולם
שבת שלום לכולם

BBB13

New member
פשש איך חפרת

מיותר לציין שכשראיתי תאורך בכלל לא ניסיתי לקרוא

למעלה