לאחר חמישה ימים בוילה

shiranosh 17

New member
דעתי על המתמודדים.

מיקי-צבועה ומתנשאת והאמת שאני לא מבינה על מה. צבר-שקט מידי שי-מעצבן,מתלהב מעצמו כאילו הוא לא יודעת מה בקיצור לא יכולה לסבול אותו ואת הצעקות שלו ג'ני- יפה וחמודה יוסי- מצחיק חבל"ז,והיחיד שעושה קצת בלאגן ככה שלא יהיה משעמם עינב-מקסימהההה. למרות כל החזות הזאת של "הפרחה/ערסית מאשקלון" היא ממש לא..היא נראית אחלה בחורה. איתי-חפרן ומעצבן ומתנהג כמו ילד בזמן שהוא בן 30+ אאל"ט? ונסה-היא בסדר אבל יש לה מבטים מפחידים חחח רנין-חמודה אבל חלאס לשחק אותה קורבן נמאס נעמה-יש בה משו אימהי וזה נחמד אבל מצד שני היא נראית צבועה לאון-מתוקקקק,מקסים,הכי חמוד שיש בוריס-נראה אחלה גבר רק שידבר יותר! אשר-יש קטעים שאני מחבבת אותו ויש קטעים שלא,אז לא יודעת,לא בטוחה לגביו ערן-בעעעעע...כולו פוזה אחת גדולה וחושב שהוא חתיך..לדעתי הוא רחוק מלהיות חתיך ויש לו אופי דוחה קרן-היא בסדר לא יותר לא פחות היום היא עיצבנה אותי בכל הקטע של הכספת וזה שפרה-היא חמודה אבל מוזרה מידיי...יקח לי זמן להתחבר אליה

נועה21

New member
דעה שלי על המתמודדים

מיקי- בהתחלה עיצבנה עם כל ה"אני חברה של מאיה בוסקילה" אבל עכשיו היא דווקא בסדר צבר- חתיך הורס, לא שמתי לב שהוא מתנשא או משהו כזה כמו שכולם אומרים שי- אויש איזה בחור מעצבן, תשתוק כבר ג'ני-הגיעה לתוכנית לא בשביל ההשתתפות אלא בשביל הפרסום כמו שבטי רקאווי אמרה יוסי- "הדורבן". מתה עליו, מקווה שיסתום כמה פיות שם עינב- חמודה. חבל שניסו להדביק לה את תדמית הפרחה, היא ממש לא איתי-לא הספקתי להכיר בשביל לכתוב דעה ונסה-לא הספקתי להכיר בשביל לכתוב דעה רנין-בהתחלה חשבתי שהיא ממש חמודה אבל אז כשהיא התחילה לדבר על אשר והדתיות שלו, היא עצבנה נעמה-פסיכולוגית בגרוש. עשתה רושם של בחורה מקסימה, עד שהתחילה לדבר לאון-מקסים!! פשוט בחור מקסים בוריס-חמוד אבל לא מתאים אשר-לא מבינה בכלל מה הוא עושה שם ערן-חמוד קרן-לא מכריה מספיק בשביל לכתוב דעה שפרה-עושה רושם של בחורה מקסימה לסיכום - הפייבוריטים שלי - הדורבן ולאון. מי שאני מתה שיעוף - שי ונעמה

idanoosh17

New member
אני אגיד לך מה ערן עושה שם.....

אוכל XD....לא יוצא מהמטבח..לא עושה שם כלום! הייתי בטוח שנעמה עומדת לתפוז את עמדת השפית... בינתים נראה שאשר במטבח ומידי פעם נעמה באה ועוזרת לו

idanoosh17

New member
זו ונסה ../images/Emo2.gif הייתי בטוח שזהו קרן!!!

בבריכה מדברים הוא שוכב והיא צמודה עליו בבריכה!!!

ShukyD

New member
השיחה של רנין ובוריס משעממת

החיוך שלה ממש מכוער הצחוק שלה מתלהב וטיפשי

Aeon

New member
לשי יש חברה...

שהוא מרבה לציין הוא אוהב מאוד...

ShukyD

New member
מצד שני

כולנו כבר למדנו את היחס בין הדיבורים של שי למציאות

idanoosh17

New member
*אשר....

לא יודע מה עבר עליי עם כזאת טעות

BeN ShaDe

New member
שיהיה.

מיקי - מעצבנת ומתנשאת. הייתי שמח אם תעוף כמה שיותר מהר. צבר - אותו אני מאוד אוהב. יפה , צנוע , שקט ומקווה שיגיע לסוף המשחק. שי - המאצ'ו של הבית. הוא אחלה , מצחיק וגם מהסטארים עד כה. ג'ני - היא בסדר , אבל לא ממש משהו מיוחד. לא מרבה להתבלט. יוסי - המלך של המשחק. הכי מצחיק והכי מעניין בוילה. עינב - פרחה , אבל חמודה. היא מחכה לרגע שאבא שלה יעוף. איתי - נחמד ובנאדם מצחיק ותוספת נחמדה לוילה. ונסה - מי? לא ממש מורגשת ובקושי נראית. אבל יפה ונחמדה. רנין - הכי יפה וגם נחמדה. עצוב לשמוע על זה שהיא רק סובלת בוילה. נעמה - כ"כ יפה וכ"כ חמודה. רוצה שתגיע כמה שיותר גבוה במשחק. לאון - חמוד ומצחיק. כנראה שיגיע לשלבים האחרונים של המשחק. בוריס - שקט ולא מורגש בכלל. חבל שלא עף בסוף ביום שלישי. אשר - בנאדם גדול שתורם כנראה הכי הרבה לוילה בכל תחום. ערן - הוא בסדר עד עכשיו. הוא מתחבר לרוב ואפשר להרגיש בנוכחותו. קרן - יפה ומאוד דומיננטית. אני לא אתפלא אם היא עוד תנצח פה. שפרה - בסדר ורק התחילו להרגיש אותה היום. עד היום הייתה מוחבאת.

נעמה הפסיכולוגית בגרוש הזו../images/Emo191.gif

משעממת מעצבנת חשה מתחילה להרגיז אותי, משחקת אותה שם..מזכירה לי סטודנטית שלומדת איתי, מבוגרת מולן, ותמיד מנסה להישמע כאילו היא מבינה יותר כי היא יותר מבוגרת ידה ידה ידה............

יניבל1

New member
היא פסוטמה רצינית

ואפשר לחשוב שהיא כזו יפת נפש ומושלמת הבחורה הזו פחות מחודש אחרי שהיא התחתנה עם בעלה היא כבר הזדיינה עם גבר אחר בבית שלהם (ואז בעלה תפס אותם יחד)

למעלה