לאחר ניתוח שרוול

nirbar89

New member
לאחר ניתוח שרוול

עברתי ניתוח שרוול ביום שלישי האחרון 26.4.16. אני כרגע בשלב של נוזלים בלבד נותחתי ע"י פרופ' רובין במדיקל סנטר והשתחררתי אתמול, קיבלתי הנחיה לשתות מים, תה, מיץ צלול ומרק צח עד ליום ב ה2.5.16 נראה לי מוזר שאסור לי קצת מוצרי חלב בשלב זה.

שאלה נוספות,
אני קורא בפורום על תופעה של עצירות לאחר הניתוח ואצלי זה דווקא להפך אני סובל מגזים לרוב לאחר שתיית שלוק ממשקה שיוצאים מהפה ואחת לכמה שעות אני מרגיש שאני חייב שבת בשירותים 90% עם יציאה רכה מאוד והרבה גזים
האם זה תופעה מוכרת?

עפ"י המלצת הדיאטנית אני צריך לרסק כדור טריבמין. השאלה שלי היא האם צריך ליטול אותם יחד עם מים או לרסק על כפית ורק אז לשתות? כיצד לטיול את הכדור הזה?

אופירA

New member
מנהל
גם עצירות וגם שלשולים הם תופעות נפוצות אחרי ניתוח שרוול

כל גוף מגיב אחרת לשינוי.
דווקא בגלל התגובה שלך, נכון שתימנע מחלב בשבוע הראשון.
על הכדור צריך לשאול את הדיאטנית איך בדיוק לקחת.

noabat17

New member
שאלה ליניב

היי יניב,
מבינה שעברת ניתוח עם פרופסור רובין. ברשותך כמה שאלות:
אתה ממליץ עליו?
עברת בהסדר של הכללית או בניתוח ציבורי?
תודה, נועה

nirbar89

New member
ממליץ בחום

היי,
אני כבר חודש ושבוע לאחר הניתוח התהליך ההחלמה עד כה הוא בסדר גמור... בניגוד להרבה אנשים שעברו את הניתוח לא סבלתי מתופעות לוואי וכאבים. ירדו ממני כבר 23 קילו וההרגשה פשוט נפלאה. הדעות על פרופסור רובין חלוקות אך לדעתי הוא מקצועי מאוד עם יחס מרגיע לאורך כל התהליך הרגשתי שאני בידיים טובות, האומנם לפעמים נדמה שהתקשורת הבין אישית שלו נמוכה אם ראית את הסדרה ד"ר האוס אז האופי דל שניהם דומה. אני בהחלט ממליץ על פרופסור רובין. את הניתוח עשיתי במדיקל סנטר, לא שיצא לי להיות מאושפז בבתי חולים ציבוריים כל כך, אבל אין בכלל מה להשוות הן ברמת המקצועיות והאדיבות של הצוות והן ברמת הנוחיות. בהחלט ממליץ.
&nbsp
את הניתוח עשיתי דרך הכללית מושלם בהשתתפות של הראל. דנה המזכירה של פרופסור רובין תדריך אותך בכל פרט.
&nbsp
אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת לפנות אלי בפרטי.

noabat17

New member
תודה לניר

ראשית, המון תודה.
איך בדיוק פונה אליך בפרטי? לא מכירה כ"כ את רזי הפורום....
נועה

למעלה