לאחר שנה שניסינו לבנות את הבית מחדש בעקבות

נבגדת2

New member
תודה על התגובה באמת אכניס את העניין הזה לדרישות

אני מניחה שזה היה צפוי לאחרים לי לא.
באמת חשבתי שנצליח לבנות מחדש.
האמנתי שהמשפט "נישואים לאחר בגידה אין להם תקנה" תקף רק כשאין אהבה.
האמנתי שהאהבה תנצח.
לצערי טעיתי.
לא משנה כמה אני אוהבת אותו -ואני אוהבת מאוד אני לא מצליחה לאהוב את עצמי שאני חיה לצד אדם שרימה אותי שנים על גבי שנים.
הוא יחזור לחגוג הוא אולי לא הפסיד 2 מיליון - אבל הוא הפסיד דברים הרבה יותר יקרים מכסף.
את המשפחה שעמל עליה 22 שנה.
את הכבוד שלו.
את הערצה שהיתה לבנות שלו אליו.
תודה על העצה

נבגדת2

New member
אין ספק שהוא הרוויח ביושר רב

תתפלא אנחנו כבר לא מתגרשים בגלל הבגידה עצמה את החלק הקשה של זה כבר עברנו אנו מתגרשים בגלל האדם שהוא נהיה אחרי הגילוי.
כנראה שכשמתרגלים לחיים מלאי נשים וריגושים במשך כל כך הרבה שנים קשה להסתפק באחת ולא משנה מה היא תעשה עבורך או כמה תעניק.
אני לא מוכנה להיות התפשרות שלו ולכן בקשתי גט.
מגיע לי בן זוג שיראה בי זכיה לא התפשרות.
תודה על התגובה

נבגדת2

New member
ברור שגם אני הפסדתי! הפסדתי כי הוא הימר על כל מה ששלי וכל מה

שעמלתי עליו.
על זה אני כואבת, זה מה שלא הוגן - שהאדם שאתה הכי מאמין בו לוקח לך חיים שלמים וזורק לך לפח.

הכינוי נבגדת מעורר חלחלה.

לא נשמע ולא נראה ובטח ובטח שהוא לא ימצא אותה כאן מעל דפי הפורום, או שכן...אבל בכאילו ורק בכאילו היא תהיה האחת.
אחת מאלף...
רק בכאילו כי קשה לי להאמין שיש אלף פסיכיות שישתינו לכיוון שלו. 2 דפוקות בטוח יש פה..

לאחר שנה שניסינו לבנות את הבית מחדש

היא כותבת שהיא מרוויחה 2800 לכן לא תוכל לגדל את הבנות . אני חושבת שזה צעד משמעותי , לא סטנדרטי והיא צריכה ייעוץ כדי לדעת שאפשר אחרת. אפשר שהמשמורת תהיה אצלה או משותפת. אפשר שעל אף המשמורת המשותפת היא תקבל מזונות כי הוא מרוויח הרבה יותר, ואפשר שהיא זו שתישאר לגור בבית המשותף או שהם יתחלקו בשווי שלו וכל אחד יקנה דירה . יש עוד אפשרויות כגון נסטינג. . מה שהתכוונתי לאמר לה זה לא להחליט ללא יעוץ . זו החלטה קיצונית בעיני .לא מספיק גישור.

נבגדת2

New member
חייבת להוסיף שלדעתי הוא לוקח אחריות כי זו הדרך היחידה שנשארה

לו להראות להן נאמנות ולרכוש את האמון שלהן בו לאחר שהוא זה שהביא למצב ההזוי שהן תופסות אותו בוגד ומספרות לי , שוברות אותי והבית מתפרק.
אז במקרה שלו לא ממש מגיעה לו הערכה זה המינימום שהוא יכול לעשות למענן כאבא שריסק וקילקל להן את האמא והמשפחה.

נבגדת2

New member
לא פנינה יקרה אני אתקן אותך ברשותך

שנינו אחראים על המערכת הזוגית שלנו (גם זה אני בספק כי אבא שלי נפטר ומאז השתנתי בגלל העצב בגלל שהייתי צריכה לדאוג לאמא שלי לאחותי ולעסק שהשאיר במותו ולצערי במקום להרים אותי הוא הרגיש נטוש ונטש חזרה- תירוץ הזוי)
הוא אחראי על הבגידה. לבחור לעשות משהו לא מוסרי זה באחריות האדם ויותר מכך איך אני יכולה להיות אחראית על משהו שנעשה בסתר ומאחורי גבי ואני יודעת שהוא קיים?
גבר שאינו בוגדן באופיו שלא טוב לו ידבר ויתן הזדמנות לתקן ולבסוף אם עדיין לא יהיה טוב יתגרש.
גבר פחדן חוסר מוסר ירמה 5 שנים את אישתו וינהל חיים כפולים.
נ.ב למזלי לא תפסו אותו במיטה אבל חיטטו לו בפלאפון ומצאו את ההתכתבויות
המעידות.

נבגדת2

New member
נתתי בו אמון מלא אני מגיל 15 וחצי ישנה לצידו גדלנו יחד

לא חשדתי לרגע והזוגיות שלנו הייתה תמיד מהממת.
יוצאים , מבלים , טסים לחול יחד, מטיילים יד ביד, מחובקים כל היום על הספה, שוכבים, כמעט ולא רבים (כי בחר לסתום מתברר), הוא דואג לי ואפילו שחוצים את הכביש נוהג כאילו אני ילדה שצריך לשמור עליה שלא תפגע מרכב חולף.
את הפגישות איתן הוא עשה בזמן שהוא אמור להיות בעבודה ושאני על ספספל הלימודים. אני עשיתי תואר ראשון הוא עשה תואר בנשים

הסביבה לא תאמין שהתגרשנו אנחנו עוד מבלים יחד כל יום ורואים אותנו ישובים מחובקים במסעדות.
מתכוננת לנו טיסה לעשאה ימים באיביזה יחד בדיוק בזמן שמסמך הגירושים מוגש לאישור בית משפט.
מצב הזוי
אני מתגרשת מהאדם שאני הכי אוהבת בעולם.

נבגדת2

New member
פשוט מאוד כי הוא התנהג אלי הכי מושלם בעולם! והוא עשה את כל

מה שאסור בשעות העבודה/מילואים/כשאני במכללה/כשהוא נכנס לשירותים.
פשוט מאוד כי היה ביננו כל מה שיש לזוג מאושר: יציאות, מסעדות, טיולים, מין, בכל זמן פנוי אנחנו היינו יחד. תביני את האבסורד טיילנו יד ביד שבוע לפני הגילוי בחול כשהוא אומר לי כמה הוא אוהב אותי ובחיים לא ירמה או יפגע בי...
יום לפני הגילוי שכבנו באהבה והוא לא הפסיק לנשק אותי ולהגיד לי שהוא אוהב אותי והבנות שלי גילו לי רק בגלל שהן לא יכלו לראות כמה הוא מורח אותי ומרמה אותי ואחת מהן פשוט לא הצליחה להחזיק את עצמה ואמרה ליד חצי עולם באמתע שאנחנו עם חברים בים: תדעי לך הכל משחק הוא משקר עליך זו צביעות יש לו עוד נשים תפסנו אותו בוגד בך.
היום אני כבר יודעת שכל ההתעקשויות שלו שאנחנו בחול לצאת לקנות לו אוכל בסופר היו בשביל לתקשר איתן.
היום אני יודעת למה איך שהגענו למדינה אחרת היה לחוץ לו להשיג סים בצורה לא שפויה. ושכשהוא אמר שלא ענה לי כי היה בחדר הזה שאין לו קליטה בעבודה הוא בעצם היה בחדר דיסקרטי.
מהבית ולידי הוא רק התכתב ולא חשדתי בכלום כי נתתי בו אמון מוחלט.
והיה לו לטענתו כלל למאהבות: אתן לא יוצרות קשר רק אני!
כשראיתי אותו נכנס לתפוז ומתכתב שיקר ואמר שהוא מתכתב בפורום צלילה עם צוללנים כשבעצם התכתב בפורום אהבה אסורה עם נשים נשואות.
אין לך מושג כמה קל לא להרגיש שהבנאדם שקרן מטבעו ואין לו טיפת מצפון והוא מתכנן את צעדיו לפרטי פרטים.
מאחלת לך שלעולם לא תגלי על בשרך כמה קל לא לדעת ולא להרגיש שמישהו הכי קרוב אליך תוקע לך סכין בגב.

נבגדת2

New member
הן לא אשמות בזה שהוא עשה את הדברים לידן ושכח שהן גדלות

הוא מבחנתי אשם בזה שהן גילו ונאלצו לחרב את עולמי.
המצב הזה שהוא שם אותן לא הגון בכלל.
הוא היה צריך להפריד בגידות ומשפחה ולדאוג שאף אחד לא ידע גם הן.
ואם לא היו מספרות לי? איך היו מרגישות יום יום? זה היה אוכל אותן.
וכן הגילוי הוא הבעיה נסיתי לשים אותו בצד במשך שנה לא הצלחתי.
אולי בגלל האגו שלי אולי בגלל שהוא עדיין טוען שאני לא ממלאת אותו ומתעורר בו הצורך הלגיטימי "לדבר" עם אחרות (הוא קורא לזה לדבר שזה בעצם לחזר להתקרב ולעשות מין ורטואלי וממשי) ואני מבינה שלא משנה כמה אתן מעצמי הוא תמיד ירגיש ריק.

נבגדת2

New member
הרגישו במשך שנתיים בערך שהוא בוגד בי כי כל הזמן שלא הייתי

בסביבה הוא התכתב במרץ לידן.
ואז אחרי המון זמן החליטו לחטט.
ולא הייתה עוזרת סיסמה כי הן פשוט עשו לו טריק. החליטו להזמין אותו לראות איתן סרט וכל אחת תשב בצד אחר שלו. החליטו שכשהוא יתכתב אחת תשאל אותו שאלות ואז הוא יסתובב אליה והשנייה בזמן הזה תציץ לו בפלאפון ותראה עם מי ומה.
והיא ראתה שהוא מתכתב עם אישה וכותב לה שהוא אוהב אותה.
הן רק רצו הוכחות לחשדות שהוא עורר בהן יום יום.
אי אפשר להאשים אותן כי הוא העמיד אותן במצב הזה כשלא עשה הפרדה בין הבית והמשפחה לבגידות.
דרך אגב אחרי שלמדתי המון על בוגדים בעיקר מפורום אהבה אסורה הבנתי שהם לא משתינים מהמקפצה לבריכה ומקפידים לא לערבב בין השניים גם כדי לא לפגוע באישה ובילדים וגם כי הם עדיין בדרך המוזרה שלהם מכבדים את החוקית.
הבוגדן שלי היה בוגדן ללא מעצורים מאלו שאין לו בעיה לשכב עם המאהבת במיטה שלנו או להתכתב עם המאהבת ביום הנישואים שלנו.
הוא לא עצר לרגע לנסות לצמצם נזקים למקרה שזה יתגלה.

נבגדת2

New member
אין לך מושג כמה את טועה

התברר בדיעבד שהן הלכו לגיסתי ואמרו לה שהן חושדות והיא השתיקה את העניינים ואמרה להן לא להתערב- הגנה על אחיה מין הסתם.
ושוב אני אומרת ההבדל ביני לבין הבנות הוא שלידן הוא פעל ולידי לעולם לא.
אם הייתי עוצמת עין אז הפגיעה לא הייתה קשה כל כך. דווקא בגלל שהוא דאג שהכל יהיה וורוד ויפה ומושלם שלא אחשוד או שרצה להשקיט את מצפונו.
לעולם לא אדע

לא מדויק

כשזה לא זה אז - זה לא זה.

וכשזה זה - זה זה.

כשתגיע האחת הנכונה לו , לא רק שלא יהיה לו קשה אלא זה יהיה פשוט טבעי וזורם.
אבל כל עוד אותה אחת לא הגיעה הוא מן הסתם ימשיך לחפש ולחפש ולחפש עד שימצא.

אני מבינה שאת רוצה להרגיש חזקה ולנחם את עצמך , טוב יהיה אם תדבקי באמת לאמיתה. ותסתכלי לה בעיניים. למרות שזה לא קל. זה עדיף מהריקוד צעד קדימה ושתיים אחורה.

נבגדת2

New member
הכינוי נגרר איתי מפורום בגידות שם הרגשתי הוגן להציג את עצמי

כנבגדת ולא כבוגדת.
הוא אכן התפרפר מאחורי גבי אך טוען היום שכל מה שהוא זקוק לו זה לא הרבה נשים אלא אישה אחת שהוא ירגיש איתה לא לבד.
נראה לי שהוא בעצמו לא יודע מה הוא מעדיף להתפרפר או אחת
ואת זה אני מניחה שהוא ידע רק אחרי שיהיה גרוש ויתחיל לטרוף את החיים.

נבגדת2

New member
לאחר שנה שניסינו לבנות את הבית מחדש בעקבות

בגידה מצד הבעל החלטנו שזה כואב מדי עבור שנינו.
הרמנו ידיים.
החלטנו להיפרד כידידים ולהגיע לעורך דין רק להכנת מסמך והפיכתו לפסק דין ואחר כך ללכת לרבנות רק כדי לבצע את תהליך הגרושים עצמו.
אני רוצה שהוא יקח משמורת מלאה על 3 הבנות (17.5 15.5 10) וגם הוא מעוניין לקחת (הוא מרוויח הרבה ואני רק 2800 בחודש)
הוא נשאר בבית עם הילדות (בית בשווי 4 מיליון) משלם לי את החצי שכירות שמגיע לי על סך 5000 כל חודש עד מכירת הבית או שהילדה תגיע לגיל 18.
אין לנו משכנתא אין חובות.
פשוט לחלק את הכסף הנזיל חצי חצי.
אנחנו לא מעוניינים בהסדרי ראייה הבנות גדולות ויבחרו לאן ללכת בכל רגע נתון
מתכננים לקחת אקטואר לחשב כמה מגיע לי מהפנסיה שלו וזהו נראה שאנחנו מסודרים. יש משהו ששכחנו לקחת בחשבון?
אשמח לטיפים תודה.

לפחות

הגעתם להסכמה והחלטתם להיפרד כידידים.
הכי טוב ככה. בלי כאב ראש ועוד כאבי לב...בהצלחה

לאחר שנה שניסינו לבנות את הבית מחדש.

בעיני ההסכם מאוד קשה. למה את מוותרת על משמורת ב3 בנות? זה שהוא מרויח הרבה ואת מעט לא אומר שלא תוכלי להיות אמא. אפילו במשמורת משותפת .
את בעצמך אומרת שהבית שווה 4 מיליון ושיש לך זכויות נוספות שיעריך האקטואר. אז כן יש לך כסף ורכוש לפחות ב2 מיליון ש"ח. כמו כן אם הוא מרויח הרבה הוא יצטרך לשלם מזונות... בעיני ההסכם קשה והייתי מציעה לך לחשוב עליו ולא לחתום כרגע על ושם דבר. תחכי ותחשבי עוד קצת זמן . לפעמים החפזון מין השטן. לאחר החתימה ואישור ההסכם יהיה קשה להפוך את התמונה. אני מציעה בחום ללכת להתייעץ עם עורך דין מומחה לדיני משפחה !!לא כדאי לחתום על שום הסכם לפני קבלת חוות דעת מקצועית

נבגדת2

New member
היא צודקת זה קשה אני כאובה את העניין של לא לישון עם הבנות

ושמשהי אחרת תיכנס מהר מאוד לבית שלי ותתפוס לי את המשפחה שאני בניתי ועמלתי עליה 22 שנה.
אבל בעלי יתרסק אם אקח משמורת והוא זה שיצטרך לצאת מהבית.
לטענתו זה העוגן שלו בחיים והוא מוכן לממן אותן לבד רק לא להיות אבא של שישי שבת.אני לא רוצה לרסק אותו כי ככה הבנות ירוויחו אמא אך יפסידו אבא.
יש משהו בדברי יחיאל - אני מוותרת על המשמורת אבל אמא היא תמיד אמא.
אהיה איתן עד שהגרוש יחזור מהעבודה ואהיה שם בשבילן תמיד גם אם אני לא ישנה בבית.
שנינו לא רוצים להוציא את הבנות מהבית ולהוריד להן את רמת החיים ולהעביר אותן טלטלה גם ככה עברו שנה קשה מאוד בגלל משבר הבגידה.
שנינו יודעים ושגם אם אעבוד משרה מלאה ואקבל מזונות נאים לא אצליח לממן את הוצאות הבית הזה. ויותר מכך במצב כזה אראה אותן פחות כי אהיה רוה הזמן בעבודה.
מבחינת הסדרי ראיה סיכמנו: שזה נתון להחלטת הבנות כי הן גדולות.
אני לא מוכנה למשמורת משותפת כי שוב זה אומר להעביר את הבנות טלטלה כל פעם לעבור מאמא לאבא ולהיפך והבנתי שבמשמורת משותפת האב משלם פחות מזונות ויש מצבים שגם בכלל לא משלם- זה אומר שוב שאצטרך לעבוד הרבה שעות כדי לממן אותן ואראה אותן פחות.
מרגישה שאני עושה צעד נכון עבור הבנות שלי שישארו בבית המוכר, באזור של החברים שלהם, ברמת החיים שרגילות אליה ויזכו באבא מאושר ואמא שתהיה שם כמה שאפשר.
אולי אתבדה ואגלה שאני טועה... למזלי תוך 8 שנים עיניין המשמורת כבר לא יהיה על הפרק כי אפילו הקטנה תהיה בת 18.

למעלה