לאחר שנה שניסינו לבנות את הבית מחדש בעקבות

bettiw79

New member
מובן מאוד הצורך שלך שלא לטלטל את הבנות א-ב-ל את כנ

כנראה לא מבינה מה זה אומר בטווח הארוך
שלא לחיות איתן יום יום..
את מדברת שהוא הרס את מה שבניתם ב 200 שנה וזה בדיוק מה שאת עושה גם לבנות.
שוב, לדעתי..
יש קטנה בת 10 כמדומני ועוד 2 מתבגרות תחשבי איך זה שאת לא תהיי שם לצד הקטנה זה יזעזע אותה ומה את מראה למתבגרות שאבא בגד ניסינו ואני מרימה ידים ושהוא יגדל אתכן??
תמצאי עבודה נוספת וגם אם תעברו בית והרמה מעט תרד תהיי שם תמיד בשביל הבנות.
ואם לא עבדת והוא כלכל אותך אז מגיעים לך מזונות גבוהים .
את מציינת שאת חושבת עליו - ואיפה את פה??

לדעתי את עושה טעות
גם אני גרושה וירדתי ברמת החיים והייתה תקופה שהוא לא שילם וניקיתי חדרי מדרגות כדי להישאר עם הראש מעל המים ועדיין הייתי שם בשבילם ובמקביל התעקשתי שיקח אותם כי הוא אבא שלהם אבל מעולם לא ויתרתי על הילדים.
ואת מותרת.
אבל אם את בנויה לזה וזה בסדר מבחינתך שלא לקום איתם יום יום ולדעת (ואת יודעת) שהן יהיו חשופות לתהלוכת נשים בבית ולעובדה שהוא יותר יבלה ויתפרפר לו - זה שלך.
כן הייתי הולכת לקבל חוות דעת מקצועית גם מעו"ד וגם מפסיכולוג להרים את עצמך.
בכל מקרה בהצלחה.

נבגדת2

New member
תודה על התגובה מעריכה אותה מאוד

יש לו טיעון ששכנע אותי - אנחנו לא בתקופת המערות ושהאבא יוצא מהבית זה לא פחות גרוע לילדים.
ואני אוכל להיות איתן בבית כל היום כשהוא בעבודה ואז שיגיע הוא ירוויח כל זמן שיש לו פנוי ליהנות מהן.
זה בעצם הכי פחות יפגע בהן ובנו.
אם תהיה פה אישה אחרת אוכל לקחת אותן אלי והוא יקח אותן בדרך חזרה מהעבודה.

נגור קרוב

bettiw79

New member
אשמח לדעת, מה הבנות חושבות על זה? על העובדה שא

שאת מותרת על משמורת, ובמילים שלהן על העובדה שלא להיות איתן.
אם הבנתי נכון את לא עובדת בכלל ומה יקרה אם מחר הוא יסתובב ויחליט שלא להמשיך לממן אותך? שוב, ככה הבנתי ממשה רשמת שאת לא עובדת ונראה שהוא ממן אותך)
נכון, אנחנו לא בתקופת המערות אבל אם תקראי שוב את מה שאת רושמת (תקראי כמה פעמים) את כאילו נכנעת לו ונראה שרק בגלל הכסף הוא מוכן לקחת משמורת מלאה.
שיהיה ברור - כל מקרה לגופו ואין לי בעיה שלאב תהיה משמורת מלאהומכירה כמה כאלו והם מתפקדים מצויין אבל יש ויש..
רק שפה נראה שאת לא ממש מבינה את ההשלכות שיש לנושא לעתיד ובעיקר מבחינת הבנות והמערכת יחסים שלך איתן לעתיד.
דרך אגב בנושא נשים התכוונתי שנראה שהוא יחליף אותן כמו גרבים.

למעלה