לאלמה בן זאב הפצצה זה דחוווווף!!!|ב

לאלמה בן זאב הפצצה זה דחוווווף!!!|ב

היי אלמה מה נשמע? רציתי להגיד לך שאת שחקנית מאווד אבל מאווד טובה , את משחקת את זה כאילו מציאותי.... זה סוג המשחק שלך מ-צ-י-א-ו-ת-י... אני מאוד אוהבת אותך ואת כל השחקנים בסידרה והייתי רוצה ליצוןר עימך קשר אם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר אז המסנג'ר שלי זה:[email protected] והאייסיקיו שלי זה:281768820... אז קוראים לי הילה ישראלי ואני מאוד אשמח ליצור עימך קשר ....אוהבת אותך ואת כל השחקנים!!!

Cm 2004

New member
אלמה!!!!!!!!!!!!!

רציתי להגיד לך! שאת שחקנית מאוד טובה! אני אוהבת את המשחק שלך! אמנם אין לנו בבית יס אבל אני עושה את כל המאמצים כדי לראות את הסדרה! (באמת יש שם שחקנית מעולים וזאת אחלה של סדרה)! שיהיה לך המון בהצלחה! דרך אגב.. יש לי יום הולדת היום! :)

Cm 2004

New member
ואשמח עם תתני לי את האיי סי קיו שלך

או המסנג'ר כדי שנוכל לדבר בפרטי :) חולה עליך!!! את מאודד מתוקה שתדעי לך!

Cm 2004

New member
תודההה!!! אבל לא ענית לי על משהו...

את יכולה לשלוח לי במסר את האיי סי קיו שלך או ת'מסנג'ר? אני חייב לדבר איתך! פליזזזז!!!

ran le

New member
אלמהה שכחת אותי :)

יאא אלמהה... את מכירה במקרה את ג'וי למבז?

אלמה בבקשה תכנסי......./images/Emo13.gif

אלמה אני כותבת לך המון ואת אף פעם לא עונה לי וזה ממש מאכזב... אני נורא נורא אוהבת אותך וחושבת שאת שחקנית מדהימה ומצויינת ויפייפיה! אני נורא ישמח אם תכתבי לי בפרטי... או תוסיפי אותי למסנג'ר שלך אם יש לך... המסנג'ר שלי : [email protected] אני מאוד מאוד מקווה שתעני לי... מתה עלייך, עינת.

עינת פתחי תהודעה....

היי תגידי יש לך אימייל כתבתי דווקא לך כי יש לנו שם במשותף אז תקשיבי אם יש לך אימייל תני לי אותו פליז.......
עינת

וואי אלמה!! תעני לי בבקשה זה חלום!!

אלמה!! אני לא מאמינה שזאת את קוראים לי עינת ואת משחקת מעולה!!!!! אני ממש אוהבת אותך ומקווה שתחזירי לי תשובה נ.ב א. איפה את גרה? ב. בת כמה את?? ג. יש לך אימייל איסיקיו או כל משהו אחר??? (אם אני מטרידה אז.... סורי!) ד. I LOVE YOU
עינתתתתת

וואי אלמה!! תעני לי בבקשה זה חלום!!

אלמה!! אני לא מאמינה שזאת את קוראים לי עינת ואת משחקת מעולה!!!!! אני ממש אוהבת אותך ומקווה שתחזירי לי תשובה נ.ב א. איפה את גרה? ב. בת כמה את?? ג. יש לך אימייל איסיקיו או כל משהו אחר??? (אם אני מטרידה אז.... סורי!) ד. I LOVE YOU
עינתתתתת

Beatrix Kidow

New member
שלום אלמה. שאלה אליך!

קודם כל, אני רוצה ליצור איתך קשר! את נראית ממש ממש נחמדה!!! והנה האימייל שלי. [email protected] מספר איי סי קיו:321810320 עכשיו לשאלה! את אוהבת סרטים עם דם? בבקשה תגידי שכן!! ראית את הסרט להרוג את ביל????? סרט מדהים! ראית את שר הטבעות????? סרט ענק!!!! וווו.. מה עוד ראית?
אני ממש רוצה לשמור איתך על קשר.. אז תכחי את האימייל ואת מספר האיי סי קיו ברצינות. טוב?

porsh

New member
אלמה יש לי שאלה...

קודם כל כמו שאמרו המשחק שלך מציאותי ומשכנע אז כל הכבוד! עכשיו רציתי לשאול אותך האם את חברה של ספיר במציאות?

porsh

New member
נו בחייכם קצת יחס.....

אלמה , גור נו מה כותבים הודעה אחת סוגרים סיפור? קצת יחס אנשים

לאלמה המתוקה !!!

אלמה אני אוהב אותך את הבחורה הכי מושלמת שיש ואל תדאגי בקשר למגבות המחוממת יהיה בסדר אלוהים שומר עליך כי את המלאך שלו !!!

לאלמוש....

את משחקת ממש יפה וטוב... את גם יכולה להיכנס לצאט לפעמים... זה כייף להיתכתב איתי ועם ספיר לא רק בצאט אלה גם באי סי קיו ובאימלים.... אב עם בא לך אז האי סי קיו שלי הוא כזה. 288092649 בייי נדבר...

למעלה