לאלמה!!!!

לאלמה!!!!

הי ממצב? יש לי שאלה: באיזה בצפר את לומדת? את לומדת עם אחד השחקנים בבצפר שלך? באהבה נועה

היי נועית!

אני לומדת ב"עירוני א'" בת"א ןלצערי אף אחד מהשחקנים לא לומד יחד איתי...

ישששש ידעתיייייייייייייייייי

חחח הרגע חזרתי ממסיבת גיוס של מישהי מהקיבוץ, וחברה שלי אמרה שאת לומדת בבוייר עם אדם הירש, היא אמרה שאת לומדת בירושלים, ושחברה שלה פגשה אותך שם... חחח ואני אמרתי לה "את רוצה להתערב איתי?" חחחחחחח צל"ש לי!!!!!!!!
היא אמרה שאת גרה בירושלים.... חחחחח

../images/Emo7.gifהלוואי שהיא הייתה גרה בירושלים

חחחח תגידי אתם שוקלים לעבור?!הייתי ממליצה לך..ירושלים זה ממש אחלה מקוםם חחחח{ליד אדם!
}חחחח...!!סתם!!!

חח אני ממליצה לה לעבור ל

ים המלח
!!!!!!! אחלה מקום!!!!!! מקום יפה, כיף פה, לא קר מידי, לא חם מידי (חחח סתם בקיץ רותח פה) אבל כיף פה.!!!!!!! יאאלה כולם לים המלח.!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחח

חחחחחח מה פתאום שומם?!

יש כאן מלא קיבוצים וישובים, בצפון ים המלח (איפה שאני) יש בערך 5 קיבוצים, ובדרום ים המלח יש איזה 4 ישובים..... וממש כיף כאן, בדרום ים המלח יש מלאאאאאאאאאאא מלונות. אני שמחה שניהינת!!

האמת...

שמחר אני נוסעת ל"סטף" (מקום ליד ירושלים) לטיול בשל"ח.. נטייל באיזה נחל ובהרים..נראה לי יהיה כייף!

אלמה כנסי מהר מהר מהררררררר

רק שתדעי שאני אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ואני פשוט משתגע מהתמונות שלך באתר את פשוט מדהימה

חח נכון אני תמיד נכנסת לראיון שלה ב

תפוז אנשים, ואני רואה אותו כבר בפעם ה-1000 ואני לא משתעממת!!! היא כל פעם מקסימה אותי מחדש עם היופי שלה..!! (ולא רק יופי חיצוני!!!! בעיקר יופי פנימי!!!)

lilo the sexit

New member
מקווה שבילך!!

אני ינסה לירושלים ניראה לי בחופש הגדול אם המשפחה אולי כדי לי לנסות לפגוש את תומר-אדם הירשש!!??

אלמה את כיתה ט'

אנחנו רק עושים בלגנים בשיעורי של"ח... של"ח: שיעור לא חשוב שיעור לא חינוכי

../images/Emo13.gifאני מכירה

היינו גם במקום הזה בשל"ח...!!! תהנייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!....

lilo the sexit

New member
תרשמי לאתר שלי טובו'ש?

אם נועית מסטולית קוראת גם את ההודעה אז היי אממי מה המצב?! ואלמה אם גם את קוראת אז-את נטעת עצים אני לא!....! אבל אמא שלי קנתה פרחים זה גם משהו לא?? חחח.. את ברזילאית או ספרדיהה!!! אלמה את השנמהה שלייי אלמה=נשמה.... מואהה

נווו נהנתתתת?!?!

איך היהההההההההההההההה ?!?!?!אני וחברות שילי כלל היום רעדנו,מהלולה קרובה אלינו כל-כך ואנחנו אל מבריזות?!?!אעאעאעאעאעאעאעאעאעאע{חחח סתםםםםםםם!!שאני יבריז?!מה פתאום!אני ילדה טובה...חחח ..}אבל זה כזה היה מציק שהיא קרובה אלינו ואנחנו לומדות אלגברה, גאומטריה, גאוגרפיה, הבעה ולשון,של"ח וספורט{שזה היה דפקא כיף חיחיחיחי}...חחחח.... מקווה שנהנת... ~הילושית~

למעלה