לאלמונימי- בקשר לח"כ הנדל

shlomikli

New member
לאלמונימי- בקשר לח"כ הנדל

אצל השמאל האנטישמי(וגם אצל האנטישמים הרגילים) היהודים תמיד אשמים. דן קרצר , הוא אויב של מדינת ישראל , יהודי מתועב , אני חוזר מתועב שעושה הכל כדי להשמיץ אותה בינלאומית ולסייע להסברה הפלסטינית . במקום לכעוס על היהודי קרצר שמשתף פעולה עם החיה הפלסטינית , בדיוק באותו האופן שקאפו צמא דם ממוצא יהודי (לא כולם ,לא הרבה , אבל היו גם כאלה) מוציא לפועל את הוראות הss או הגאסטפו , או סתם הצבא הגרמני. במקום לעשות את זה , אתה זועם על מי שהעז לצעוק "השגריר הוא עירום" ולכנות אותו בתיאור הראוי לו ... והוא עוד השתמש בביטוי עדין. הוא לא רק מלוכלך הוא מזוהם ומטונף! במקום ללמוד לקח מהשואה , שהיהודים חייבים להגן על עצמם ואסור להם לסמוך על הגוים , אתה מבקש לתקוף דווקא את נציגם של הישובים ביש"ע שמותקפים יום יום על ידי החיה הפלסטינית שקרצר משמש שופר לשאיפותיה להשמדת ישראל. הצביעות הקדושה שלך, ושל יתר השמאל עוברת כל גבול כשנזכרים שהשמאל משתמש באופן תדיר וקבוע בדוגמאות מהשואה כדי לתאר את מה שאנחנו "עושים" לפלסטינים. כך הופכים להם מחנות פליטים למחנות השמדה , חיילים לקלגסים נאצים . מנהיגים מהימין ל"פאשיסטים שמזכירים תקופות אפלות" .. ביטוים כאלה הרי משמיע לנו השמאל הקיצוני בהבל פיו ושכלו יום יום.. ואתה עוד מעז להתלונן! הייתי ממליץ לך ללמוד קצת על פועלו של מר קרצר בשנים האחרונות , אם הייתי חושב שדעתך נובעת מבורות גרידא , אבל לדעתי זו לא בורות אלא רשעות של שמאל מטורף המצדיק עלינו (שכן אינו רואה את עצמו חלק מהכלל הישראלי) את הדין של הפיגועים וההפגזות והחטיפות והיריות (ומה לא) ... למזלינו השמאל הזה מהווה רק 10% מהעם , שאר השמאל והימין מאוחדים בדעה שעשרת האחוזים טרוף , בני המן ממוצא יהודי האלו צריכים לעוף מפה. ואם אלה לא מגנים את קרצר ומשבחים את הנדל , הרי זו רק הנאיביות שמדברת מגרונם.

shlomikli

New member
אגב, אני מצטער מאד ומבקש סליחה וכפר

ה מכל הימנים בפורום, שכן חשפתי את השפל המוסרי אליו דרדרתי את הימין והיצגתי אותו פה בפורום.

למעלה