לאלמוש המתוקה

לאלמוש המתוקה

מזל טוב על התעודה...חחח תעודה מעולה על שלי...שאני כבר בטוחה שנא ייקבל נכשלים...חחח דרך אגב חג שמח גם לך... אוהבת מאוד מאוד, ויקוש

אלמה................!!!!!!!!!!!!!

פליז תעני לי שלחתי לך מליון הודעות במסרים ופרטי................ אני מתה עלייך ..... יא שווה..... מושלמת... יפה מוכשרת .... את שחקנית מעולה........... אני מטורפת עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צליל......... יא רמאית......

חחחח..... תפסתי אותך על חם......... עלק לא נכנסת לפורום היום.......... חחחחחחחחחחחחחחחחחח............ אני יודעת שזה ממקר..... חחחחחח מאמי שלי........

חח מאמי שלי (גילי)

הזהו שסיימתי את שני הדפים באנגלית ואת השאלות בהסטוריה ואני מחכה לאבא שלי שיחזור מהעבודה ויעזור לי במתמטיקה, ועוד מאט אני צריכה לעוף לחוג כדורעף (אני כבר מאחרת, פשוט יש לי 4 מסרים חדשים ואני רוצה לבדוק)

yuviz

New member
הציונים שלי..

איזה ציונים טובים יש לכולכם.. קיבלתי תעודה חביבה..
הנה: אמנות-100 (מגמה) אנגלית-94 גאוגרפיה-90 (מתעבת את המורה!) ספורט-90 לשון-100 (המורה מזה מותק!) מדעים-95.. לא רואים לפי הציון אבל אני מתעבת ת'מורה ערבית- 90 היא המחנכת שלי אני פשוט שונאת אותה! בהערות היא רשמה ככה: תלמידה שוקדת ולומדת אך אני ניכרת לדעת כי המקצוע אותו אני מלמדת לא נכלל ברשימת ההתנהגות למופת. בת זונה (את זה אני הוספתי**)
ספרות-100 המורה משעממת בטירוף
תאטרון-96 רק בגלל שלא השתתפתי בהצגה אחת.. אם הייתי משתתפת הייתי מקבלת 100-בעע עליה!
תנ"ך-90 מתמטיקה-87 שיעורים למשועממים שמצטיינים במתמטיקה ;)
-ממוצע 94- טוב סבבה.. טוב תודו שכיתה ז' זה סופר קל.. אז אל תכלילו אותי טוב בהצלחה למי שמקבל יום שישי..

למעלה