לאמא שלי שהיא רק שלי.(טוב נו של עוד 4 אחים|)

לאמא שלי שהיא רק שלי.(טוב נו של עוד 4 אחים|)

שתביני אמא כיוונתי שעון לקום לכתוב את הברכה חורפת משעה 20:00...
מזל טוב אמא יקרה.
מאחלת לך שפע!!!!!!!של בריאות טובה, אושר, נחת, שלווה ואהבה. שתמשיכי להיות צעירה כל כך בנפשך ובמראה שלך
אני מרגישה הרבה פעמיים אמא שלך....
אמא כל מה שאת מאחלת לעצמך –מאחלת לך שבעתיים ושיתגשם בדרך הקלה , הבריאה והטובה ביותר.
תמשיכי להיות צדיקה(
ולא ארחיב) כמו ששלמה שבת היקר
קורא לך-כנראה יודע למה....שתמיד תהיי מוקפת באנשים טובים עם כוונות טובות.....
אמא יקרה שלי איזו מתנה קבלת מחר ליום הולדתך –סרט של שלומי היקר-אשרייך!!!! עד 120 כ20 בבריאות טובה בשפע של אהבה ונחת!!!! ממני , מסין
הרחוקה, וכמובן מהשלישיה המנצחת!!!! "מי לצידי הולכת....לאורך המסע...."
http://www.youtube.com/watch?v=_e4iBswHums

../images/Emo24.gifמירה מזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

גל ביולוגית את צודקת אך אני מרגיש ויסכימו חבריי איתי שאמך היא האמא הרוחנית של הפורום!! כן מירה כך אני מגדיר זאת! המשכי ללוות אותנו בהופעות , ובשמחות בשירה , ובריקודים!!! והישארי כמו שאת צעירה ותוססת אוהבים אותך משפחת חיון

נועה גו

New member
../images/Emo140.gifכפרה עלייך מזל טוב!!!!!!!!

אין,אני מתה עלייך,תמיד כשאת רואה אותי ואומרת לי שלום או להתראות אני מרגישה שיצאתי מבית כנסת
: " שה' יברך אותך בזיווג טוב בפרנסה טובה בבריאות אמן ואמן שתצליחי שתהיי בריאה שאח שלך יצליח שתצליחו שתהיו בריאים הלוואי אמן כן יהיה רצון " את מקסימה! שיהיה לך המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב והצלחה בכל מעשיי ידייך עד מאה כעשרים!

לסבתא מרז מזל טוב

|לסבתא את הסבתא הכי טובה בעולם אושר כושר שלווה ואריכות ימים שאלוהים יעיר לך את הדרך
יש לך לב זהב שתלכי בדרך הפרחים ולו בדרך הקוצים|
@|
כל מה שתבקשי לו יהי עד 120 ואפילו יותר שתהיה בריאה המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון
ממני ב
ענקית רז

|../images/Emo24.gif|||לחברים ובני משפחה יקרים ../images/Emo24.gif

המון המון תודה על הברכות והאיחולים ליום הולדתי מ.
| ממני מירה

|../images/Emo42.gif|../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif|גלגל בתי המיוחדת והיקרה

|ליקרה מכל בעולם רוצה אני להודות לך מאוד אבל לפני אודה לאל שבמרומים שהעניק לי מלאכית כמוך תודה לך על כל האירגון ההפתעות שהענקת לי ליום ההולדת וריגשת אותי עד דמעות של אושר ושמחה ולא די למחרת ידיך הענקית והנטויה היצליחה להנחית לי באמצע קניון את אחיך מלוס אנגלס הרחוקה מה אומר לך ילדתי שאני אוהבת אותך מאוד מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדמאודמאוד באהבה ענקית שלך ותמיד שלך אמא
|נשיק

אמא יקרה בהמון אהבה!וכמובן גם בשמי תודה לחברי

הפורום שכתבו בפורום וברכו אותך וכיבדו אותך כחברת פורום!!!!!ולאלו שבחרו להתקשר....אוהבת אותך ואתכם מאוד!ולך אמא רק שתהיי בריאה ומאושרת!!!
ושתמשיכו להנות מהאיש שלנו שממלא את ליבנו באושר רב.

למעלה