לארבל מהכרמל ברכות !!!!!!!!11

*קסנדרה

New member
לארבל מהכרמל ברכות !!!!!!!!11

ארבל ברכות חמות ועוד ברכות לרגל פתיחת הפורום. שתנהל אותו בהצלחה ובהנאה. שתהא דרכך סלולה וקלה. שא ברכה לדרך צליחה !!! קסנדרה

קסנדי-גם את בחוטאות ? ;-)

ואני חשבתי...המממ.. שרק בספרות יפה אגב,אני מאד מעריך שבאת לברך נזכרתי במשהו..לא חשוב את אישיות עליונה קסנדי ועני,לפני שנוגע בתחתונים מנסה לגעת בעליונים.. מרק

*קסנדרה

New member
היי מרקי - לא איני בין החוטאות

מרקי איני בין החוטאות, לא, איני. הבהרתי לארבל שלא אשתתף בפורום זה, ארבל קיבל, הבין וידידותנו לא תיפגע. באתי לברך, ותו לא. במה שאתה נזכרת אני כבר סלחתי, אולם לא שכחתי אך, מטבעי איני נוטרת. לא מרקי, אני לא רק בספרות ושירה אני גם בפורום - לא רק נשים שם מקומי. קסנדרה

לקסנדרה המיוחדת !

יודע כמה אינך שייכת או/ו משוייכת לפורום הזה ואני יודע שברכתך נובעת מיחסי ידידות שביננו הנובעים מפעילות משותפת בפורום שירה וספרות, אותו את מנהלת. אני מבטיחך אישית שכל שיר שיתפרסם כאן ושתהיה לו האיכות האהובה עלייך, יועבר אלייך לפורום על-ידי אישית. תודה על ביקורך ועל ידידותך.

*קסנדרה

New member
אל ידך המושטת הושטתי ידי

ארבל כולי נרגשת מעוצמת המחמאה. כן זוהי לי מחמאה !!! יהיו מלעיזים שיאמרו כך ויהיו מרהיבי עוז שיאמרו אחרת אך אני את אוזני איני מטה לא לכאן ולא לשם יושבת אני בצורה בין חומותיי זאב בודד בערבותיי מה לי כי אשכון בדד ? שאל את ההלך, ויענך... אי ההלך ? לא אדע... אולי זה אני ? אולי זה אתה ? קסנדרה

לבד.........

פיתולי פיתולים לזרות צוננת בין שניים עם דיעה מפולפלת, והלבדות מפגישתם האקראית הופכת לסנדויץ` טעים וחטיף. :cool:

למעלה