לא אוהבת להתוכח על פוליטיקה,,בלאו הכי כל אחד נשאר בדעתו

Harrington

Well-known member
מנהל
א. לא כל דיון זה ויכוח.
ב. במידה ומתפתח דיון ענייני ובוגר, בהחלט קיימת אפשרות שאנשים ישתכנעו או ישכנעו. הבעיה היא הקושי (משום מה) להגיע לדיון כזה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
נרווה שגם עבור מי ש״דיון ענייני ובוגר״ מהווה מנטרה חדשה, יתאים את עצמו למתווה החדש עבורו ויסתכל מהר.
אני אעזור לכם להבין מה שהרינגטון התכוון:
נראה שגם עבור מי ש״דיון ענייני ובוגר״ מהווה מנטרה חדשה, יתאים את עצמו למתווה החדש עבורו ויסתגל מהר.
הרינגטון, הוסיף אותי לרשימת מעריצך....[לידיעת שמלת תחרה...]

Harrington

Well-known member
מנהל
זה די פשוט בדרך כלל :). אני מתכוון למה שאני אומר ואומר מה שאני מתכוון. רק אלה שסבורים שבכוחם לפרשן לי כל מיני דברים (או שיש צורך בכך), מסתבכים עם ההבנה המאוד פשוטה הזאת :).

מקסים 45

Well-known member
זה די פשוט בדרך כלל :). אני מתכוון למה שאני אומר ואומר מה שאני מתכוון. רק אלה שסבורים שבכוחם לפרשן לי כל מיני דברים (או שיש צורך בכך), מסתבכים עם ההבנה המאוד פשוטה הזאת :).
מנסה הכוח להיות דובר של כולנו.

נעימה 5

Active member
מאין לך שלא הבינו??
נראה שגם עבור מי ש״דיון ענייני ובוגר״ מהווה מנטרה חדשה, יתאים את עצמו למתווה החדש עבורו ויסתגל מהר.

נעימה 5

Active member
לדאבוני נוכחתי שמרבית האנשים לא מסוגלים לקבל דיעה שונה בלשון המעטה זה גולש לפסים לא נעימים אז עדיף לא להכנס לזה
א. לא כל דיון זה ויכוח.
ב. במידה ומתפתח דיון ענייני ובוגר, בהחלט קיימת אפשרות שאנשים ישתכנעו או ישכנעו. הבעיה היא הקושי (משום מה) להגיע לדיון כזה.

נעימה 5

Active member
לא מקבלת,,אנשים כמעט הרוב אוחזים בדעתם ולא משנים אותם,,וחוץ מזה אינני מתכונת לעולם לשכנע משהוא אחר לשנות דעתו ,וכי מי החליט מי צודק??

לדאבוני נוכחתי שמרבית האנשים לא מסוגלים לקבל דיעה שונה בלשון המעטה זה גולש לפסים לא נעימים אז עדיף לא להכנס לזה

Harrington

Well-known member
מנהל
לדעתי זה לגמרי אפשרי. לא בהכרח לקבל את דעתו של האחר, אין שום חובה שכך יקרה. כל עוד אנשים מקבלים את זכותם של אחרים לדעתם האחרת, הכל תקין.

קלייטון.ש

Well-known member
כל אחד נשאר בדעתו אבל בשביל להיות משוכנעת שדעתך נכונה את צריכה לבחון אותה. כשאת מתווכחת את שומעת טיעונים שונים נגד דעתך, חושבת על טיעונים נגדיים שמחזקים את האמונה שלך בדעתך, הצד השני לא מצליח לשכנע אותך בדעתו, וכך את מרגישה טוב יותר עם דעתך.
בקיצור הויכוח נועד לעזור לכל אחד להישאר בדעתו ולהיות בטוח בה.

נעימה 5

Active member
אני מרגישה טוב מאד עם דעתי,,ללא ויכוח עם אחרים
כל אחד נשאר בדעתו אבל בשביל להיות משוכנעת שדעתך נכונה את צריכה לבחון אותה. כשאת מתווכחת את שומעת טיעונים שונים נגד דעתך, חושבת על טיעונים נגדיים שמחזקים את האמונה שלך בדעתך, הצד השני לא מצליח לשכנע אותך בדעתו, וכך את מרגישה טוב יותר עם דעתך.
בקיצור הויכוח נועד לעזור לכל אחד להישאר בדעתו ולהיות בטוח בה.

צביה.ש

Well-known member
גם אני נמנעת מלדבר על פוליטיקה... לא הכי מבינה בנושא...

נעימה 5

Active member
לא חושבת שאחרים מבינים יותר ממני ,,לא זאת הבעיה,,אני מכבדת מי שחושב אחרת ממני ,הבעיה שיש המון אנשים שלא יודעים לכבד דיעה אחרת ומתחילים להתוכח ,ויותר מלהתוכח,,משתלכים,,ואני נמנעת מכך

למה את חושבת שאחרים מבינים בזה יותר ממך?

למעלה