"לא אוהב אף אחד"

"לא אוהב אף אחד"

כל שבת או ראשון נעשה דואט של בעז עם עוד זמר/ת/להקה, ואתם תגיבו על השילוב. הפעם נעשה דואט של בעז עם 'כנסיית השכל'. אז יאללה, כתבו מה אתם אומרים על זה: 1. מה דעתכם על השילוב? 2. שיר של מישהו מהם שהייתם רוצים לשמוע כדואט: 3. שיר של בעז שהכי מתאים שהכנסייה ישירו: 4. שיר של הכנסייה שהכי מתאים שבעז ישיר: 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר יחד: 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא).

../images/Emo12.gif

1. מה דעתכם על השילוב? הממ.. מוזר
וממש קשה לי לדמיין אותו אבל אני אנסה.. 2. שיר של מישהו מהם שהייתם רוצים לשמוע כדואט: נראה לי ש"השיר מהגן" יכול לצאת מגניב.. 3. שיר של בעז שהכי מתאים שהכנסייה ישירו: אולי לעשות משהו עם "תנופה" או "כל השבוע", למרות שזה שיר שאני לא מרשה לגעת בו נכון לעכשיו, או לבכלל..
4. שיר של הכנסייה שהכי מתאים שבעז ישיר: "אני מאמין" ו"קח שירים" ו"דברים בלחש" ו"לקטוף את הירח" ואולי גם "איתך אל הים" וכמובן "השיר מהגן".. אבל זה סתם כי אלו השירים שאני הכי אוהבת, תכלס כל דבר שבעז יקח ייצא מדהים
5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר יחד: הממ.. לא יודעת.. האמת שזה שילוב שקשה לי לדמיין כמו שאמרתי אז לחבר לזה עוד אמן זה סוג של בלתי אפשרי.. אבל.. אולי.. הממ.. משהו של אהוד בנאי.. "פלורנטין" נראה לי, אל תשאלו אותי למה, סתם כי אהוד כן מסתדר לי עם הכנסייה ובעז מסתדר לי עם הכל, אז שיהיה... 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). גלעד שגב (רק כי פתאום חשבתי שאני צריכה מתישהו לשמוע ביצוע של בעז ל"מותק שלי", זה סוג של תפור עליו. זה גם השיר היחיד של גלעד פחות או יותר שאני מכירה אבל שיהיה
)

TEENAGER1

New member
גלעד שגב!

אולי שיתוף פעולה עם בעז יגרום לו לצאת מהחור שהוא מתחבא בו... (איפה מורי שתתמוך בי?)

אוקיי:

1. מה דעתכם על השילוב? שונה... הזוי במקצת.... אבל אולי יכול לצאת מעניין. 2. שיר של מישהו מהם שהייתם רוצים לשמוע כדואט: איך זה מרגיש 3. שיר של בעז שהכי מתאים שהכנסייה ישירו: לא אוהב אף אחד 4. שיר של הכנסייה שהכי מתאים שבעז ישיר: איך זה מרגיש, האביב הנצחי 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר יחד: ככה זה של ברי סחרוף 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). אני היום לא מצליחה לחשוב על משהו ממש ממש מתאים.

TEENAGER1

New member
מקורי משהו

1. מה דעתכם על השילוב? מוזר, בטירוף אבל. 2. שיר של מישהו מהם שהייתם רוצים לשמוע כדואט: איך זה מרגיש, אבל בעיבוד איטי. אני שנים מדמיינת את העיבוד הזה בראש, ובעז דווקא יכול ממש להתאים במקרה הזה 3. שיר של בעז שהכי מתאים שהכנסייה ישירו: הכנסייה ישירו?
השיר שאולי יכול להתאים מבחינתי לקול המיוסר של יורם חזן (ואין לי שום דבר נגד קולות מיוסרים, כן?) זה נהר ירוק 4. שיר של הכנסייה שהכי מתאים שבעז ישיר: Let love in?? אולי רוץ ילד. זה ממש קשה 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר יחד: אני עם עדי, משהו של אהוד בנאי. ילדי הלילה! 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). אריאל הורוביץ

אחלה תשובה! ../images/Emo6.gif

אהבתי..
(סתם כי ממש הסתבכתי עם התשובות כאן, הפכת את זה להרבה יותר פשוט..
)

למעלה