לא בעניין הקורונה!!!

שמלת תחרה1

Well-known member
לנוהגים ביננינו!!
1. האם אתם מכירים את כללי הנהיגה בכיכרות עם שני נתיבים??
2. האם אתם גם מקפידים על כללים אלה??
ברוב המקרים אני נתקל בנהגים שאינם מקפידים על כללים אלה.
כיצד לדעתכם ניתן לשפר את רמת הנהיגה בארץ??
לא זכור לי שבשעורי נהיגה
למדתי על מעגל תנועה כפול( אין כיכרות בשעורי נהיגה). או פניה ימינה שמאלה בעל 2 נתיבים. כשתלמיד מקבל רשיון נהיגה. זה סימן שעבר את סעיף שיקול דעת.

לכן אני משתדלת במעגל תנועה כפול. לנסוע בנתיב הראשון כשאני רוצה לפנות ימינה לנתיב הימיני, או ישר לנתיב הימיני.
ובנתיב הפנימי כשאני רוצה לפנות שמאלה, לנתיב השמאלי.

אבי בן 1231

Well-known member
לא זכור לי שבשעורי נהיגה
למדתי על מעגל תנועה כפול( אין כיכרות בשעורי נהיגה). או פניה ימינה שמאלה בעל 2 נתיבים. כשתלמיד מקבל רשיון נהיגה. זה סימן שעבר את סעיף שיקול דעת.

לכן אני משתדלת במעגל תנועה כפול. לנסוע בנתיב הראשון כשאני רוצה לפנות ימינה לנתיב הימיני, או ישר לנתיב הימיני.
ובנתיב הפנימי כשאני רוצה לפנות שמאלה, לנתיב השמאלי.
את פשוט "חיה" מוזרה, במובן הטוב כמובן.
אני גר בשדרה וכמעט מול ביתי ישנה כיכר עם שני נתיבים, נהגים שנכנסים ויוצאים מהכיכר עוברים תמיד בערך 7 עבירות תנועה בכניסה וביציאה.
פשוט להעמיד שם רכב משטרה סמוי עם מצלמה לצלם את העבירות ולזמן את העבריינים למשפט מהיר, על 7 העבירות.
לפני כמה חודשים העלתי את אותו הנושא, אז בקומונה הישנה, זה היה בין חסימה לחסימה, ואז נהנתי לקרוא את הלעג של חבר "יקר" פה.

משתפרת1

Well-known member
אני גר בשדרה וכמעט מול ביתי ישנה כיכר עם שני נתיבים, נהגים שנכנסים ויוצאים מהכיכר עוברים תמיד בערך 7 עבירות תנועה בכניסה וביציאה.
פשוט להעמיד שם רכב משטרה סמוי עם מצלמה לצלם את העבירות ולזמן את העבריינים למשפט מהיר, על 7 העבירות.
לפני כמה חודשים העלתי את אותו הנושא, אז בקומונה הישנה, זה היה בין חסימה לחסימה, ואז נהנתי לקרוא את הלעג של חבר "יקר" פה.
אבי, ברצינות ובלי טיפה ציניות או עוקצנות: אם אתה שוקל התנדבות בזמנך הפנוי, כדאי שתשקול התנדבות למשטרת התנועה.

אבי בן 1231

Well-known member
הוא כבר התנדב כתצפיתן ומחכה לאישור אם זכרוני אינו מטעה אותי
התנדבתי כבר ל"שומרי הדרך" והתקנתי את האפליקציה בנייד, הבעיה היא שכאשר אני נוהג ומרוכז בנהיגה ורואה עבריין אני צריך להתעסק עם הנייד, שזו בעצמה עבירה, ולהפעיל את המצלמה, ולאחר מכן לדווח.
משום מה האפליקציה אינה מאפשרת לי דיווח.

ai27

Well-known member
התנדבתי כבר ל"שומרי הדרך" והתקנתי את האפליקציה בנייד, הבעיה היא שכאשר אני נוהג ומרוכז בנהיגה ורואה עבריין אני צריך להתעסק עם הנייד, שזו בעצמה עבירה, ולהפעיל את המצלמה, ולאחר מכן לדווח.
הכיכר היא ליד הבית שלך - אז אתה לא נוהג ולכולם ברור מאיפה התירוצים הגיעו

אבי בן 1231

Well-known member
הכיכר היא ליד הבית שלך - אז אתה לא נוהג ולכולם ברור מאיפה התירוצים הגיעו
שוב מידע אישי שלך אתה ממש גאון!!!
הרשיון שלי הוא משנת 1972, ורק לפני כשעה חזרתי, נדמה לי שברכב שלי כאשר אני נהגתי, מוזר לא, אתה פשוט הופך מרגע לרגע למגוחך יותר.
קיימת אימרה שמאוד מתאימה לך "סייג לחוכמה - שתיקה"!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
ס"ה לחיצה אחת בודדת על המסך (וגם זה אמור לעבוד ורבאלית ללא מגע אם הכל תקין). לא מעבר לכך. המצלמה אמורה להיות מופעלת מראש, לפני תחילת הנסיעה.

שמלת תחרה1

Well-known member
מי יתן ומישהו ישמע את דבריך וישלח הודעה אנונמית למשטרה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי יתן ומישהו ישמע את דבריך וישלח הודעה אנונמית למשטרה.
למה זה צריך להיות אנונימי? אם המתקשר לא מכיר את העבריינים ממילא אין לו מה לפחד מהם והוא יכול פשוט להתקשר למשטרה ולדווח כמו אזרח טוב.

אבי בן 1231

Well-known member
לך תדע. רצוי אנונמי, היום קל להגיע לכול אחד אם רוצים.
לך תדע. רצוי אנונמי, היום קל להגיע לכול אחד אם רוצים.
לא אנונימי ולא גלוי. עם מצלמת דרך הזמנתי משטרה במג'דל שאמס להתלונן על נהג פרוע שאכף אותי בפס לבן רציף וסגר אותי, התמזל מזלי, כנראה, שלא נעצרתי.
הגעתי למסקנה חד משמעית שמצלמת דרך ברכב אפקטיבית רק במקרה שקורת תאונה והיא מתעדת את התאונה.

שמלת תחרה1

Well-known member
לא אנונימי ולא גלוי. עם מצלמת דרך הזמנתי משטרה במג'דל שאמס להתלונן על נהג פרוע שאכף אותי בפס לבן רציף וסגר אותי, התמזל מזלי, כנראה, שלא נעצרתי.
הגעתי למסקנה חד משמעית שמצלמת דרך ברכב אפקטיבית רק במקרה שקורת תאונה והיא מתעדת את התאונה.
סבבה.

אבי בן 1231

Well-known member
קראתי. הוא גר במג'דל שאמס? כי אם לא, אין שום קשר בין תגובתו למה שאת הצעת לו שם . גם מצלמת רכב לא מסייעת כשמשקיפים מהחלון בבית על הכיכר.
כן, אני גר במג'דל שמס, ואני מצלם עם מצלמת רכב מביתי במג'דל שמס עד לעיר דרומית בארץ. חחחחחחחחחחחח
מוטב שתעשה מעט סדר במוחך החולה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
כן, אני גר במג'דל שמס, ואני מצלם עם מצלמת רכב מביתי במג'דל שמס עד לעיר דרומית בארץ. חחחחחחחחחחחח
מוטב שתעשה מעט סדר במוחך החולה!!!
א. כדאי שאם אתה כבר קורא את דברי בניגוד לטענתך הקבועה, תקרא מעט טוב יותר ובניחותא.
ב. אם תפעל כפי שמוצע בא', תגלה בוודאי את ההקשר בו נכתבו הדברים ותבין שהם דווקא תומכים בדבריך.
ג. מוחי ברוך ה' אינו חולה. אבל ככל שהוא כן, it takes one to know one.
ד. סתם להשכלה כללית, כשאדם כותב "חחח...ח" על משהו שהוא כתב בעצמו, זה נראה די חולני.
ה. מסכים איתך שסדר אכן חשוב תמיד לעשות.

למעלה