לא הבנתי את בעיית החזירים בחיפה. למה לא אוכלים אותם וסוגרים ענין ?!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קודם צריך לצוד אותם ולצוד ברחובות יכול לסכן אנשים.
למה? יורים חץ מרדים. שמים בכלוב. מחכים שיתעורר ויפריש את חומרי ההרדמה. מחכים שיירדם בטבעי. שוחטים. וההמשך מוכר וידוע.

ai27

Well-known member
קודם צריך לצוד אותם ולצוד ברחובות יכול לסכן אנשים.
ראש העיר כבר חידש את הצייד וכך הצדיק את בחירתו בעיני רבים
כמובן שהירוקים תובעים אותו על זה, והתיק נידון בבית משפט.

הצייד חייב להוכיח שמדובר בחזיר מסוכן שחי ברחובות ולא נרתע מבני אדם, ולכן כמעט בלתי אפשרי לצוד אותו במקום אחר (אם הוא יברח והצייד יאבד קשר עין, יטענו שהוא הרג חזיר אחר)

הציד מבוצע כשאין איש ברחובות ומעולם לא סיכן איש
אבל הירוקים טוענים שלוקח לחזיר הרבה זמן לגסוס, שההרדמה החליפית מלווה בכאב משמעותי
ושרכס חיפה בכלל שייך לחזירים ואנחנו היהודים אשמים שפלשנו אליו

כמובן שהירוקים תובעים אותו על זה, והתיק נידון בבית משפט.
וזה בעצם הקנוניה והסיבה שלא פתרו את זה עד עכשיו,הירוקים רוצים

להכריח אנשים לעבור לאזורים בלי חיות מאשר לצמצם איזור מגורים של חיות.

הרעיון הוא בהתאם לאג'נדה העולמית שאנשים יגורו בביניינים גבוהים בצורה מצומצמת(מכלאות) ולא יתפסו

הרבה מקום שיהיה לסופר עשירים הרבה טבע כיפי.

evglev1

Well-known member
מנהל
וזה בעצם הקנוניה והסיבה שלא פתרו את זה עד עכשיו,הירוקים רוצים

להכריח אנשים לעבור לאזורים בלי חיות מאשר לצמצם איזור מגורים של חיות.

הרעיון הוא בהתאם לאג'נדה העולמית שאנשים יגורו בביניינים גבוהים בצורה מצומצמת(מכלאות) ולא יתפסו

הרבה מקום שיהיה לסופר עשירים הרבה טבע כיפי.
אבל הטענה שהסביבה הטבעית שלהם נהרסה כשבנו את מנהרת הכרמל, לא שכל חיפה היא הסביבה הטבעית שלהם אלא שבגלל הרצון שלנו להקים מנהרה פלשנו לבית של החזירים אז עכשיו שלא נתלונן שהחזירים פולשים לאזור שלנו. אז עכשיו בגלל כשהורסים סביבה טבעית של בעלי חיים לוקח אי אפשר פשוט לסלק את הבניינים או המנהרות ולהחזיר את הטבע, אז בגלל שבשביל הנוחות הרסנו סביבה טבעית אנחנו צריכים לעזוב את כל העיר כפיצוי כמה שנקרא תשלום בריבית לבעלי החיים?

אבל הטענה שהסביבה הטבעית שלהם נהרסה כשבנו את מנהרת הכרמל, לא שכל חיפה היא הסביבה הטבעית שלהם אלא שבגלל הרצון שלנו להקים מנהרה פלשנו לבית של החזירים אז עכשיו שלא נתלונן שהחזירים פולשים לאזור שלנו. אז עכשיו בגלל כשהורסים סביבה טבעית של בעלי חיים לוקח אי אפשר פשוט לסלק את הבניינים או המנהרות ולהחזיר את הטבע, אז בגלל שבשביל הנוחות הרסנו סביבה טבעית אנחנו צריכים לעזוב את כל העיר כפיצוי כמה שנקרא תשלום בריבית לבעלי החיים?
זה מתכתב עם הרעיון של הסדר העולמי החדש שזה השטח של החיות.

שוב,הרעיון ליצור מציאות בלתי אפשרית שתכריח אנשים לעבור לביניינים גבוהים.

כמו שמכריחים אותך עכשיו לעזוב את הערבים בשקט בין אתה רוצה או לא.

evglev1

Well-known member
מנהל

אבל כל המועמדים לראשות העיר חוץ מזאת שהודחה הבטיחו לטפל בבעיה, כך שזה נראה כמו גחמה אישית של ראשת עיר ירוקה שלא סופרת בני אדם והיא שילמה על כך מחיר פוליטי יקר אולי אפילו חסר תקדים מבחינת שיא שלילי.

אבל כל המועמדים לראשות העיר חוץ מזאת שהודחה הבטיחו לטפל בבעיה, כך שזה נראה כמו גחמה אישית של ראשת עיר ירוקה שלא סופרת בני אדם והיא שילמה על כך מחיר פוליטי יקר אולי אפילו חסר תקדים מבחינת שיא שלילי.
המועמדים ידעו שהם חייבים להבטיח את זה בשביל להיבחר.

evglev1

Well-known member
מנהל

אני לא רוצה לעזוב את הערבים בשקט? אני מוכן לממן להם מושבה על הירח או בחלל החיצון, רק שיעזבו את אדמתי!!! ומוכן שילכו לכל מקום אחר על הגלובוס. הם אלה שמתעקשים לחיות על אדמתי, ואלה שדואגים להם לא מוכנים לקלוט אותם וגם לחיות על אדמתי הם לא מוכנים כאורחים ומתעקשים גם לחיות על אדמתי וגם לעשות זאת כאדונים כאילו שהיו הבעלים של אדמתי ולא מוכנים להסתפק במעמד של אורחים/גרים/תושבים.

אני לא רוצה לעזוב את הערבים בשקט? אני מוכן לממן להם מושבה על הירח או בחלל החיצון, רק שיעזבו את אדמתי!!! ומוכן שילכו לכל מקום אחר על הגלובוס. הם אלה שמתעקשים לחיות על אדמתי, ואלה שדואגים להם לא מוכנים לקלוט אותם וגם לחיות על אדמתי הם לא מוכנים כאורחים ומתעקשים גם לחיות על אדמתי וגם לעשות זאת כאדונים כאילו שהיו הבעלים של אדמתי ולא מוכנים להסתפק במעמד של אורחים/גרים/תושבים.
מספיק עם השקרים שאתה מספר לעצמך,יש להם גם טיעונים משלהם על האדמה.

בסופו של דבר אין לזה משמעות לכל ה"טיעונים" מ 2 הצדדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברוך ה' מעבר לטיעונים יש גם מציאות ואמת היסטורית :). זה שאתה מעדיף (אולי לשם ההצגה בלבד, אולי מתוך אמונה תמימה אמיתית) לקבל טיעונים שלא מחזיקים מים בעולם המציאות והאמת ההיסטורית, על-פני טעונים נכונים וצודקים שיש להם גיבוי גם היסטורי וגם משפטי, זה עניין שלך. ברוך ה' רוב בני עמך לא נמצאים במקום הזה.

ברוך ה' מעבר לטיעונים יש גם מציאות ואמת היסטורית :). זה שאתה מעדיף (אולי לשם ההצגה בלבד, אולי מתוך אמונה תמימה אמיתית) לקבל טיעונים שלא מחזיקים מים בעולם המציאות והאמת ההיסטורית, על-פני טעונים נכונים וצודקים שיש להם גיבוי גם היסטורי וגם משפטי, זה עניין שלך. ברוך ה' רוב בני עמך לא נמצאים במקום הזה.
אתה יודע מה זה קישקושיאדה(בסגנון מח"פ),זה מה שכתבת עכשיו.

לא טרחת לראות את הוידאו ולחשוב לעומק וסתם אתה מקשקש.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה יודע מה זה קישקושיאדה(בסגנון מח"פ),זה מה שכתבת עכשיו.
אוקיי, אם אתה אומר (תצטרף לרשימה ארוכה של טוענים כך, כולם עד האחרון שבהם, ללא פירוט ותוך הסתפקות, כמוך כאן, בסיסמה בלבד).
לא טרחת לראות את הוידאו ולחשוב לעומק וסתם אתה מקשקש.
דברי לא התייחסו לווידיאו אלא אליך ואל עמדותיך למקרה שלא שמת לב :). אני מסופק אם צפיה מעמיקה בווידיאו תעסוק בכך או תקדם/תשנה את דברי אלו באיזושהי צורה :).

Harrington

Well-known member
מנהל
קודם תראה ואז תדע...
יעני אתה טוען שיתכן שהווידיאו הזה הוא עליך? תצטרך לסלוח לי אם לא אקנה את זה, גם בלי לצפות בו :).
אם המצב במדינה היה מצוין אז הדרישה שלי שתראה את הוידאו הייתה לא סבירה.
קשר כלשהו בין המשפט הזה לדיון שלנו? לנושא השרשור? למשהו?

Harrington

Well-known member
מנהל
הוידאו הוא במה הפלסטינים מאמינים.
כן חמוד, את זה אני יודע. כעת תקרא את דברי (תנסה לעשות זאת מבלי שאצבעותיך מוכנות על המקלדת להכנסת תגובתך), תבין על מה אני מדבר, אם צריך תקרא עוד פעם אך לאט יותר, ואם תחשוק נפשך, תתייחס לדברי. אם תתעקש שלא לעשות זאת, זכותך המלאה. אבל עזוב אותי מהצגות הכאילו הילדותיות האלה בבקשה. לא יודע בן כמה אתה, אבל אני לפחות עברתי את הגיל לכך. מזמן.

אביב 2019

Well-known member

בסופו של דבר אין לזה משמעות לכל ה"טיעונים" מ 2 הצדדים.

היי.מדובר בסרטון תעמולה פרו-פלסטיני.חבל על הזמן לצפות בו.
השקרים הפלסטינים הרגילים.הציונות=קולוניאליזם.וכו'.

דגלמנגל

Well-known member
למה לעזוב? להקים 3 מדינות ל-3 חיות - חזירים, חיות אדם וחיות ימין מלא.
כל מי שלא סווגו - ישרתו את החיות, כשואבי עצים וחוטבי מים. או להפך.
על זה, אפילו ביידן לא חשב.

למעלה