לא הובנתי

לסביתME

New member
לא הובנתי

עצם הקמת הפורום אולי בא להגיד שסקס לסבי הוא סקס מסוג אחר... ואני שואלת ישנם אקטים ,משחקים תנוחות שמייחדים סקס לסבי...? זה דיי דומה למודעות ההיכרות האלו..."מחפשת אישה שתלמד אותי את העולם הנשי..." מחפשת אישה מנוסה שתוביל אותי בעולם המין הנשי..." מזה השטויות האלו,לזה התכוונתי.

את מתכוונת שלא הסברת עצמך נכון..

אז מה שאת אומרת בעצם שסקס לסבי זה שטויות? שפורום סקס לסביות זה שטויות? שפרסום מודעת היכרות זה שטויות? ששוטטות באינטרנט זה שטויות? - לא הבנתי.. סקס לסבי הוא סקס אחר מ.. תמיד זה יהיה ביחס למשהו נכון? כמו שסקס גייז הוא סקס אחר ללסביות או סטרייטים או טרנס וכיו"ב - הרעיון הובהר נכון? ונראה לי, רק נראה לי (כי שוב אין פה את מנהלת הפורום בכדי לשאול אותה) שהפורום נועד לשיתוף, שיח, התייעצות, וכל מה שעולה על רוחך חיבת לציין שאני קוראת מרירות מבין שורותיך ואני תוהה לעצמי אם זה נכון ובעצם על מה ולמה?

לאןלאן

New member
למה שטויות

היא לא אומרת שזה שטויות.. בסה"כ היא מחפשת להרחיב את אופקיה, בתחום שאולי היא לא ככ בקיאה בו או אולי מרגישה חוסר נסיון ומחפשת לשמוע "ממנוסות" יותר כדי לודא שהיא לא "מפספסת" משהו בתוך הדבר הזה שנקרא "סקס לסבי". אם הבנתי אותה נכון... אני דווקא יכולה להבין את זה... לא בטוחה שאני יכולה לעזור... שבת שלום לכולן...

בוקר אור לך

מה שלומך ? אמרה בסוף.. מה זה השטויות האלו.. משם השאלה בטח שאת יכולה לעזור

לאןלאן

New member
כו הבנתי

שמשם השאלה... אני מניחה שאמרה זאת לא כדי לומר שזה שטויות אלה בקטע של מה בעצם עושים שם... בסקס הלסבי.. הפכתי לדוברת שלם..

לסביתME

New member
היי לאןלאן

תודה שתירגמת אותי. נכון,"מה השטויות האלה.." נכתב בהקשר לנשים שמחפשות"מורה" שתלמד אותן סקס עם אישה. ואת צודקת רציתי לדעת אם יש משהו שאני לא יודעת חוץ מאצבעות ,לשוןוווו,דילדו ,שדיים. תנוחות או "שיגועים שעוד לא נחשפתי אליהם.... רציתן התעוררות לא? אני ארים את הכפפה שתזרקו....

לאןלאן

New member
היי

בכיף.. אין בעיה.. קל לי להבין.. כי אולי אני פחות או יותר במצבך אבל איכשהו .. יש לי הרגשה שאת די בעיניינים.. אולי כמה מבנות הפורום היותר מנוסות... ידעו להשיב לך יותר טוב ממני..

לסביתME

New member
תראי

למשל, אני הכי אוהבת ללקק את בנות הזוג שלי וזה מה שאני עושה רב הזמן. שמעתי למשל על מישהי שמשתמשת בדגדגן שלה ממש כמו שגבר משתמש כדי לענג את הפרטנרית שלה זה משהו שאף פעם לא עשיתי אז חשבתי אולי יש עוד דברים. מצפה לתיאורים ורצוי כמה שיותר ציוריים....

femfatal

New member
את מתכוונת לתנוחתת סיזור סיסטרס?

אני אנסה לחפש קישור להסבר... ופפ אני לא מאמינה שמצאתי(ועוד בויקיפדיה),מסתבר שיש לזה שם נוסף. הנה הקישור: http://en.wikipedia.org/wiki/Tribadism לזה התכוונת?

ויש שדרוג לתנוחה

אפשר גם שהפרטנרית תהיה בתנוחת ישיבה החיכוך חזק ומורגש יותר.. ומעבר לזה הידיים תומכות ואפילו יוצרות תחושת כאב קלה
(ואני חשבתי שמדובר בהרכב של שרון קנטר)

לסביתME

New member
היי פאם

לא מצליחה להיכנס לקישור אבל נראה לי שאתן מתחילות להבין "מה היא פאקינג .." רוצה מאיתנו.... מצפה להסבר ולעוד גילויים...

femfatal

New member
לא של שרון קנטור,תריצי את גוגל ואחכ את הפרד

יש להם כמה דברים נחמדים dont feel like dancing... נשמע לך מוכר?:) (כשמוזיקה וסקס נפגשים אני מתעוררת):) פכל אופן,לא יודעת מה איתכן אבל אין אצלנו איזה תנוחה שמתחילים ומסיימים תמיד זה זורם הלאה עד ה-סוף.וכל תנוחה לא ממצה את עצמה אז אנחנו עושות שיפורים ומיקומים מחדש... אני אסביר אחרת-אין תנוחה שמחזיקה יותר מ5 דקות ואני חושבת שזה הרבה אצלנו 5 דקות.

femfatal

New member
תסמני את השורה בכחול תלחצי על הכפתור הימני...

תבחרי-copy או העתק ותדביקי בשורת הכתובת. גשי למקרר תביאי פיצוחים,בהנאה:)

femfatal

New member
הצחקת אותי קלות בתגובתך,ולשאלתך לסביתME

אם אני יוצאת מנקודת הנחה שרוב חייך בילית במיטה עם גבר אז אני אשווה סקס לסבי לחוויה עם גבר.. מה יש לנו: סקס ארוך ומתיש סשן שיכול לקחת גם כמה שעות מענגות ורטובות. סטוצים מהירים-שהרבה פעמים מצטערים עליהם (כרגיל). אינטימיות שיכולהלהיות רק בין זוג נשים שמבינות אחת את הצרכים של השניה. הקשבה והבנה מעבר לרמת השיח. רוך ועדינות (או יה). פראות ועוצמה (אין סתירה בין הדברים). חושניות*2. משחקי תפקידים מגוונים יותר במידה והפרטנרית מוכנה לפתוח את הראש.(עם סטראפ און,בלי..). מה אין לנו: כאב ראש:)-סתם,פשוט לא יצא לי מעולם להשתמש בתירוץ כזה או אחר. השקט הזה בלי חפירות של הובנתי/לא הובנתי נכון. רדידות מסויימת שלפעמים היא ברכה. מהירות התגובה לרצון בסקס-אין הרבה צורך להשקיע במשחק מקדים. שקט שאחרי הסערה (לטוב ולרע). אני אפסיק כאן:) אה עוד זווית אחרת לענות לך-יש הרבה יותר שימוש בידים,באצבעות בלשון ובעיקר ביצירתיות והקשבה.לדעתי העצה הכי טובה זה לעשות הכל ולבדוק אם זה מתאים-לפני או תוככדי בעזרת הקשבה. have a blast

למעלה