לא היה ולא יהיה.....

xyxy210

Well-known member
נשיא ציוני בארה"ב כמו הנשיא הנוכחי ג'ו ביידן.
כרותי האונה , כשהמוביל "רוב הזמן נח", שמקללים , ומבזים אותו, ראויים לבוז עמוק .
אני מבקש להשאיר את הפתיל הזה כפתיל שמיועד אך ורק לביזוי אותם כרותי אונה.
זה לא פתיל לדיונים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נשיא ציוני בארה"ב כמו הנשיא הנוכחי ג'ו ביידן.
כרותי האונה , כשהמוביל "רוב הזמן נח", שמקללים , ומבזים אותו, ראויים לבוז עמוק .
אני מבקש להשאיר את הפתיל הזה כפתיל שמיועד אך ורק לביזוי אותם כרותי אונה.
זה לא פתיל לדיונים.
האמת שהיה דווקא וכנראה גם יהיה.

קודם כל אין חיה כזאת נשיא אמריקאי ציוני. בכלל, אין דבר כזה נכרי ציוני. ציונות זאת השאיפה של העם היהודי לציון. משם מגיע המושג. אמנם כיום מלבלבים אותו עם התנועה הציונית, אבל בכל זאת.

לגבי ביידן, אין בכלל ספק שמדובר באוהב ישראל. עם זאת גם אין מחלוקת (בכל אופן בקרב הגולשים הישרים וההגונים שבינינו) שהאיש הקריב את ישראל בלי לחשוב פעמיים, על מזבח האינטרסים של הקמפיין הפוליטי האישי שלו (לטעמי הקריב בכך גם אינטרסים אמריקאיים, אבל זה דיון אחר). פשוט מציאות.

כך או אחרת, ההקצנה וההגזמה שמאפיינים את מחנה הרל"ב והשמאל הישראלי, משחקות גם כאן כמובן. מתוך נסיון לסתור את דבריהם של ימנים רבים לפיהם ביידן היה נשיא גרוע לישראל, הם מקפיצים אותו היישר לדרגת קדוש (מעונה?) :). זאת על אף שאין כל בסיס לכך. אוהב ישראל? כן. בהחלט. זאת בניגוד לדברי אותם אנשי ימין. ה"ציוני הגדול ביותר בקרב נשיאי ארה"ב שאי-פעם נשמו חמצן"? לא, ממש לא. אפילו לא קרוב לכך :).

xyxy210

Well-known member
האמת שהיה דווקא וכנראה גם יהיה.

קודם כל אין חיה כזאת נשיא אמריקאי ציוני. בכלל, אין דבר כזה נכרי ציוני. ציונות זאת השאיפה של העם היהודי לציון. משם מגיע המושג. אמנם כיום מלבלבים אותו עם התנועה הציונית, אבל בכל זאת.

לגבי ביידן, אין בכלל ספק שמדובר באוהב ישראל. עם זאת גם אין מחלוקת (בכל אופן בקרב הגולשים הישרים וההגונים שבינינו) שהאיש הקריב את ישראל בלי לחשוב פעמיים, על מזבח האינטרסים של הקמפיין הפוליטי האישי שלו (לטעמי הקריב בכך גם אינטרסים אמריקאיים, אבל זה דיון אחר). פשוט מציאות.

כך או אחרת, ההקצנה וההגזמה שמאפיינים את מחנה הרל"ב והשמאל הישראלי, משחקות גם כאן כמובן. מתוך נסיון לסתור את דבריהם של ימנים רבים לפיהם ביידן היה נשיא גרוע לישראל, הם מקפיצים אותו היישר לדרגת קדוש (מעונה?) :). זאת על אף שאין כל בסיס לכך. אוהב ישראל? כן. בהחלט. זאת בניגוד לדברי אותם אנשי ימין. ה"ציוני הגדול ביותר בקרב נשיאי ארה"ב שאי-פעם נשמו חמצן"? לא, ממש לא. אפילו לא קרוב לכך :).
יבגני. אני מבקש ממך למחוק את הפוסט האווילי של מיציתי [לא קראתי אותו בכלל...], או לחילופין להעביר אותו לאיזה פח זבל בפורום.....
תזכה למצוות אם תבצע.

Harrington

Well-known member
מנהל
יבגני. אני מבקש ממך למחוק את הפוסט האווילי של מיציתי [לא קראתי אותו בכלל...], או לחילופין להעביר אותו לאיזה פח זבל בפורום.....
תזכה למצוות אם תבצע.
בדיוק היום קראתי איזו אמירה באיזשהו מקום, כיצד אתה יודע איזה מקור חדשותי/דיווחי משקר? זה שמבקש להשתיק אחרים הוא השקרן.

אז מה היה לנו פה?
  1. תגובה עניינית שלי לדבריך.
  2. טענה שלך שלא קראת כלל את הפוסט שלי.
  3. דרישה שלך מהנהלת הפורום למחוק (ללא ציון עילה).

יעני בעברית פשוטה, בס"ה דרישה של איזה מישהו להשתיק את יריביו הפוליטיים/מתדיינים. אז אני לא יכול לקבל החלטות במקום כבוד המנהל יבגני אליו הפנית את בקשתך, אבל הרשה לי לומר שהיא די מגוחכת כשלעצמה :). לא שמפריע לי שאתה מגחיך את עצמך חס וחלילה. להיפך, אני לגמרי בעד חופש הביטוי וזכותך לעשות כן (אמנם לפעמים אני מרחם קצת, אבל הערב הוא לא הערב הזה). אבל בכל זאת. תצטרך לסלוח לי שהרגשתי צורך להצביע על הנ"ל :).

lemner40

Well-known member
טראמפ היה יותר ציוני
טראמפ לא עשה כלום למען ישראל
חוץ מכמה קשקושים, שום דבר, אפס פעילות
חוץ מלהחליף את השלטים בן השגרירות והקונסוליה בן תל אביב לירושלים
מעולם לא היה ומעולם לא יהיה נשיא אמריקאי ששלח חלק גדול מהצבא האמריקאי להגן על ישראל,
סיפק את צרכי ישראל
ונתן הכי הרבה סיוע צבאי לישראל

הפרבולה1

Well-known member
חוץ מלהחליף את השלטים בן השגרירות והקונסוליה בן תל אביב לירושלים
מעולם לא היה ומעולם לא יהיה נשיא אמריקאי ששלח חלק גדול מהצבא האמריקאי להגן על ישראל,
סיפק את צרכי ישראל
ונתן הכי הרבה סיוע צבאי לישראל
הוא הכיר בריבונותינו ברמת הגולן
הוא חיסל את רמטכ"ל איראן.
טראמפ לא נדרש לתת לנו סיוע צבאי דחוף .

ביידן יבחן ב"ציונותו" אם הוא ינצל את ההזדמנות ויפגע במתקנים הגרעיניים באיראן , אבל קשה לי להאמין שהוא יעשה זאת.

lemner40

Well-known member

ביידן יבחן ב"ציונותו" אם הוא ינצל את ההזדמנות ויפגע במתקנים הגרעיניים באיראן , אבל קשה לי להאמין שהוא יעשה זאת.
את מי שטראמפ חיסל, היה נגד מה שישראל אמרה ורצתה
הוא אמר את זה בפירוש, ביבי לא הסכים להיות חלק מהפעולה
ולגבי הגולן זה בדיוק כלום, הודעה חסרת כל תוכן
טראמפ לא עשה כלום לישראל חוץ מכמה סיסמאות
כל ההיסטוריה
הרפובליקאים פועלים נגד ישראל
והדמוקרטים פועלים בעד ישראל

הפרבולה1

Well-known member
את מי שטראמפ חיסל, היה נגד מה שישראל אמרה ורצתה
הוא אמר את זה בפירוש, ביבי לא הסכים להיות חלק מהפעולה
ולגבי הגולן זה בדיוק כלום, הודעה חסרת כל תוכן
טראמפ לא עשה כלום לישראל חוץ מכמה סיסמאות
כל ההיסטוריה
הרפובליקאים פועלים נגד ישראל
והדמוקרטים פועלים בעד ישראל
אז ביבי לא הסכים , אנחנו יודעים שביבי היה פעם סמרטוט , אומרים שהוא גם ניסה לדחות את העברת השגרירות לירושלים. מה שמדגיש עוד יותר "ציונותו" של טראמפ שהיה אולי יותר ציוני אפילו מביבי.
ההכרה ברמת הגולן היא חשובה מבחינה מדינית , יותר לא יכולו לטעון שאף מדינה לא הכירה ב"כיבוש" שלנו ברמת הגולן, הוא יצר תקדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז ביבי לא הסכים , אנחנו יודעים שביבי היה פעם סמרטוט , אומרים שהוא גם ניסה לדחות את העברת השגרירות לירושלים. מה שמדגיש עוד יותר "ציונותו" של טראמפ שהיה אולי יותר ציוני אפילו מביבי.
לא חושב שהדיווח הזה היה נכון לכתחילה (שרוה"מ התנגד להעברת השגרירות). אבל אתה מזכיר את הנשיא ג'ורג' בוש ג'וניור (גם הוא 'ציוני' ככל שהמונח הזה רלוונטי) ואף יותר מביידן (למרות שאני כלל לא רואה צורך בתחרות מיוחדת). כששרון הודיע לו על התוכנית לגרש אלפי יהודים מביתם ולמסור את רצועת עזה לפלסטינים, האיש literally התנגד לכך שישראל תעשה זאת. רק בהמשך הוא שוכנע (ומאוחר אף יותר הציג כמה דרישות לגבי הביצוע שנחשבו כלוחצות על ישראל). למרבה הצער ה'ציונות' של בוש לא הצליחה לעצור את התוכנית מלצאת לפעול. אבל עצם העובדה שהוא בכלל הביע התנגדות להצעה כזאת מפי ראש ממשלה ישראלי, אומרת די והותר בפני עצמה.
ההכרה ברמת הגולן היא חשובה מבחינה מדינית , יותר לא יכולו לטעון שאף מדינה לא הכירה ב"כיבוש" שלנו ברמת הגולן, הוא יצר תקדים.
נזכיר גם שאם אינני טועה (מחייב בדיקה), עד אותו מועד ארצות הברית מעולם לא הכריזה על הכרתה בירושלים כבירת ישראל (גם לא ירושלים המערבית בלבד). להעברת השגרירות היו השלכות רבות מעבר לעצם העברת הבניין כפי שזה הוגדר כאן במסגרת נסיונות ההקטנה.

Cranio

Well-known member

אתה חצוף
וכפוי טובה !

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה חצוף
וכפוי טובה !
הוא אמיתי, ענייני, ואין בדבריו שום עדות ל"כפיות טובה". הוא בס"ה לא מיישר קו עם ההגזמות וההקצנות שיש (כמעט תמיד מאותו מחנה כידוע) מי שמרגיש צורך להשתמש בהם כדי להדגיש נקודה (ובתכל'ס אך ורק כדי לתקוף את אלו שעמדתם מעט שונה מעמדתו ר"ל :)).

xyxy210

Well-known member
טראמפ היה יותר ציוני
טראמפ היה יותר ציוני
היפר....קבע תור לאלתר לניתוח תיקון אונה מצחית.
נ.ב ביקשתי שהפתיל הזה ישאר אך ורק לביזוי כרותי האונה שמבזים את ביידן.
למזלי הטוב אותם כרותי אונה מצליחים לבזות את עצמם באופן עצמוני. [אהלנים הרינג-מיציתי-אשריך].

Harrington

Well-known member
מנהל
בלי להתייחס לשאר דבריך בעניינים האלה גם "קשקושים" הם דברים חשובים. כך למשל העולם כולו (ולענייננו בעיקר הערבי אך גם האירופאי שחשוב במידה רבה וכו') הבין שארה"ב (דאז) עומדת מאחורי ישראל, תומכת בישראל ללא עוררין, לא מגבילה את ישראל בשום פעולת הגנה אם תידרש להן (בניגוד למשל לממשל ביידן כידוע).

אז אפשר לקרוא לזה "קשקושים" אם חשוב לך לנסות להקטין זאת. אבל אי-אפשר (בכל אופן לא ברצינות) להתעלם ו/או להקטין את חשיבות ה"קשקושים" הללו (כמובן בחלקם). כל "קשקוש" ונסיבותיו, יעדיו, וחשיבותו.

למעלה