לא היה שירשור בקר טוב????פוייה..:)

sahr12

New member
לא היה שירשור בקר טוב????פוייה..:)

בקר יפה לכולנו...איזה שמשששששש... איזה ריחחחחח...הכול ורוד..:) בקר טוב ישראלללל...

ליMור

New member
יאללה בסדר,,,../images/Emo13.gif

בוקר טוב לככווווולללםםםםםם,,,, מחר פסטיגל איזו התרגשותתתת פה מה יהיה עם מזג האויר הקפוא הזה,,, איזה ריח יש אצלך ? אצלנו יש טוסטים בעשייה - גךגףלחגדףכחגדףכ אחחח איזה ריח

...Blue

New member
ממש לא בסדר..:)

איך אפשר לפתוח את הבוקר בלי שרשור בוקר טוב אהה אהההה?? בוקר טוב נשמה בוקר טוב פורום בוקר אור עולם

sahr12

New member
אהלן ממי..יש לך בנות??

קח טופס יציאה עם הבת שלי..:) טופס בקשה ליציאה עם הבת שלי בקשה זו לא תושלם ותדחה במידה ולא יצורפו אליה הצהרת הון, רשימת תפקידים קודמים, שושלת יוחסין והצהרת בריאות עדכנית חתומה על ידי רופא. 1. שם: __________ משפחה: __________ תאריך לידה: ______/____/____ 2. גובה: _________ משקל: _________ IQ: __________ ממוצע ציונים: _________ 3. מספר ת"ז: __________ רישיון נהיגה: ___________ 4. דרגה בתנועת הנוער: _______________ 5. כתובת: ________________ עיר: _______________ מיקוד: _______________ 6. האם יש לך הורה אחד זכר ואחד נקבה: כן/לא הסבר: ___________________________________________ 7. מספר השנים בהן הם נשואים זה לזה: _____________ 8. האם יש ברשותך/בבעלותך רכב מסחרי? טנדר גדול במיוחד? מזרן מים? 9. האם יש לך עגיל באחת מהאוזניים, פירסינג באף או בטבור? קעקוע? __________________ 10. הסבר ב-50 מילים או פחות, מה משמעות המשפט "אל תיגע בבת שלי" עבורך: _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ 11. הסבר ב-50 מילים או פחות, מה משמעות המילים "התנזרות" ו-"פרישות" עבורך: ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 12. הסבר ב-50 מילים או פחות, מה משמעות המילה "מאוחר" עבורך: ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 13. בית הכנסת אליו אתה הולך: ________________ באיזה תכיפות? ____________________ 14. הזמן הנוח ביותר לראיין את אביך: ________ אמך: ___________ הרב: _______ 15. ענה על ידי השלמה במקומות הריקים. אנא הרגש חופשי לענות. כל התשובות הן חסויות (כלומר אני לא אגלה לאף אחד; בחיי, אני מבטיח). א. אם נוריתי (מלשון ירייה), המקום האחרון על גופי בו ארצה להיפגע הוא: _______________________________________________ ב. אם הוכיתי, העצם האחרונה בגופי שארצה שתישבר היא: _______________________________________________ ג. מקומה של האישה הוא: _______________________________________________ ד. הדבר היחידי שאני מקווה שלא אשאל עליו בטופס זה הוא: _______________________________________________ ה. כאשר אני פוגש בת בפעם הראשונה, הדבר הראשון שאני מבחין בו הוא: _______________________________________________ (הערה: אם התשובה מתחילה ב-"ח", "ת", "ש" או "י", הפסק למלא את הטופס, השאר את הראש נמוך והתחל לרוץ בזיגזגים). 16. מה תרצה להיות אם תגדל? ___________________________________________________________ אני נשבע, שכל המידע המופיע להלן הינו אמיתי ונכון למיטב ידיעתי, בגזר דין מוות, ביתור, חומצה מעכלת, צליבה, קירקוף, חשמול, עינוי טיפות מים סיני, וענבל גבריאלי. חתימה: ________________ (השם שלך, אידיוט) תודה לך על ההתעניינות. נא אפשר שש עד שמונה שנים כדי לעבד את בקשתך. הודעה בכתב תשלח לכתובתך במידה והבקשה תאושר. במידה והבקשה תדחה, תיודע על ידי שני גברים גדולים הנושאים שק פלסטיק שחור, שיגיעו אליך. אתה מוזהר בזאת לנקוט במשנה זהירות.

נעמי 1

New member
בוקר טוב... יום יפה בחוץ

אפשר לצאת לסקס... תנצלו את היום כי סופ"ש הולך להיות חורפי וגשום.

ק o ם

New member
הבטחתי לכם אתמול

שאשוב, נכון ? סופריצה באמת שבתי חיחי בו- י- בוקר יפה... נכוןןןןןןןן מחוננים שלי חחח קחו, שדרגו לעצמכם ת'בוקר

...Blue

New member
שודרג בהחלט ../images/Emo9.gif

ילדה שכולה גאווה אחת ענקית.. בוקר אור לאמא המוקסמת

../images/Emo57.gif

שמעתי אותה ברקע
, וארפי שואל מה זה מי זה..אמרתי ילדה של מישהי מהפורום, ההיא ההונגריה שסיפרתי לך עליה. והיא רק בת שש הילדה שלה. הוא חייך ואמר, זה ברור שהיא אודייש(בהונגרית בטוח הבנת) כישרונית, כי יש בה דם הונגרי ..חחחח הוא הונגרי או לא
היא מנגנת נפלא..כשירונית ללא ספר. איך מורידים מוסיקה לשם,???אני רוצה גם להוריד של הגדולה שלי
גם היא מחברת דברים מדהימים, היא מחברת שירים(מוסיקה) לבד היא DJ כפרות עליה
בוקר טוב בובית }{

חתולון*

New member
קסם & בלו

אני <ואולי אחרים> לא מצליח לראות תמונה... יש רק LOADING.... יש קולות של המנגנת המדהימה והבן של בלו שסופר... מה יהיה? אפשר לשפר כדי שנוכל לספר? חחחח

למעלה