לא חבל על ההודעות שנמחקות ?

לא חבל על ההודעות שנמחקות ?

בקשות אימוץ/הצעות של מסירת להקות, בקשות/הצעות להופעות משותפות אך ורק בלוחות המודעות. שירשורים בנושא שיפורסמו כאן יימחקו כשאשים לב אליהם - גם אם כבר יש להם עשרות תגובות.

אבל ...

זה היה גם משחק ! אתה סתם מחקת את זה.. עשיתי משחק והפרס זה להקהההה ! שירשורי משחק קודמים לא מחקת..

אבל זה משחק וזה הפרס !

למה סתם למחוק ? אנשים מאוד רוצים כפרס להקה מצליחה ..

שוב, מסירת/בקשת להקות רק בלוחות

חלילה לא שאני אומר שאת מתחכמת, אבל הרי כל אחד יוכל להגיד "משחק, הראשון שיכתוב לי בספר אורחים משהו מקבל את הלהקה שלי". אחלה משחק, לא ?

זה הכי לא !

אני לא עושה משחק כזה.. זה היה אמור להיות עם 5 שלבים.. אם אתה רוצה אני ירשום לך בפרטי את התכנון של התחרות ! היא תהיה משהו שונהה חבל שסתם מחקת.. זה היה גם עם שיתוף רב של חברי הפורום

noocvar

New member
מה מפריע לך כ"כ?

תפסיק להעביר כל דבר ללוחות- שרשור בנושא מסירת להקות (נניח) לא עושה באלגן.

דן...

עד כמה שאני זוכרת לא אמרת שאסור לפרסם פה להקות למסירה! הופעות משותפות כן, אבל להקות למסירה לא אמרת!! אני מצטערת שפרסמתי אבל לא ידעתי על זה, לא זכרתי שום דבר זה... יש לך במקרה אפשרות לראות את ההודעה שלי שמחקת עם תגובות ולהביא לי במסר או משהו כי לא ראיתי חלק.... אז תודה מראש!!

דופנה19

New member
../images/Emo207.gif

אני עדיין לא מבינה משו.. כולם אמרו שהענין עם המשכורות הסתדר, אבל כתוב לי בדוח כספים שהמשכורות שלי הם מליונים!!!!!! אבל לא נראה לי שזה מוריד.. אוף אני מסתבכת בתוך עצמי
מישו הבין?

lool3

New member
תביני

מה שזה רושם לך זה מה שנשאר לך לאחר שהורידו לך את המשכורת

0RainGirl0

New member
שאלה

שלחו לי הודעה ללהקה שנפתח בתפוז פורום ללהקה שלי.. זה אמיתי או שזה סתם? ואם זה אמיתי איפה אני יכולה למצוא את זה? [ללהקה קוראים Melophobia]

למעלה