לא יאומןף ריסליס דה קיור והתקווה 6

s h i d a n

New member
לא יאומןף ריסליס דה קיור והתקווה 6

אתמול בקולוטורה קניתי את לא יאומן של רוד בוי סאונד ואת ההופעה של התקווה 6 ואחר כך בחדר אומנים סוהא הביא את ריליס דה קיור, אז היום ישר אחרי שקמתי הייתי חייב לבדוק את שלושת הדיסקים, ואני חייב לשתף אתכם בהתרשמות שלי, אז ככה: לא יאומן: באמת לא יאומן, איזה טיונים!!! איזה רידימים!!! איזה טירוףףףףף אני בטוח שבבית ריק הבא או מתי שעיריית כפ"ס תתן לנו לעשות איזה רייב או משו, אני שם את הכמה טיונים מהמיקס טייפ הזה אם לא את כולו. זה פשוט הרצאה על הגל הראשון של הדאנס הול! הסגנון הכי כייפי של הרגאיי...אני אישית פחות מתחבר ליציאות שיצאו מג'מייקה בשנות ה80, אבל הדאנס הול הפתיע!!! ריליס דה קיור: אני רואה את זה כמו סיכום של השנה, כל הרידימים הכי חמי והכי יפים והכי מרגשים של השנה נמצאים שם(דרופ ליף, בלייז, הארד טיימז ועוד...), כששמעתי את הטיונים במיקסטייפ הזה עברו לי בראש כל מיני תמונות מכל הדאנסים שהייתי בהם השנה כי זה אשכרה סיכום של השנה. והתקווה 6 לייב: אין מה להגידדדדדדדד!!!! שורףףףףףףףףףףףףף שורףףףףףףףףףףףףףףף שורףףףףףףףףףףףףףף כל כך כייף סוף סוף שיש לי ת'שירים האלה על דיסק!! יש שם כמה שירים אדירים כמו dem a feel,את את ויונה לבנה... וכמובן השירים השורפים שלהם כמו: dancehall ting, יום מן הימים, זו, קוקוריקו קיצר, זה בהחלט דיסק שלא ניראה לי שיצא מהמערכת שלי בקרוב, ואם כן זה למערכת באוטו.... ריספקט לרודבוי סאונד, איימר סאונד והתקווה 6!!!

ריליס דה קיור די ישן אחי...

מלפני יותר מחצי שנה. מיקס מעולה! האלבום של התקווה 6-מדהים!!!! מדהים מדהים מדהים מדהים מדהיייםםם!!! סאונד של ליאור טבת, שעשה לייבים של שלמה ארצי בין השאר-פשוט אלבום שכיף לשמוע רוצו לקנות!!!!!!!!!!!!!

yaarasta

New member
שרשור דיסקים!!!! ../images/Emo188.gif

איאם קנגרו התקווה-6 LIVE סינג סונג סון FUNSET איי-מאר רודבוי מיי-לורד תומי בראון GANJA VIBES מתיסיהו כל הדיסקים המעולים האלו נמכרו אתמול!! לפחות אחד מכל אחד!!! (וחלק מכרו עשרות!!!!!!!) ריספקא ללהקות על ההתנדבות הלאומית הזאת, רספקט לאיימאר סאונד על המיקסטייפים שנחטפו כמו סופגניות במסיבת חנוכה, רספקט לתומי בראון על הסינגל החדש רספט תיקוותי ללהקה הקטנה והלא מוכרת הזאת מרת השרון... נו, איך קוראים להם.... התקווה משהו....
על הדיסק המעולהההההההההה (לא נשארו לי עותקים בכלל!!!!!!!!!) רספקט לקרמבו שהביאו מספר דיסקים לדוכן (מתיסיהו ו- subceonscense) רספקט לקנגרו, הרבה התעניינות רספקט ליגאל גאנג'ה וייבס מחוד-המחט ולמיי-לורד (ששני העותקים היחידים שהיו לי של המיקסטייפים שלהם נמכרו בשעה הראשונה (!!!!!!) ריספקט לרודבוי (שאם היו מביאים לי דיסקים בתחילת הערב, הייתי מוכר עשרות- ביקוש עצווווווווום) רספקט ללהקת איאם (שלכוללללם כבר יש את הדיסק שלהם, אגב) שארחו את סילברדון... אין מילים!!! פשוט מעלף. ריספקט לכל שאר האמנים והסאונדים: yesaya crew, טרבין, סאבו מסוליקו, נועה פארן, קוביקס ואפיקומן, סיון וייסמן, ארמגדיון סאונד, מיי-לורד סאונד, לאדם בן-לביא (פישי הגדול) כבוד אלוהי, רספקט ענק גם למוקי על הפריצה המסחררת! כבוד לכל החברים שבאו אתמול להנות, לרקוד, והכי חשוב לתרום!!!!!!! WE PROMOTE LIFE FE DEM CHILDREN & MUSIC FE DE SOUL!!!!! תודה ענקית לעדי, אלה, יעל, בטניה, כשף, קרן ושוקימאן שעזרו לי בדוכן של הדיסקים (שהכניס עוד כמה מאות שקלים לעמותה, ותרם רבות לפרסום של הלהקות והסאונדים!) מה אתם אומרים? להפוך את הדוכן הזה למשהו קבוע בדאנסים? אז יללה!!! מי קנה מה? מה ההתרשמות? כמה ספשלים עבריים קלטתם במיקסטייפ SEE DE WAY CLEAR של רודבוי? כמה ספשלים יש ב- LIFE GOES ON של איימאר? מה חושבים הקנגרו על תל-אבבילון? שרשור נעים!!! -יער

moshe alfasi

New member
קודם כל... כבוד על המכירות!!

קניתי את "SEE DE WAY CLEAR ", "התקווה 6 לייב" ו "החיים הם מתנה" ב30!!! עסקן
בכל מקרה... רציתי לשאול על המיקסטייפ של רודבוי שאלה לכל יודעי דבר, בזמנו יצא מיקסטייפ עם המון ספיישלים שנקרא "Dancehall Hebrew Specials" אם אני לא טועה. אתמול קניתי את "SEE DE WAY CLEAR"... ורציתי לדעת למה לא כתוב עליו כלום באתר של רודבוי? בהתחלה חשבתי שקניתי את אותו דבר =\\ פשוט גדול, ת'אמת שיש לי את רוב הספיישלים... פנאט שכזה
כבוד גדול לכל הערב הענק הזה. שאלה לי, איך המיקסטייפ "LIFE GOES ON"? חבל שלא המליצו לי עליו אם יש בו כ"כ הרבה ספיישלים
שתהיה אחלה שבת

rudeboy sound

New member
האתר הולך להתעדכן בימים הקרובים...

ושם תוכלו לשמוע את הקטעים הישנים והחדשים מ SEE DI WAY CLEAR ובעיקר - לשמוע דברים חדשים ואפילו לא נוגנו עדיין!!! ויש המון.... כבוד על ההתמדה וההשקעה - מעריכים את זה מאוד, ולא לשכוח - ה"לא יאומן" הוא החדש שלנו..... והוא באמת לא יאומן.... מי ששמע יודע! BLESS GRAMI

moshe alfasi

New member
מעולה!!! תודה רבה!!! ../images/Emo13.gif

כבוד על כל הספיישלים! הכל מושקע בטירוף! בהצלחה הכל!
לבריאות =]

waywayway

New member
עמדת הדיסקים - כבוד לדיזסטה

רעיון יפה נכון ומתחשב ליערסטה איסוף ומחירת הדיסקים המצוינים שרובם יצאו בשנה שנתיים האחרונות ובהחלט מייצגות את לב הסציינה בארץ

waywayway

New member
והדיזסטה בכבודו

ממש חשבת על הכל... שולחן, תאורה, קלב מאריך, דפי הסברה ופוסטרים של הלהקות ומוכרת יפה! אבל הכי חשוב אירגנת דיסקים מכל הלהקות והסאונדים ומכרת מעל 60 שרווחים הלכו בונוס לאיסוף הכניסה לעמותה, כבוד!

O b l i v i o n

New member
גמאני נפלתי מהתקווה 6 בקולטורה

ההופעה הכי טובה. (לפחות מבין אלו שהייתי ערה בהן. אני הייתי הגוש שנרדם בקומה העליונה ע לאחת הספות לאיזה שעתיים. חחחח...) הם הקפיצו את המקום בחיי... וואי איך רציתי להגיע גם להופעה בנמל אבל אני קטינהההעהוהוהעאעאעהאהעאא!!!!!!!!!!!!!!

למעלה