"לא יאומן..." המיקסטייפ החדש יוצא!

rudeboy sound

New member
"לא יאומן..." המיקסטייפ החדש יוצא!

אז ביינתים ניתן לכם פה את העטיפה , שלא פחות טובה מהמיקסטייפ עצמו, תודות לראס ארבל מקוסטה ריקה כמובן!!! מיקסטייפ שכולו OLDTIME DANCING COME BACK AGAIN עם זמרים כמו - ADMIRAL BAILEY, PAPA SAN, FLOURGAN, RED DRAGON, BOUNTY KILLER, BEENIE MAN, CHAKA DEMOS, BABY WAYNE, SIMPLETON ועוד ועוד ועוד...... מוזיקה שהמון זמן לא התנגנה אצלנו, אולד סקול של הדאנסהול אפשר לקרוא לזה.... אחד הטובים ללא ספק!! בקרוב הוא יחולק ברחבת הריקודים שלכם - לכל הרקדנים ובעיקר הרקדניות :)) יראה אור בשבת הקרובה באשאנטי!!!!!!!!!!!!!!!

SaBaGMaN

New member
נישמע טוב!

papa san,red drgon,chaka demos על אותו מיקס זה כבר טוב! חסר איזה בורו באנטון וזה מושלם
חבל שרוב הסלקטורים בארץ קצת שחכו מכל הדי ג'יים האלה.. אני אישית גדלתי על כל השירים שלהם ושל כל הראגא מאפין והדאנסהול המוקדם.. חבל שאני קצת מרוחק מהמרכז אבל בהזדמנות מקווה להגיע לדאנס שלכם! big up rudebwoy sound!

rudeboy sound

New member
YES STAR ברגע שאתה מגיע לאזורנו..

לאיזה דאנס נחמד שלנו - יחולקו שם המיקסטייפים אני מאמין.... אז תדאג לקחת לך אחד...... אחר כך - תוכל לנגן אותו בבית ולעשות דאנס לעצמך - כי אם אתה אוהב תסטייל הזה - אז זה זה!!!!! BLESSED GRAMI RUDEBOY SOUND STATION

ZeusMan

New member
לא עבר לידי... ../images/Emo13.gif אהבתי !!!

איזה מערכת יש לך שם, תן קצת הסברים על מה אני מסתכל...

SaBaGMaN

New member
ככה

2 הרמקולים של DENON לא ממש זוכר את הסוג אבל רוצחים! הבאס של YAMAHA לי אישית קשה לישמוע רגאיי בלי באסים גבוהים PIONEER CDJ 100 מיקסר GIMINI PS-540I מגבר YAMAHA RX-V592 פטיפון של SCOTT שקיבל שידרוג מנועה של טכניקס זהו עבדתי שנה וחצי רצוף בישביל לממן את זה אבל שווה כל שניה

sista natty

New member
רררררראסטה זה מטורף!../images/Emo6.gif

ואני יכולה כבר לתאר לעצמי איזה אפקט תפס שם הכי חזק........... חחחח ענק! ביג אפ לגיל! האיש והביטויים! כבוד

Nechi Nech

New member
נשמע מעניין מאוד! אבל אני מחפששששש

בנרות את המיקסטייפ "see the way clear" (שלפי מה שהבנתי זה מיקסטייפ ספיישלים של אומנים מכל הזמנים)... מתתתת לשמוע אותו, אז איפה ניתן להשיג אותו רמי?

s h i d a n

New member
יאלללה!!!

איזה טירוףףףףףףף רמי, תדאג שאני לא יעמוד ליד העמדה בסלואו משה יום שישי כי אני אהיה מסוגל פשוט לזנק על כל הציוד בטעות בשביל להשיג את מיקס טייפ הזה... ריספקט על כל מיקסטיים שאתה והפמילי מוציאים!!!! ואני צריך את ווארנינג אפ, כי חרשתי יותר מידי על העותק של שיידי ועכשיו כשזה אצלו קשה לי בלעדיו!! ריספקט

rudeboy sound

New member
תבוא יום שבת לאשאנטי - תקבל עותק של

החדש - וגם של הוורמינג אפ שעכשיו הזכרת לי שהמון זמן לא שמעתי אותו... מחר אני יחרוש עליו בנסיעות :) BLESS UP MY YOUTH KA U A ORIGINAL DANCEHALL NEXT GENARASHAN

s h i d a n

New member
אני יעשה מאמצים להגיע...

או שאני פשוט אשאר בתל אביב, יותר הגיוני... בלס ראסטה

yaarasta

New member
מדהיייים....

אהבתי את טיון 73, ואת הספיישל פתיחה של FITTA WARRI!!!! mi a say u haffi walk like a champion, talk like a champion....!!

ב ז ו ק ה

New member
יה!

כבוד סלקט! הרבה זמן חיכיתי. חברים, check it! בדיוק השבוע הייתי בנתניה ופתאום אני שומע בחצי האוזן את Hardcore Grami Rami Vol.3 מאיזה ג'יפ של איזה באד מאן.

rudeboy sound

New member
אמרת לו - ג'אנטים מצופים, ים שרשרים

???????????????????????????? חחחחחחחחחח BLESS UP STAR רואים אותך היום סלקט?

למעלה