לא יהיה שידור חי במוצ"ש. הכול יהיה מוקלט.

falfilu8888

New member
לא יהיה שידור חי במוצ"ש. הכול יהיה מוקלט.../images/Emo70.gif

הכול חוץ מההצבעה. רק ההצבעה תהיה במוצ"ש בזמן אמת. אמרו לכול אחד משלושת הזוגות לעשות את עצמם כאילו שהם זכו ואז ישדרו את אלה שזכו. במילים אחרות עובדים על הצופים
זה מוציא ממני את החשק לצפות בעונה הבאה. http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/804/514.html

שירי116

New member
כן זה סתם מגעיל

לא אכפת לי שזה מוקלט, אהל למה עם הצבעה?! כבר עדיף שידור חי עם הצבעה :\ תודה על המידע :)

falfilu8888

New member
מה שהכי מגעיל זה,

שכשיראו בסוף את הזוג המנצח אז לא יראו אותם באמת שמחים בזמן אמת.

שירי116

New member
נכון, הכל זיוף

שהיו מוותרים על האסמאסים המטומטמים והיו מצלמים את הזוג המנצח באמת שמחים!$%^%^$ אבל הם רוצים כסף ;; או שהיו מביאים את 3 הזוגות לגמר בכ"ז רק כדי לדעת מי ניצחו...

שוניב

New member
מה??? זה פשוט מעצבן!!

איך הייתה מתאימה פה מלאני שתגיד מה? אני בעד שהכל יהיה מצולם מראש לדעתי שידור חי של גמר ריאלטי זה לא משהו טוב אבל בכל זאת יהיו אסמסים? אני חושבת שזה ממש מטומטם. גם מסכנים הזוגות. אז גם הם ישבו כמו כולנו במוצש מול הטלויזיה וככה ידעו מי זכה? זה נשמע לי לא הגיוני בכלל. נראה לי הסמסים יהיו משהו כמו חביב הקהל או משהו כזה ולא אסמסים לזוג המנצח.

falfilu8888

New member
אני לא יודע אם לזה את מתכוונת

אבל אולי הזוג המנצח יקבע גם לפי ההצלחה במשימות וגם לפי ההצבעה באסמסים/באינטרנט. כלומר ציון ממוצע של ההצלחה במשימות וההצלחה באסמסים, כמו שהיה ב"רוקדים עם כוכבים" בכול תוכנית.

מה אני אגיד לך..מאוד מאכזב../images/Emo29.gif

חבל לעבוד ככה על הצופים, בכללי המון דברים בסדרה הם לא כמו שהם נראים לנו..

שירי116

New member
הלוואי ואף אחד לא יציביע DD:

ואז התוכנתי תקבל כאפה לפרצוף.. טוב זה לא יקרה חח

Yggdrasil19

New member
יש SMSים בחו"ל?

או שאנחנו עדיין עם מפגר שלא יודע איך להעתיק תוכנית ריאליטי בלי להשמיד אותה???

למעלה