לא יודעת מה איתכם, אבל אני סגרתי את העונה.

revavonet

New member
לא יודעת מה איתכם, אבל אני סגרתי את העונה.

השוקולד לא אוהב את החמסינים האלה ואין לי כוח להאבק בו גם עם מזגן.
הייתי השבוע באירוע והגישו שוקולד לקינוח.
השוקולד נהיה דביק ודי מגעיל האמת.
השף טען בתוקף שהשוקולד מטומפרר, אבל אני מוכנה להתערב שלא.
נראה כמו המסה והקפאה בתבניות סיליקון...
אז לשמחתי לא נשאר לי הרבה שוקולד (אתמול גמרתי את מה שנשאר לי מתוך ה10 ק"ג שקניתי לפני פסח) ומהיום עד שאני חוזרת מחו"ל ארוך (פרו ואקוודור לחודשים) אין יותר פרלינים.
שבוע טוב לכולם

ofri442

New member
מסכימה

הכנתי אתמול טראפלס שנמסו בידיים שלי בטירוף, ונאלצתי לשטוף ידיים אחרי גלגול של כל שלושה טראפלים...

נסיעה טובה!!!

עזבי שוקולד... תאכלי כבר את פרי הקקאו ישר מהעץ
מאחלת שתהנו מכל רגע , סעו וחזרו בשלום!

revavonet

New member
תודה, אני מקווה למצוא

ומקווה גם שאוכל להביא קצת לארץ.

כן,

לאירוע משפחתי הציעו שאני אכין פרלינים, ואמרתי שבמזג האוויר הזה אין סיכוי.
וטיסה נעימה. איזה כיף לך.

sharon1912

New member
איזה כיף לך - יש מקום בשבילי המזוודה?.....

מוזמנת להכין אצלי / איתי שוקולד יש לי מקום עם מזגן איימתני - תצטרכי להביא סוודר...

revavonet

New member
אמצא לך מקום...

את לא עסוקה מידי בבית הקפה שלך?
מתי יש לך זמן להכין?
ואל תאיימי עלי
, אני עוד אבוא.

motip3

New member
תהני ותחזרי בשלום

מה שבטוח זה שעוד חודשיים לא יהיה יותר קר בשביל לעבוד עם שוקולד. אני אישית סגרתי את העונה בסוף השבוע הנוכחי. הארוע שסוגר את העונה זה יום ההולדת של מאי שחל ב- 02/05 ולארוחה המשפחתית הכנתי את הבאונטי המשודרג, סוג של פררו רושה / מוצארט פרטים ותמונות בהמשך ועוגת טרמיסו. לא לקחתי סיכון עם הכנת פרלינים למרות שיש לי עוד כמה תבניות עם קונכיות מוכנות במקרר. אבל בחום של התקופה האחרונה גם עם המזגן אני בקושי מצליח להוריד את הטמפרטיורה במטבח ל- 24 מעלות שגם זה לא ממש אידיאלי. ונחזור להכין פרלינים לקראת חגי תשרי שיוצאים השנה מאוד מוקדם ונקווה שלא יהיה חם מידיי.

revavonet

New member
תודה רבה

אני חוזרת ממש אחרי החגים, כך שזה ישר לעונה, אם כי אי אפשר לדעת.
שמתם לב שהקיץ בא בבת אחת השנה?
עוד יש פרפורי גסיסה של החורף בנסיון נואש למשוך עוד יום, אבל כירושלמית, אני אומרת לכם שאין פה עונת מעבר, אפילו בערב לא צריך ללבוש משהו, ממש חם, וזה משונה מאוד, אז אי אפשר לדעת כמה חם יהיה באוקטובר....

למעלה