לא יודעת עד כמה זה

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

בהחלט, יהי זכרם ברוך. אבל זה לא חדש (לי לפחות) אני מההתחלה חשבתי שהם ממזמן מתים..לא יודעת, תחושה פנימית

K C

New member
חללי מלחמה

יהי זכרם ברוך אנחנו לקראת בחירות. לפני שאתם הולכים לקלפי, חשבו למי אתם נותנים את היכולת לנהל את המדינה לארבע השנים הקרובות. ישנם פוליטקאים המקורבים לאנשי ההון ששולטים בתעשיית הנשק, תעשייה רוחית ביותר, להם ולחבריהם בשלטון. ומי לא מרויח? החיילים הפשוטים שמובלים למלחמה. היה לוקח כל כך הרבה זמן לקבל את חיילנו בחזרה אם שם המשפחה שלהם היה גאדימק, או אריסון ולא רגב או גולדווסר? מרוץ העכברים נמאס

LuNaTiC

New member
אין אף אחד ראוי בימים אלו

לעמוד בראשות הממשלה... ואין כמעט אנשים ראויים לכהן כשרים בממשלה בארצנו. לא בנוף הפוליטיקה הנוכחי... בעיה.

Carcass

New member
כל עוד לא פרסמו את זה רשמית..

יש עדין תקווה. בכל מקרה

זה נשמע עצוב מאוד

אבל אם יש דבר חשוב שלמדתי בצבא, זה לא להאמין אלא למראה עיניים. מבחינתי, עד שלא יוודא בוודאות על מותם, אין להסתמך על דיווחים של גורמים זרים כעובדות קיימות. היו ניסים בעולם, ואני מתפלל שהחטופים עודם בחיים למרות ההערכות הפסימיות...

xXx Shiraz xXx

New member
אתה לא חושב

שאם הם עוד היו בחיים, הצבא הישראלי היה עושה הרבה יותר מאמצים לאתרם ולמוצאם ? אני חושבת שהשאננות, ששנתיים כבר אין הרבה התקדמות, זו ההוכחה ש"אין למה למהר". שזה כבר אבוד. שזה עצמות. עצוב עצוב.

SaBaGMaN

New member
נושא מורכב

לא סגור על זה שאם שם המישפחה שלהם היה גידאמק או אריסון הם היו חוזרים מהר יותר. זה ביכלל לא קשור לכסף..או מעמד הבני בליעל שמחזיקים בהם יש להם דרישות..מפה עד לונדון.. זה לא שבאים עושים עיסקה קחו כמה מיליונים וכמה אסירים ונסיים תסיפור.. נותנים להם אצבע הם רוצים את כל היד..והיו כמה כמה עיסקאות שנפלו כי לא תמיד מדינת ישראל יכולה לעמוד בדרישות האלה,ולשחרר כולכך הרבה רוצחים שהרגו פה חיילים נשים וילדים..מה יגידו למישפחות ההורגים? מצד שני מה אומרים למישפחות החטופים? שום דבר לא פשוט..נכון ממשלה על הפרצוף אבל לא מדובר פה במשהו שאם יהיה קצת יותר רצון הוא יקרה..כי זה לא תלוי רק בישראל,הנבלות שמחזיקים בהם לא ממהרים לשום עיסקה ומוסיפים עוד ועוד דרישות ותופסים את ישראל בביצים מה שניקרא,ככה אנחנו..מוכנים לתת הכל! הם מבחינתם שולחים את הילדים להתפוצץ..הערך שלהם בינם לבין עצמם הוא אפילו לא דומה למה שהולך בנינו ושירז אין לך מושג איזה מיבצעים עשו בצבא בישביל "עצמות" אין מצב שעוזבים שטח שיש גופה בצד השני,פשוט אין מצב..אני לא איזה לוחם סיירת אבל יש לי חברים שלחמו..ואני פוגש ביום המון המון חיילים מכל החיילות אגפים ומישרד הביטחון כולו..גם אם זה יעלה בחיים של אלה ששרדו כולם חוזרים כדי להביא גופה לא משאירים אף אחד מאחורה חיי או מת. נקווה לטוב ושיחזרו אלינו מהר אמן.

xXx Shiraz xXx

New member
ברור שעשו מבצעים בשביל עצמות

העניין הוא שהדחיפות היא לא אותו דבר, נראה לי שהצבא מרשה לעצמו "לקחת את הזמן" (באופן יחסי) כשכבר ידוע שלא מדובר כבר בחיי אדם. בכלל, איך שמתנהל החלפת שבויים פה זה גועל נפש אני מעולם לא הבנתי איך 200 מחבלים עם דם על הידיים משתווים ל2 גופות של ישרלים, אבל אולי זה רק אני. ישראל יותר מדי משחררת בעסקאות האלה וזה לא צריך להיות ככה...

K C

New member
לא הכל שחור ולבן

לא עוזבים גופה בשטח? אציע לך לקרוא על סיפור מותו של מדחת יוסף, חייל משמר הגבול שנזנח על אדמת קבר יוסף. לא הקצין החליט להשאיר אותו מדמם למוות אלא הראש ממשלה שלנו, זה שרוצה לחזור לשלטון. שאלת את עצמך למה ילדיהם נשלחו לפיגועי התאבדות? אין משמעות לחיים בלי חופש

SaBaGMaN

New member
אני

יותר מידי עייף כדי להגיב לך בפירוט מה דעתי על מה שרשמת כאן פגשתי ילדים נשים ורוצחים עם דם על הידיים.. כשהם מביטים בך אתה רואה בעיניים שזה לא מחופש ולא בטיח וגם אומרים לך בלב שלם,לא רוצים אותך פה נקודה. או שתאסוף תדברים ש'ך ותחזור למקום שמאיפה באת או שתיתן את ירושלים ועוד מיליון בקשות. וגם אז כשיהיה מספיק כוח אתה לא תחיה כאן. שאל את עצמך מי אשם באם יש חופש או אין? אז זה נכון לפוצץ אוטובוסים ולקחת חיילים בימקום לא ליבחור בחמאס לשילטון? ולנסות להעמיד ממשלה שתימצא דרך לשלום ישבת פעם בשדרות? הרגשת פעם מה הם מרגישים שם? יש חופש? הרי אתה הולך 2 מטר ובום נופלים לך ברזלים משום מקום,אתה לא מאמין כמה זה אמיתי עד שאתה לא שם. בתים מישפתחות נשים וילדים סובלים מזה יום יום ונהרסו.. ושדרות היא רק דוגמה קטנה בקיצר למטבע יש 2 צדדים אבל אתה יודע מה,אין לי סבלנות להתעסק בזה..עוד ויכוח פוליטי מעייף.. סופ"ש מוצלח

Ras Or

New member
נמנעתי מלהגיב. אבל.

לא אישית לא הייתה כלל וכלל בעיה לטייל בירושליים בראש שקט אחרי 10 שנים ללא פיגועים וירושלים בשלטון משותף\יהודי חלקי\או"ם אם זה יגרום לכך שיסתיימו פעולות האיבה והטרור. שלום בא במקום הראשון, נמעס מהאלימות פה. מעבר לכך , במצב בו אין שלטון משותף והגון, כל מה שנותר לאמר הוא, שירושלים לכל אורך השנים נכבשה ע"י גורמים שונים, עניין בו הפלשתינאים טוענים שהיא הייתה שלהם, ובמצב בו אנחנו טוענים אחרת, אין צודקים והכובש יחזיק. לא יודע להגדיר את דיעותיי הפוליטיות בצדדים כל שהם, אך שום שלטון ישראלי על חבל ארץ לא שווה פעולת טרור אחת. Truth&right must haffi Conquere

למעלה