לא יודע אם מישהו רואה אטלנטה פילי אבל משחק

omri1234567

New member
לא יודע אם מישהו רואה אטלנטה פילי אבל משחק

מטורף!!!! איזו אוירה מדהימה מה שהולך שם מדהים!!

clevelandrocks

New member
נקבעו משחקי הדוויז'ן סיריז

אחרי כל החישובים, בסופו ל דבר אין צורך במשחקים מעבר ל-162 ששוחקו. הברייבס הצליחו סוף סוף לחלץ ניצחון מול פילי, שלא ממש התאמצו והחליפו פיצ'רים וחובטים כל המשחק. הג'איינטס עשו את זה נקי 3-0 מול הפאדרס. בAL היאנקיז הפסידו והרייז ניצחו. ביום רביעי זה מתחיל: היאנקיז במינסוטה הריינג'רס בטמפה הרדס בפילדלפיה הברייבס בסן פרנסיסקו (ביום חמישי).

JayneCobb

New member
זה רק אני או ש....

הסדרה הכי מעניינת היא טמפה נגד טקסס? היאנקיז,לא חפים מבעיות, אבל יש להם מספיק התקפה בשביל להעיף את מיניסוטה... הפיליז מגיעים לסדרה מול הרדס כשהם בכושר מדהים, ועם ה 1-2 PUNCH הכי טוב בחודש האחרון...ועוד יש להם את אוסוולט... ולמען האמת, הברייבס והג'ייאנטס הם שתי קבוצות שאני לא הכי מסמפט, אז לא איכפת לי פשוט... הימור אישי של NOOB ALCS - TB VS NY NLCS - PHI VS SF WS - NY VS PHI

clevelandrocks

New member
אם כבר פתחת שירשור הימורים...

אז הנה שלי: ALDS: טמפה-טקסס: 3-2 לריינג'רס מינסוטה-ניו-יורק: 3-1 ליאנקיז NLDS: פילדלפיה-סינסנטי: 3-0 לפיליז סן פרנסיסקו-אטלנטה: 3-1 לג'איינטס ALCS: ניו-יורק-טקסס: 4-3 ליאנקיז NLCS: פילדלפיה-סן פרנסיסקו: 4-2 לפיליז WS: פילדלפיה-ניו-יורק: 4-3 לפיליז בנקמה על שנה שעברה

kads

New member
זה רק אתה כנראה

TBS לא חושבים שזו סדרה מעניינת ושיבצו את כל המשחקים בסדרה לשעות היום ואת הינקייס והטויינס לפריים טיים

בסוף היה כן מעניין עד היום האחרון

עם הניצחונות של הפאדרס בשישי ובשבת...יכל להיות מעניין אם היו מנצחים בראשון ואז היה תיקו משולש. יאללה נקבעו סדרות הפלייאוף... בNL יש את פילי מול הרדס...הרדס דווקא קבוצה חביבה אבל די נדפקו מול פילי בסיבוב הראשון עם המומנטום, בלי ביתיות והשלישייה הנהדרת של פילי...אני חושב שהפיליז לוקחים את ה2 הראשונים, הרדס מצליחים לקחת משחק בבית אבל הפיליז סוגרים עניין ברביעי. ולא יפתיע אותי סוויפ...במשחק מס' 1 בכלל המאצ'אפ חד צדדי עם הקשיים של ארויו נגד שמאליים והליינאפ של פילי באצטדיון הזה. חוץ מזה הג'ייאנטס והברייבס גם נשמע מעניין. אבל הפיצ'ינג של SF חזק ואטלנטה לא נראים משהו. אני אהמר על אותו דבר, הג'ייאנטס לוקחים 2 בבית, הברייבס לוקחים את המשחק ה3 אבל מפסידים את הרביעי ושולחים את בובי קוקס הביתה בלי טבעת נוספת. בAL יש תחושה שהשנה הטווינס יכולים לשבור את הנאחס מול היאנקיז! אז אני מהמר שהם יצליחו לקחת משחק אחד בניגוד לשנה שעברה...סתם. יש להם יתרון ביתיות אבל ליאנקיז יש את CC כבר במשחק הראשון ולמרות חוסר הודאות של הרוטציה אחרי הם צריכים לנצח רק משחק אחד שCC לא זורק ויש להם את הכלים לעשות את זה. הם ייקחו אחד במינסוטה ויסגרו עניין בבית, יאנקיז ב4. טמפה-טקסס אחלה סדרה. הרייז סיימו עם המאזן הטוב בליגה אבל הפיצ'ינג של טקסס יותר מרשים לדעתי. טמפה עם הביתיות וטקסס לא ניצחה משחק אחד בחוץ העונה מ12 ניסיונות במינסוטה, ניו יורק או טמפה. אבל הריינג'רס אחלה בבית ואני חושב שהם לוקחים אחד בטמפה, יכול להיות שדווקא לי יפסיד את הראשון לפרייס המעולה אבל לווילסון יש יתרון על שילדס במשחק ה2. לדעתי טקסס לוקחים את השני ומשם סוחבים את המומנטום לבית, לוקחים את ה2 בבית וחוגגים עלייה מפתיעה לALCS. יצא לי 4 משחקים בכל הסדרות...אין לי מושג למה. כמו שהסדרות נראו בשנים האחרונות בסיבוב הראשון בטח יהיו 3 סוויפים (פילי, ניו יורק, אולי SF) ואולי איזו סדרה יפה בין טקסס לטמפה. אבל בסדרות הקצרות של הסיבוב הראשון הכל יכול לקרות... להמשך הפלייאוף אין לי הימורים עדיין אבל שחזור הוורלד סיריס משנה שעברה לא יפתיע, היאנקיז ירוויחו אם הריינג'רס יעיפו את טמפה - בסדרה של 7 משחקים הייתי סומך יותר על הרייז מול ניו יורק. הפיליז נראים מעולה אבל אם הג'ייאנטס יעלו מולם יש להם את הפיצ'ינג להתמודד איתם, ההתקפה היא סיפור שונה...

למעלה