לא יודע עד כמה זה שייך לפה, אבל שוטי הנבואה

Funky Giraffe

New member
לא יודע עד כמה זה שייך לפה, אבל שוטי הנבואה

התפרקו. הגיע הזמן, אחרי ההופעה שראיתי ביום חמישי הם ראויים למעמד הזה. עם כל הצער שבדבר. אני רוחש להם הרבה כבוד מגיל 11 בערך, אבל צריך לדעת גם מתי לקפל את הבאסטה, כשזה לא נשמע טוב יותר - זה הזמן ללכת.

איזה באסה, אבל לא מפליא בכלל..

הם אף פעם לא היו נותנים הופעה טובה! זה היה מטריף אותי!!
בדיסק הראשון, מי לא אהב? מי לא חרש? מי לא שמע אפילו ת'ערסים בשכונה שומעים את זה בקולי קולות? הכל היה סבבה איתם.. רק חבל שבזמנו הם לא נתנו הופעות טובות
איףף והדיסק השני, מזה הדבר הזה? הוא היה איכשהו סבבה, אבל לא יותר מזה. וחלק מהשירים היו מפחידים חחח
טוב לכו תדעו.. עוד 30 שנה הם יעשו קאמבק
שיהיה אחלה יום
-כשף!

../images/Emo121.gifאצלינו בבית תמיד יש וויכוח

ותמיד אותה מסקנה. הדיסק הראשון מלא גרוב ומזיז ת'תחת. אבל מבחינה מוזיקלית השני לוקח בגדול. אני אוהב את שניהם והם תמיד באים במצב רוח שונה.

dkup

New member
לא נותנים הופעות טובות?!...

נעלבתי בשמם. נכון שההופעות ההמוניות שלהם לא משהו, כי זה לא אותו הדבר, וכשאותו קהל בא אליהם ואל עוד 5 להקות אחרות, אי אפשר לצפות מהופעה שתהיה איכותית. אבל ההופעת צהריים שלהם בזאפה לפני איזה שנה הייתה ההופעה הכי טובה שהייתי בה.

הייתי בכל כך הרבה הופעות שלהם..

באולמי בצפר, בצפון, בימי סטודנט, בחוף הים וכו'.. לדעתי הם לא נתנו הופעות טובות, פעם אחרונה ראיתי אותם בשנטיפי- חרא הופעה
יאנו מישהו בא ושאב מהם את כל האנרגיות שנייה לפני שעלו על הבמה! וזה לא שאני לא אוהבת את השירים שלהם, פשוט, לדעתי הם יכלו לתת אחלה של הופעות. אבל, הכל לטובה, לא?
-כשף!

smile14

New member
אוף..

חבל.. למרות שנכון ההופעה שלהם בניצנים ביום חמישי לא הייתה כהזאת טובה והם נתנו תשירים הטובים רק בסוף.. והיה קצת ארוך ומעפן.. אבל אין תמיד בכול הילדים קופצים יש אנרגיות מטורפות.. 8) מה שצריך לקרות קורה

כל סוף הוא התחלה חדשה

קלישאתי אבל נכון. קשה הרבה פעמים להבין מה עובר לחברי להקה בראש כשהם סוגרים ת'באסטה, אבל יש דברים שנסתרים מעינינו. אני מכבד את ההחלטה שלהם ובטוח שהם יצליחו בנפרד כמו ביחד... נתראה במופע האיחוד עוד 5 שנים ככה...

למעלה