לא להתבייש לשנן לגננות וסייעות

מקסים 45

Well-known member
מי מוציא את הילדים/נכדים מהגן.

מפחיד מה שקורה בגנים. וצריך להדלק נורה אדומה, הגננות או מכות ילדים, או משחררים ילדים ללא בדיקה, העיקר שיהיה להם שקט.

צביה.ש

Well-known member
מי מוציא את הילדים/נכדים מהגן.

מפחיד... הגננות וצוות הגן חייבות לדעת מי מוציא הילדים מהגן... חייב שיהיה אחד או אחת מוסמכת שרק ממנה הם מקבלים את האישור מי יבוא להוציא את הילד או הילדה, בלי האישור אסור להם לתת.

משתפרת1

Well-known member
בעבר באסיפת ההורים לפני תחילת שנת הלימודים מילאתי תמיד טופס ובו ציינתי מי יכול לאסוף את הבת (לפני המון שנים) ואחרי כן את הבן. כך היה גם כשבתי שלחה את ילדיה לגן.
אני מניחה שבגלל שזו תחילת השנה הצוות עדיין לא מכיר את פני ההורים ולכן קרה הכשל. כשלא מכירים צריך לבקש תעודת זהות.
אני קצת מתפלאת שילד בן כ- 3 הולך עם זר גמור בלי בעיות. מוזר. שלא תטעו, אינני מטילה עליו את האשמה. אני מתפלאת וחושבת שהורים לילד שכבר מדבר חייבים להבהיר לו שלא הולכים עם זרים בשום תנאי, בשום מקום ועבור איזה פיתוי שלא יהיה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בעבר באסיפת ההורים לפני תחילת שנת הלימודים מילאתי תמיד טופס ובו ציינתי מי יכול לאסוף את הבת (לפני המון שנים) ואחרי כן את הבן. כך היה גם כשבתי שלחה את ילדיה לגן.
אני מניחה שבגלל שזו תחילת השנה הצוות עדיין לא מכיר את פני ההורים ולכן קרה הכשל. כשלא מכירים צריך לבקש תעודת זהות.
אני קצת מתפלאת שילד בן כ- 3 הולך עם זר גמור בלי בעיות. מוזר. שלא תטעו, אינני מטילה עליו את האשמה. אני מתפלאת וחושבת שהורים לילד שכבר מדבר חייבים להבהיר לו שלא הולכים עם זרים בשום תנאי, בשום מקום ועבור איזה פיתוי שלא יהיה.
משתפרת.
סיפרתי מה שקרה בגן של נכדתי, וגם אני התפלאתי איך היה מוכן לבוא איתי. וסייעת הגן לא הייתה חדשה ומכירה אותי כסבתא של...

למעלה