לא מבינה אותך אשלי

לא מבינה אותך אשלי../images/Emo2.gif

בפרק שהיה אתמול מאוד השתעממתי, והבנתי שזה קורה לי לא מעט בזמן האחרון, וחבל. אתמול לא הבנתי את אשלי, כאשר פגשה את אוליביה... נכון שזו אופרת סבון שלפעמים נראה שסתם מורחים אותה סתם כך לגמור פרק. ולפעמים אני חושבת שלא יזיק לחדד מעט יותר את העלילה והדמויות ולחסוך מאיתנו הצופים קטעים הזויים כמו בזמנו 'בראד ואוליביה' שרק מנשיקה ודפיקה, היא כבר חולת אהבה סוערת. וובכן לא מצאתי שום דבר נעים וסוחף. את זה עד היום לא הבנתי... טוב זה לא שייך. אבל בפרק של אתמול לא הבנתי איך לעזאזל אשלי מוכנה לשבת עם הדבר הזה אוליבייה לצורך העניין, לכוס תה צמחים, ולהתנהג כאילו הכול כרגיל קצת מבוכה... הרי עד לפני כמה חודשים הגברת המשעממת והרדודה ומעצבנת הזו 'ניחמה' את בעלך, שכבה איתו, ניסתה לגנוב לך אותו, סילקה אותך מהמרפאה שלה, והלבינה את פנייך, וכל זה שאת גוססת קרחת ומתמודדת עים הקרנות וכימוטרפיה ... ובל נשכח כולנו, השתמשה במידע המסווג הזה שבידיה ואיימה עלייך שתחשוף אותך ...(בעזרת אחותה המתוסבכת הזאת שלה שעד היום לא הבנתי מה זה הדמות הזו... ואיך פאק 'היא' דוגמנית.? פנים גוף, שיער... לא הבנתי של מה ... ) כל הקטעים האלה כלכך לא לעניין, ואני לפעמים חושבת ש... אולי קצת מחשבה תוכל להביא לנו עלילה מושקעת יותר, שנונה יותר... וחברייה סליחה עם כל הכבוד, אני בתור צופה של יותר מ18 שנים פשוט מתחילה לאבד עניין... וחבל .

עליזה 63

New member
ורד המדבר המקורי צודקת לכן

עברתי לראות בית חולים ג'נרל יותר מענין ומדליק

nimix

New member
מילים כדורבנות + תשובה לגבי דרוסילה

באמת אין מה להוסיף, גם אני לא הבנתי איך אבל איך אשלי יושבת עם אוליביה אחרי כ-ל מה שעשתה לה.. לא מובן ולגבי דרוסילה - כן היא דוגמנית, אבל של מסיכות ריתוך
זהו גיליתי לכם...

sharona78

New member
אנטיבס ? מה חזרת לשם המקורי ? ?../images/Emo140.gif

פתאום הבנתי שזה שוב הניק הישן.... אין כמו נוסטלגיה...

Angel45

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif התבלבלה החברה שלנו ../images/Emo8.gif../images/Emo140.gif

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif עשה לי בעיות השם הקודם

השם הקודם היה "זו היא שלי" שהוא משחק מילים כי לבתי קוראים זואי, אבל כולם חשבו שקוראים לי שלי, אז התיאשתי וחזרתי לקודם. מקבלות אותי בכל זאת?

brum

New member
ככה זה בצח"מ

בין תקופה לתקופה יש פתאום איזה חודש רדוד ומשעמם, אבל אפשר ממש להרגיש מתי יש את תקופת הרייטינג ואז פתאום יש מתח וקשה לחכות לפרק הבא (כמו למשל עם הסיפור של דיאן), עצתי קחי איזה שבוע-שבועיים הפסקה מצח"מ ואז תראי כמה מרותקת פתאום העלילה נראית (אבל את מסתכנת בלפספס עלילה מעניינת). זה באמת נורא מעצבן לפעמים איך הדמויות סולחות על דברים שלא יאמנו למשל: כולם סלחו , פחות או יותר, לג'י טי על זה שהשאיר את בילי למות !!!, ניקי סלחה לויקטור על שבגללו היא איבדה את התינוק שלה ושל ג'ק ויש כמובן, כריסטין סלחה למייקל על שניסה לאנוס אותה ועוד ועוד ממש לא הגיוני. אבל כשזה קורה - זה קורה בגלל שהכותבים כבר מיצו את הענין ורוצים לצור דרמה חדשה מבלי לאבד את הדמויות האלו.

sergew2

New member
נכון..

חייבים את התקופה הזאת הזאת של המעבר מעלילה לעלילה, לתת לדמויות לחזור לעצמן ולצופים להתרגל למצב החדש ואז שוב....

Angel45

New member
brum

את צודקת במה שכתבת בנושא הסליחות כי מהצד שלנו זה נראה אבסורד ומעצבן מאוד אבל.... כיוון שיוצרי הסידרה הם נוצרים וחונכו לפי עקרי הדת הנוצרית....אז אחד מהעקרונות החשובים ביותר לנוצרים זה להיות אדם טוב יותר והם שמים דגש חזק מאוד על נושא הסליחה , הסליחה היא מילת מפתח מאוד גם כאן יש האטה רצינית ותצחקי אבל היום כשראיתי את ההקלטה של הפרק מאתמול נ ר ד מ ת י

brum

New member
אהה בגלל זה לא היה לך הרבה מה לכתוב ../images/Emo6.gif

אני מבינה שעכשיו זה מקביל גם בארה"ב וגם בארץ יש תקופת הצב (הכל מתקדם כמו צב)

sharona78

New member
באמת בזמן האחרון קצט משעמם...

גם אני צופה בסדרה כבר המון שנים ובזמן האחרון מוצאת את עצמי משתעממת, קמה למקרר בלי סוף או מפספסת 10 דקות של ההתחלה כי במילא אין מי יודע מה מתח.... אחרי מה שאוליביה עשתה לאשלי כשהייתה חולה באמת מוזר איך שפתאום כאילו לא קרה כלום.... חשבתי שיהפכו אותן לאוייבות אבל החליטו פשוט לרדת מכל הסיפור..... ובאמת בצח"מ זה קורה הרבה פעמים והכי היה קשה לי לעקל זה שכריסטין סלחה למייקל על זה שאנס אותה, זה ממש הזוי ! עכשיו היא אפילו רוצה עוד להתחתן איתו.....
, באמת מוזר....

sharona78

New member
מה פתאום...

הוא כמעט הרג אותה ואיים עליה עם סכין כשניסה לאנוס אותה - הוא תקף אותה שחבל על הזמן, עד שפול הציל אותה ברגע האחרון... זה היה מפחיד !!!!!!

sergew2

New member
לגבי אשלי וליב..

זה לא שהן חזרו אחת לשנייה עם נשיקות וחיבוקים... אחרי הכל, הן חברות טובות, והן הבינו שלא כדאי לתת לסכסוכים ישנים שלהם להרוס חברות ארוכת שנים. וסה"כ בפרק הן דיברו ביניהם, "יישרו קצת את ההדורים". לדעתי, נורמלי לחלוטין...

למעלה