לא מוצאת בית דפוס!

1נרקיס

New member
לא מוצאת בית דפוס!

אני מחפשת בחיפה או תל אביב, מקום נגיש, שיש לו מבחר הזמנות (ולא רק גלויות, למשל) ושיהיה זול! דיברתי בחיפה עם דובדבן ופאן פרסום, והם לא מתאימים. כדאי ללכת ל-DCP? יש להם עוד משהו חוץ מגלויות? יש בתל אביב משהו נחמד?

גליארד

New member
אם את מחיפה, יש את דפוס מקסים.

איש די סמפטי עם מבחר הזמנות המחירים סבירים

ט ו ש ה

New member
בת"א יש לי שתי המלצות

אחת - דפוס דנה. הרבה בנות עשו אצלם הזמנות בעבר, והיו מאד מרוצות. יש להם אתר במתחתנים, יושבים בדיזנגוף. לא יודעת לגבי המחירים, אבל כיוונים יש שם בשפע. עוד דפוס בת"א זה דפוס מאירום. הביקורת שלי עליהם קצת מעורבת, כי הם לא אנשים נחמדים במיוחד... אבל - וזה אבל גדול, הם מאד מהירים ודייקנים, במיוחד אם את בוחרת דוגמא מהמלאי שלהם. הנה האתר: www.meirom.co.il

1נרקיס

New member
תודה

דפוס דנה נראה לי יקר, רק מהצצה באתר שלהם... אני עכשיו אבדוק את האתר השני שנתת, תודה.

בנניטה

New member
יש גם את הודפוס

מבחר גדול. אנשים מאד נחמדים. מחירים לא זולים במיוחד- סטנדרטי כמו ברוב המקומות.

אוליב5

New member
Oיוון, צבעים אמיתיים יקרים פי 3

אני בדקתי. את יכולה לחפש את הטלפון שלהם בדפי זהב באינטרנט

T i k t a k i t

New member
אבל חיייבם להכין 1000 הזמנות,לא?

אני צריכה סה"כ 100

חצי שקל להזמנה??../images/Emo12.gif

נשמע מוזר ולא ריאלי המחיר הזה. אנחנו עשינו סבב בבתי דפוס והמחירים בכלל לאמ תחילים מעלות הזאת או מעלות קרובה אליה. יכול להיות שהכמות שלכם הייתה נורא גדולה. אפשר לשאול על איזה כמות מדובר? ואיזה סוג הזמנה? שחור לבן? צבעים? תודה...

בטח שאפשר...../images/Emo13.gif

העניין שלהם זה פשוט שתזמיני 1000 הזמנות.גם אם תזמיני פחות תצטרכי לשלם אותו הסכום (400-500). יש להם סוגים שונים של הזמנות ,גלויה מ2 הצדדים,גלויה נפתחת,צבעונית, ומה שתירצי... אז נכון,הזמנו 1000,אבל זה היה הכי זול שמצאנו,גם שחיפשנו רק את הכמות המבוקשת לנו,(450). הם לא הכי נחמדים,והמקוף מפוצץ תמידית שם,אבל זה שווה את המחיר המצחיק ואת מהירות העבודה שלהם. הבהצלחה..

למעלה