לא מיועד לבעלי לב חלש....ואנשים

magy

New member
לא מיועד לבעלי לב חלש....ואנשים

רגישים...... קבורה חילונית הוא הלך לעולמו היום בצהריים...בן 21. בשיבה טובה.... שבע ימים וחוויות...בעיקר, אוכל....וליטופים.... בגילו , היה כמו בן 150 לפחות....... היה אצלנו מאז שהילדים היו בני 13 ו- 9 .... כעת, הם הורים בעצמם..... ליטפתי אותו כמעט עד הרגע האחרון.......... בצעירותו היה יפה והקסים את כל רואיו ......נמר סיאמי, תוקפן ופראי..... בשבועיים האחרונים היה שלד מהלך...... אבל סירב למות......בכל תוקף...... סירב........ הוא היה זה שהודיע שאין יותר אוכל בצלחת...(יש לי עוד שתי נקבות אמא ובת - 19.5 ו- 15). הוא הודיע שצריך לעשות סדר בשירותים. להחליף את החול... היה ברברן גדול, לא כולם משמיעים כל כך הרבה קולות.... יש שקטים יותר והיה לו קול חזק, אי אפשר היה להתעלם ממנו כשביקש משהו. היה יוצא למרפסת כששמע שאני מגיעה עם האוטו.... או עוזבת את הבית וצועק אליי מלמעלה...... כשהיה בן חצי שנה קפץ ממרפסת הבית כדי לרדוף אחרי נקבות... כמובן שהחליק ושבר את הרגל..... מעולם לא היה חולה....... מעולם..... הוא הספיק לאכול את מטעמי העולם, לשכב בכל המיטות, להזדווג עם נקבות צעירות.... ולקבל המון ליטופים .... אופיו הנוקשה התרכך עם השנים.... לפני שנתיים הראה סימני סיום.... וכמובן שמיד הלכתי איתו לרופא שנתן לו תרופות.... שהאריכו את חייו לעוד שנתיים.... הלב נחלש עם השנים..... הוא היה הדומיננטי שבין האחרים. לפני שבועיים התחיל לרזות..... לפני שבוע כבר לא התרוצץ הרבה.... עוד הלך להשתין אבל לא הספיק להגיע לשירותים שלו.... ובכה כשעשה את צרכיו באמצע החדר. אתמול החלטתי שאלך איתו לרופא, אבל אתמול חל יום הולדתו של בני הצעיר.. ואמרתי לעצמי שזה יחכה עוד יום... אתמול, כבר לא ירד מהמיטה....הפסיק לאכול ולשתות.... וידעתי שזהו, לא אתן לו לאבד צלם. אלך איתו לרופא לסיים את הפרשה..... לפני שיסבול. הלכתי מודאגת למיטה אמש..... הבוקר כשיצאתי מחדרי.... ראיתי אותו בפתח החדר על הרצפה מחכה לי.....שוכב קר. מיד הרמתי אותו והשכבתי אותו על שמיכה.... וכיסיתי אותו ולא הפסקתי ללטף אותו שעות.... כמו שאהב תמיד... בצואר. הוא כבר לא גרגר, אבל הרים את ראשו כדי שיהיה לי נח להמשיך ללטף אותו.. נלחם על נשימותיו האחרונות.....בשכיבה.. בצהריים הפסיק לנשום. עטפתי אותו בבגד ......וקברתי אותו בקבורה חילונית.....לא רחוק מהבית. 21 שנה בבית.... עברנו יחד דירות, עברנו יחד גירושין, גידלנו ביחד ילדים...... וזהו..... כמעט שנות דור, ומחר בבוקר כבר לא אשמע את היללות שלו שמודיעות, שהצלחת התרוקנה בלילה..... טוליפ, ככה רצו הילדים לקרוא לו....כשהיו קטנים..... טולי.... כמו שקראנו לו......21 שנה...... טולי, הלך לעולמו בשיבה טובה.... לבן מזוֹקן, עם כל שיניו ושמיעה מעולה.... חושים מופלאים.....עד הרגע האחרון..... זהו........... עוד פרק נגמר.......... מאד מאד עצוב לי.... אבל הוקל לי..... הוא - לא סובל ולא יסבול יותר.. ומשאלתי היא : שימותו רק בעלי חיים, ולא אנשים.............................

magy

New member
תודה מוני

חשבתי שאולי........ממש אולי..... אנחנו ההולכים על שתיים, מכריזים על צערנו ומצוקותינו בפרהסיה, מיידעים אחרים, מבקשים עזרה, יודעים לבכות יודעים להאנח....שומעים את מצוקתנו וכאבנו. לעומתם, ההולכים על ארבע, לא מוציאים הגה מפיהם... רק העיניים העצובות שלהם מדברות.... איך אפשר שלא לחוש שהם כמו תינוק חסר אונים שתלוי בעזרתנו בלבד.....? בחסדינו.....? רק העיניים הנוגות צורחות....יותר מכל/ או קול צעקה ..

ענבר.

New member
יודעי דבר אומרים

שסוף הוא גם התחלה. 21 שנים טובות היו לו? היו !!! זה בטח ירשם לזכותך.

optimi10

New member
מאגי עצוב , עצוב מאוד

שולח לך [חיבוק] כך הם החיים זו דרכה של אמא טבע לידה חיים ומוות אני בטוח שהלך עם חיוך ובטוח שנשמתו מחייכת שם למעלה .. אומרת לעצמה , היו לי חיים יפים גדלתי במשפחה טובה זכיתי בחיים של אהבה מעט יצורים בעולם זוכים לזה .. [חיבוק]

magy

New member
חשבתי לא מעט בנושא.....הזה

כמה כיף להיות חתול אצלי בבית..... חוסר דאגה מזון ושתיה פינוק קורת גג שכב על ספות ומיטות....מרופדות וחמימות..... אפילו.........סקס היה לו......עם שתי צעירות הוא לא סבל כל חייו,,,, לא היה חולה..... אחלה חיים....... הייתי מתחלפת איתו..........ברגע זה...... יופי של חיים............באמת......... ברי מזל החתולים שאצלי.........כן...... לו הייתי חתולה ...........בבית טוב........לו.........

למעלה