לא מסוגל להיפרד ממנה בגלל רחמים

SAVGE

New member
לא מסוגל להיפרד ממנה בגלל רחמים

אני הולך לשפוך פה את ליבי מבקש לא לשפוט אותי כי אני במצב קשה נפשית ורע לי מאוד
אני אנסה לקצר..ולתת את העובדות כמו שהן בפשטות.יש לי חברה כבר שנה וחצי..לציין שלא התכוונתי מעולם להכנס לקשר רציני איתה אבל זה קרה. אציין שאני נראה הרבה יותר טוב ממנה ובא מעולם של סטוצים יותר..אני גם גדול ממנה אני בן 28 והיא 20... בנוסף ומפה מתחילה הבעיה אני הראשון שלה והיא ממש אבל ממש מאוהבת בי עד מעל הראש ואפילו מעריצה אותי אני לא מגזים היא באמת נסיכה והיא הילדה הכי טובה שיש בעולם היא בן אדם מדהים וטוב שאין דברים כאלה באמת שלא
כמו שביקשתי אל תכעסו ואל תשפטו אותי..בתחילת הקשר היה לי מאוד סבבה וכיף וזורם וזרמתי למרות שאני לא רגיל לקשרים
עם הזמן זה נהיה לי מעיק אבל כל ריב שהיה היא ידעה לרכך ולחזור
גם שניסיתי לגרום לה להיפרד ממני בכל דרך אפשרית והתנהגתי בצורה פחות יפה..ונתתי לה אפילו לחשוב שאני לא אמין היא ידעה למצוא דרך לחזור אליי ושנשלים.
יותר מזה היא חשדה בי מספר פעמים (ובצדק עוד מעט אגיע לזה) ולמרות הכל נראה שהיא עוצמת את עינייה מאהבה אליי וזה עודיותר שורף לי את הלב
אני כותב פה וקשה לי.. אני נראה טוב...היא פחות..בואו נגיד ככה אני כבר לא נמשך אליה בכלל
אני אוהב נשים..בזמן שאנחנו רבים ידעתי למצוא לי את הפירצה ולבגוד בה..ממש מאחורי הגב בצורה בזויה מגעילה ומכוערת
בפעם הרשאשונה שזה קרה לא הצלחתי לתפקד מרוב מצפון הייתי סטרס מטורף ופשוט לא יכלתי ולא רציתי...בכיתי בדרך חזרה הביתה.
הפרטנרית לא הבינה מה קרה והמשנו להיות בקשר ואתם יודעים מזה אגו וגם רצון שלי למשהי שאני נמשך אליה, הייתי חייב לתקן ופעם השנייה ל מרות הכל קבענו שוב והיה מדהים היה לי סטרס והכל אבל רציתי ועשיתי את זה..
זה לא נגמר בזה..אחריה היו עוד בנות..עוד כמה וכמה..שמצאתי את הזמן לעשות את המעשים הבזויים המבחילים האלה,בגידות מגעילות מכוערות מאחורי הגב- בושה- בושה של בן אדם להקיא
הכל אני יודע..יודע שאני מגעיל אבל לא אתם חייבים להבין אני לא מסוגל לפגוע בה היא מושלמת וחמודה והיא אוהבת אותי ברמות שאני לא יכול פשוט לא מסוגל להיפרד ממנה
את האמת להגיד? כמה פעמים ניסיתי לעשות את זה ואמרתי זהו אני עושה את זה אבל שאני איתה היא כזאת מאמי כזאת חמודה כזאת אוהבת ועושה למעני ואומרת שלעולם לא ניפרד.....
היא אפילו אומרת שאני היחידי שהיא תשכב איתו כל החיים
מה שאני בא להגיד פה זה שאני לא מסוגל ולא יכול לעולם להיפרד ממנה וגם שאני כן יוצר דיבור על פרידה היא נהיית עצובה ואני לא יכול לראות אותה ככה
מהצד השני יש את הצד שלי,האישי, שרוצה כן להנות מהחיים האלה ולנצל אותם וכן אני אמרתי אני אוהב נשים ואוהב סקס אוהב חופש
אני לא אדם רע כמו שאני נשמע..אם הייתי רע הייתי נפרד ממזמן אני לא מסוגל לפגוע בה ולעשות את זה. אתם לא מבינים כמה זה בלתי אפשרי אתם לא מבינים כמה היא אוהבת אותי היא תלויה בי וכל היום אבל כל היום מדברת איתי ותמיד בקשר איתי וכל דבר שהיא עושה קשור אליי ועושה למעני הכל. כל דבר היא סולחת לי..כל חשד שלה בי היא לבד ממיסהה
אני קרוע אני לא מצליח לתפקד. לא בעבודה לא בכלום אני לא חי ושאני איתה אני נהנה אבל ממורמר וזה יוצא עליה והיא שואלת מה היא איתי אבל לא מסוגל....היא אומרת לי תחבק אותי ואני מחבק
היא אומרת לי תגיד לי שאתה אוהב אותי ואני אומר
היא יוזמת סקס ואני עושה( ומפנטז על אחרות)
היא אומרת תנשק ואני מנשק
אני לא יוזם לא עושה כלום והיא פשוט מקבלת אותי ככה

לפעמים אני פשט רוצה להעלם מהעולם אני במצוקה ולא יודע מה לעשות בבקשה אולי מישהו יוכל לנחם איכשהו למרות שזה בלתי אפשרי...

למעלה