לא מצאתי מקום נורמלי לשרשר :)

TetiBETTY

New member
לא מצאתי מקום נורמלי לשרשר :)

אז אני מכורה חדשה בזכות חברה שלי שגם לה, כמוני, יש YES. אבל יש לה ידיד שיש לו HOT והשאר היסטוריה... אחרי שצפיתי(באמצע עבודה אפילו) בפרקים של העונה הראשונה, אתמול עשיתי מרטון של העונה השניה... מהשעה 17:00 ועד 04:00
כן, מטורפת..(בייחוד שישנתי 3 שעות בלבד) אז אחרי ההקדמה הלא מעניינת..מספר שאלות שאני לא ממש יכולה לעמוד בפניהם אפילו שזה יהיה לי ספויילר.. דן וסרינה. ה-זוג - רק בפרק 14 הם ביחד וגם זה לא בטוח אחרי שגילו על הילד המאומץ.. אז, הם יהיו ביחד בסוף? למרות הילד? יימצאו את הילד בכלל? זה בערך הדבר שהכי מעניין אותי כרגע
אשמח לתשובות ואני אמשיך לחפור אח"כ...

TetiBETTY

New member
וכתבתי מה שקרה עד לפרק 14 עונה 2..

אני לא יודעת מה קצב השידור בHOT, אז...

Little Sparrow

New member
../images/Emo58.gif

לילי ורופוס יסעו ביחד לחפש את הילד. הם ימצאו את ההורים ויתקשרו לשאול אם אפשר לראות אותו. ההוריםן לא מסכימים בהתחלה ואז האבא המאמץ יתקשר להגיד שהוא מוכן לדבר...וכשהם יפגשו האבא ישקר לרופוס ויגיד שהבן שלו מת כשהוא בעצם חי. כשרופוס ביקש הוכחה האבא הראה לו כתבה מעיתון על המוות של הילד ואז יתברר שהכתבה על הילד הביולוגי של ההורים המאמצים שמת שבעקבות המוות שלו הם אימצו את הילד של לילי ורופוס. סרינה ודן יהיו ביחד בזמן הזה אבל דן יתרחק מסרינה. הוא הולך עם וונסה לחנות של ממתקים והיא שואלת מה עובר עליו...בנתיים נלי יוקו מתחבא מאחורי מדף של ממתקים ומקשיבה לשיחה של וונסה ודן שם דן אומר לוונסה על הילד של לילי ורופוס. נלי מפרסמת את זה באחת שיודעת. אריק וג'ני מתלהבים ודן וסרינה חוששים אבל מחליטים להתגבר על זה ולהיות ביחד.

TetiBETTY

New member
אז...../images/Emo58.gif

למה קראתי שלדן יהיה איזה רומן עם המורה של סרינה? הם יחזרו להיות ביחד אח"כ בגלל שכיבכול האח שלהם "מת"?

liat012

New member
אני לא ממש זוכרת. ../images/Emo58.gif

אבל בהמשך דן יכיר את המורה של סרינה ויתגלגלו העיניינים, בעוד סרינה ודן כביכול עדיין זוג. אבל זה ימשיך וישתנה וכו'. אני לא רוצהפשוט לגלות לך אבל אם תרצי לדעת עוד תגידי

TetiBETTY

New member
אני רק רוצה לדעת אם הסוף טוב..../images/Emo9.gif

ולמה דן עושה את זה??? מה הסיבה?

Little Sparrow

New member
|ספויילר|

כמו שנאמר, חבל לגלות...כל הסיפור הזה מתגלגל וקורים הרבה דברים. אני מציעה לך לראות במקום לשמוע ספויילרים זה סתם יהרוס את ההפתעה והמתח

Little Sparrow

New member
../images/Emo58.gif עוד משהו ששכחתי

לשאלה שלך על הקטע עם המורה, כל זה יקרה אחרי העניין עם הילד של רופוס ולילי

TetiBETTY

New member
אבל חשוב לציין שנורא שמחתי מהתשובה :)

עשה לי חשק להמשיך לראות כי הייתי ממש מבועסת!!

Little Sparrow

New member
בכיף :)

גם אני עשיתי מרתון ותוך כדי גם חיפשתי ספויילרים אבל הבנתי שזה סתם יהרוס ...תהני מחווית הצפייה ללא ספויילרים :)

GossipKid

New member
אבל למה?

ספויילרים עושים את החשק. יש את התקציר השלם בויקיפדיה למשל. לדעת ספוילר או שתיים דווקא בונה את הכיף :) יש ספוילר אחר בנוגע לעונה השנייה שאני לא אכתוב אותו, והוא נורא נורא מעצבן אותי.
בקשר לאחת שיודעת בעצמה.

TetiBETTY

New member
עשיתי מרתון שוב....עד 4 שוב... קמתי עכשיו:)

נהנתי נורא. מאוד מאוד מעצבנת אותי היכולת של סרינה-דן לא לסיים שיחה ותמיד לקטוע אותה באמצע!! מרגיז נורא!!! חוץ מזה, תענוג אמיתי :) מחכה בקוצר רוח לספטמבר!! גם GG, גם גיבורים,מחשבות פליליות, האנטומיה של גריי, עקרות בית נואשות ומרפאה פרטית...סופסוף!!!
יש ספוילרים מעניינים לעונה 3?

GossipKid

New member
../images/Emo58.gifתגובה לשתי הגולשות ששאלו...../images/Emo58.gif

ספויילררררר
כתוב בויקיפדיה, שלקראת סוף העונה בלייר וכולם בעצם מנסים לגלות מי היא אחת שיודעת. והיא בעצם מפריעה להם ומגלה את הסודות של כולם והורסת הכול. זה מעצבן נורא ><" בא לי לדעת מי זאת.| ואל תגידו קריסטין בל אוקיי ?XD

Little Sparrow

New member
נראה לי אני יודעת על מה את מדברת...

ואם זה זה אז גם אותי זה עיצבן...

TetiBETTY

New member
רק אותי זה מבלבל שיש 6 שחקנים

שמשחקים בסדרה שהם זוגות במציאות: ונסה-צ'אק דן-סרינה קרטר-בלייר וכל תמונה מהסט נורא מבלבלת כי אי אפשר לדעת אם זה חלק מהסצינה או סתם מעבר בין הטייקים..?! משעשע..

למעלה