לא מתחשק לכם לפעמים

Mind_Thief

New member
לא מתחשק לכם לפעמים

בימים קודרים פשוט להתכרבל במיטה, להדליק את המוזיקה, ועם איזה ספר טוב להתכרבל עד השעות הקטנות של הצהריים? טוב, אז אני משער שזה רק אני ואלגברה 4-5 יחידות של בני גורן לשבוע הקרוב...למישהו יש איזה וייטה להלוות לי?

Black Star

New member
ווי, זה הדבר הכי כיף בעולם :)

זה, או ללכת לטייל במזג אויר הזה. זה פשוט המזג-אויר האהוב עליי. לא הבנתי כל כך מה הקשר לדברים מזוויעים כמו מתמטיקה (מצמציקה, בלשון המורה שלי), אבל שתדע שאני בדיוק באותה צרה :) לא נורא, נעבור את זה, ואז נוכל לשתות שוקו בזמן שיש גשם בחוץ כל הזמן!!! (טוב- לא, כי זה משמין). יאללה ביי ביי יעל Immerse Your Soul In Love--

שכחתן לציין משהו..

לא הבנתי בדיוק עם מי את מתכוונת לטייל בחוץ ולשתות שוקו, לבד?? יא אללה איך היה מתאים לי שתהיה לי ידידה שכיף להסתובב איתה... כל הידידות שלי הן או משעממות מוות וגורמות לי לרצות להתאבד מרוב הרחמים העצמיים שלהן, או שהן מטורפות להחריד ולא מסוגלות להעריך רגעים של שקט ושל שלוה... פשוט מישהי ללכת איתה, יד ביד, ולשתוק, להנות מהשקט והנוף. זהו! הבנתי! הדבר שהכי מגעיל אותי בבני אדם זה הפטפטת!!! :)) מצאתי את האושר הפנימי שלי. מעכשיו, אני נודר נדר של שתיקה :))))). אני רציני!! :)))))) :))))))))))))) פוש....

בגלל זה אני חושבת

שאם אין לך משהו חשוב להגיד- פשוט אל תדבר. כנראה זאת הסיבה שאני שתקנית או לפחות שמי שלא מכיר אותי חושב ככה. תסתכלו כמה פעמים אתם חוזרים על אותה הודעה בפורום הזה. עדיף כבר לשתוק.

י.קטן

New member
:) קראתי ונהנתי

קראתי את מה שכתבתם ו... סתם זה היה נחמד..., אז חורף זה באמת דבר טוב טוב מאוד רק מה קורה?, שיגיע כבר! יערה

lisa-kiss

New member
לא נראה לי שאתה מחפש ידידה...

נראה לי יותר שאתה מחפש אהבה......... כמו כולנו, לא?

כן, כמו כולנו או רובנו...

אבל אני חושב שאני אמשיך לחכות הרבה זמן... פשוט כי אני לא מסוגל להתפשר... בגלל זה יהיה לי גם הרבה יותר קשה להפרד מחברה שלי. ואני מקוה לטובת שנינו שנמצא בשני את החצי השני.. רגע.. נדרתי נדר שתיקה, לא? פושע.

שני16

New member
מהההה?

שוקו זה משמין??? מה אני אעשה עכשיו.....חורף בלי שוקו? למרות שאני תמיד אשאר נאמנה לנס שלי..... וכן.....אין דבר טוב יותר מהחורף....

כן, מינוס בי חלקי איי...

אתה חושב שאתה מסכן?! היום שבת, ואני צריך להגיש למחר (השלמות) עבודה עם כל הפתרונות לשאלות שאני מסוגל לפתור מהספר מתכונות. זה 18 בגרויות, 5 שאלות בכל אחת, רבע שעה פחות או יותר לכל שאלה... חישוב מהיר - חמש עשרה שעות של עבודה תמימה... בלי לכלול את הזמן שאני מבזבז פה בהתלוננות. אתם לא רוצים לשמוע את זה, נכון? תגידו!!! ואני לא רוצה לשמוע ציוץ. פושע.

Bar k

New member
רעיון טוב רק חבל..

רעיון טוב רק חבל שרבים יראו את הרעיון בעין לא טובה. רבים מבני הוער ישנים עד אחרי הצהריים במיוחד אחקי לילה ארוך שנהנו במסיבה ושות`. אז בהצלחה עם היחידות וחג שמח ממני בר

פלומפי

New member
אני בעד משהו אחר...:-):-)

שוקו חם ואיזה ספר טוב ומוזיקת רקע שקטה ונעימה... אין כמו לשובב נפשה עיפה בימים קודרים. ותנסו את זה...!

למעלה