לא קשור אבל..

לא קשור אבל..

אנשים יש משחק של מכבי נגד אתונה.!!!!!!!!! (ב-
)

נכון!!!!!!!!!!!!!!!! פרקר הכוסון!!!

צליל את בכלל רואה כדורסל?????? חשבתי את רק משחקת,....... חחחחחחחחח....... ידעתי .. נדלקת על פרקר......
תשכחי מזה ....... הוא שלי!!!!!!!!!!!!!!

חחחחח גילי......

אני רואה כדורסל לפעמים, הכי כיף לראות בדאנס בר עם כולם חחחח כשיש את הגמר וכל זה... אה וגילי מי רוצה את פרקר הזה?! לי יש את קוקו והוא הכי יפיוף בעולםםםםםםםםם!!!!!! (יותר מאורלנדו בלום הזה.!!!
) חחחחחח ואלמה היא אישתי חחח סתם אני בקטע של בנים, אלמה היא אחותי !!!!!!!!!!! (אני רק צריכה להודיע לה חחחח)

הייתי מתה!!!!!!!!!!(כנסי שניה)

אורלנדו בלום ופרקר הם הכי שווים................ יותר מקוקו .... מה זה קוקו????.יש לו שם של דגנים......... חורחה..... גם מסכן..... סתם אנ י מתה עלייך צילי.......

גילי סתמי אני יתן לך מכות חחחחח

מי זה אורלנדו כלום הזה? חחח אורלנדו כלום הוא כלום לעומת חורחה השווה והכוסון שלי.!!!!!!!!

תריבו וזהוו!!!!

כל אחד והטעםם שלוו..!! ודיי להציףף את הפורום בשטויות האלההה.... חחחח.... נדבקתי מבן ואביעד...!! חחח.. סתאאםםם.. א.!.ה.2.ת--> 0פ*7!ששש..!!

אנתוני פארק המלךךךךךךךךךךךךך

מה מכבי היו עושים בלי הרכז הזה הוא ה - NVP הכי טוב שיש ביורוליג אם פארקר ושארס לא היו במכבי הקבוצה הייתה מתפרקת

אנתוני פארק המלךךךךךךךךךךךךך

מה מכבי היו עושים בלי הרכז הזה הוא ה - NVP הכי טוב שיש ביורוליג אם פארקר ושארס לא היו במכבי הקבוצה הייתה מתפרקת

למעלה