לא קשור לפורום אבל עברתי תיאוריה!!!

BanjoKazooie

New member
למה כולם מתלהבים משיעורי נהיגה?

אצלנו בבצפר כולם עושות פוזות עם הרישיון והטסטים שלהם חאלאס זה לא מעניין אף אחד בסדר יש לכם רישיון עברתם תאוריה זה לא סוף העולם זאת המטרה שלכם בחיים השגתם רישיון וזהו? כאילו מה אתם עושים איתו.. נוסעים מהבית לבצפר וחזרה..

badboy3919

New member
זה ממש לא מה שאתה חושב....

זה לא ממש הקטע של הפוזות זה פשוט שלב די משמעותי (לפחות מבחינתי ומבחינת אנשים רבים בגילי) בחיים וזה פשוט נושא שיחה די שכיח בתקופה זו של החיים בדיוק כמו שבגיל 17.5 18 מתחילים לדבר על הצבא ורק על זה. אין פה שום עניין של פוזות פשוט אני משתפף אתכם קצת...

BanjoKazooie

New member
זה בדיוק הקטע של פוזות!

בדיוק כך. אנשים באים עם הכרטיס רישיון ומנפנפים בו כאילו קיבלו תואר ראשון. יש לי ילד בשכבה שכל ההפסקה מדבר על האוטו שלי ועל הרישיון שיש לו. כמעט כל השיחות זה על איך אתה נוסע ואיזה שיעור אתה ואיך הטסט וכל זה דיבורי צבא יש הרבהההה פחות מזה

badboy3919

New member
תראה,בעקרון על כל דבר קטן אפשר

להתחיל לדבר עליו בלי סוף וכמובן להתלהב ממנו עד אינסוף,הקטע הוא איפה מגיע הגבול. כמו שאמרתי לך הנושא של הרשיון הוא אחד מהנושאים המרכזיים של התקופה הזאת אבל זה לא אומר שצריך לדבר על זה כל הזמן ובמיוחד לא להתלהב מזה,עובדה,לי לא היתה שום כוונה להתלהב פשוט רציתי לספר לכם (אבל כנראה שיש אנשים שזה ממש מפריע להם). כל אחד מאיתנו חי חיים שונים אחד מהשני ולכל אחד יש תחום(או מספר תחומים)עליהם הוא מדבר,יש כאלה שבשבילם הרשיון זה דבר הכי חשוב אבל בשבילך,איך שאני רואה,זה דבר לא כל כך משמעותי. העצה שלי היא שפשוט תקבל את מה שאנשים אחרים חושבים ותחשוב שאם לך היה משהו שהיה משהו חשוב והיית מדבר עליו כל הזמן,אנשים היו צריכים "לסבול" את זה שאתה מדבר על הנושא כל הזמן.

badboy3919

New member
אגב,חזן,מה הקשר לתגובה

"תודה על התשובה"? למי\למה התכוונת?

למעלה