לא רוצה ליהיות צמחוני

matanTs

New member
לא רוצה ליהיות צמחוני

שלום, אני בן 17 ואני צמחוני בערך 10 או 11 שנים, נמאס לי! אני רזה ואני רוצה להשמין. אבל אני יותר מידי רגיל ועדיין יש לי רגשות חזקים כלפי החיות :(. פעם הייתי זולל חזירים. תנו לי עצות ותגרו אותי :) תודה רבה מתן ואל תאכלו יותר מידי בשר

taz512

New member
בהדרגה

כמו כל דבר, תן לגוף שלך ולבלוטות הטעם שלך להתרגל לעניין, אבל אני הייתי ממליץ לשבור את הצמחוניות עם ישיבה באגדיר, לא כבד מידי לא קל מידי וטעים בטירוף. מדובר בבר-בורגר, עם המבורגרים מטורפים (לא, לא מקדונלדס) תזמין את הגודל הרצוי [160גרם, 220 גרם, 330 גרם(מומלץ)] מוסיפים להמבורגר כל מיני דברים טובים ולועסים. מומלץ לכל הרעבים. משם תוכל להמשיך לכיוון הכלים הכבדים- סטייקים וכדומה, חזור ספר לנו איך היה ונכוון את צעדיך בהמשך. טאז, השד המכוון

אתה כ"כ צודק ../images/Emo7.gif ../images/Emo68.gif

גם אני זכיתי לחוות שם את אחד ההמבורגרים הטובים יותר שאכלתי בחיי. בתוספת של בייקון ומוצרלה
|שוחה ברוק||מת|

taz512

New member
ברור

אי אפשר להזמין משהו חוץ מה330 זה פשוט מצווה, ואז לשים אליו ביקון מוצרלה ופטריות, וואי אני מתחיל להיות רעב בטירוף. אני צריך ללכת לאכול ועכשיו!!! טאז, השד הרעב

../images/Emo3.gif ../images/Emo68.gif

שכחתי את הפטריות המטוגנות... הייתי בכ"כ הרבה מסעדות המבורגרים שזה לא יאמן...
באחת מהן אכלתי המבורגר מצוין של 400 גרם... סיימתי הכל..
אההה... ואני חייבת לציין מסעדה, שהתאכזבתי ממנה מאוד. Mind The Gap אי שם בתל אביב. אכזבה ענקית. הגענו אני אחותי וגיסי ותכננו לשחוט כמה פרות כי היינו רעבים למוות
אחותי וגיסי קיבלו את ההמבורגר שלהם אבל שלי התעכב. התעכב בשעתיים
הייתי מאוכזבת וההמבורגר כבר לא היה טעים. פשוט
של שירות. אז הם פיצו אותי ב-3 עוגות טובות ב"סוזנה"

taz512

New member
אין בעיה

אגדיר, זה בר-בורגר, ממש מעולה שיש להם כעיקרון שלוש מנות רציניות שזה הדגל שלהם, ההמבורגרים שלהם. 160 220 ו330 לשלושת הגדלים האלה אתה יכול להוסיף כל מיני תוספות מגניבות, כמו בייקון, מוצרלה, פטריות וכו´ וכו´ כיד הדמיון הטובה. מדובר במקום עם אווירה ממש מגניבה. ורמת שירות לא רעה בכלל, גם המחירים לא שחיטה מוחלטת. בנוסף יש שם עוד מספר מנות טובות כמו שרימפס (אשתו של חבר שלי ממליצה) קרי מנות צמחוניות (בלעעעע) וכו´ וכו´. בקיצור השד ממליץ. זה המבורגר אמיתי שעשוי מבשר טחון אמיתי. ואני אישית הייתי צריך להביא את הג´ק מהאוטו בשביל לפתוח את הפה שלי בשביל לתת ביס. (וכולם יודעים איזה פה יש לטאז) המיקום הוא בהרצליה פיתוח ליד ארומה, ומספר טלפון כמדומני יש בקישורים, מקסימום 144. תלך תהנה ותגיד איך היה... שתי הגודלים למעלה. (איך עושים אגודלים?) ניסוי...
טאז, השד הממליץ

leeloo

New member
לא רק בהרצליה

יש להם גם סניף בתל אביב, שיושב איפשהו על אלנבי, אם איני טועה, אבל המקום קצת צפוף וקטן לעומת הרצליה, אבל כמובן שאם אתה בא מראש ומבקש את השולחן הפינתי עם הכורסא הענקית, יצאת בטוב.. אני גם מאוד מאוד ממליצה, עוד לא מצאתי המבורגר שעולה על זה בטעם, וטעמתי הרבה המבורגרים..

אושר מ

New member
נשמע ממש מעניין!

אבל אני לא גרה באזור. למה למה הכל במרכז? ליאתי אני מקווה שברור לך שאת צריכה אוטו בסופ"ש הבא, כי אני אצטרך לאכול!!

אושר מ

New member
נשמע ממש מעניין!

אבל אני לא גרה באזור. למה למה הכל במרכז? ליאתי אני מקווה שברור לך שאת צריכה אוטו בסופ"ש הבא, כי אני אצטרך לאכול!!

ac cobra

New member
יש ברעננה מסעדה בשם צ´ופה

ושם יש גדלים אחרים ואף גודלים יותר
שם יש 160 ,220 330 גם ויש גם אתה הכפולים 440 +660
חצי קילו של בשר טחון בתוך לחמניה
והמחירים לא גדולים ה660 גרם עולה 38 שקל ויש גם את הארוחות קיצר המקום נמצא על רחוב אחוזה ברעננה מצטער שאין לי כתובת מדוייקת אלי , קניבל מילידה
|חיובק|

leeloo

New member
יש גם אחד כזה בכפר סבא...

וכל-כך לא אהבתי את הבשר שלהם.. הוא יבש מידי, הוא וול דאני מידי, איפה העסיסיות שאמורה להתלוות כמובן מאליו להמבורגר? פשוט רע, רע מאוד.. את ה-160 אני לא יכולית לגמור מרוב שזה לא היה טעים... אפילו הצ´וריסוס לא מי יודע מה, ואיך אפשר לטעות עם צ´וריסוס? מסתבר שאפשר.. אבל מצד שני, יש רבים שחולקים על דעתי, אבל אני מתיימרת להבין בבשר טוב ועסיסי, ואני טוענת, שאין לאכול שם, פשוט טעות כואבת..

*GormE*

New member
אז אל תהיה (אני הייתי, וזה מרגיז)

אני בת 18 הפסקתי להיות צמחונית לפני כמה חודשים אחרי שהייתי 10 שנים צימחונית ובכלל לא האמנתי באידיאלים האלו, אבל זה נראה לי כל כך מוזר להתחיל לאכול בשר, זה כאילו לא הגיוני מתי היתה הפעם שהפסקתי? ישבתי עם חברים ממש טובים שלי במקדונלדס, ידידה שלי אכלה המבורגר (עם גבינה, אז כולם נתנו ביס בגלל שזה לא כשר) וכל הזמן חשבתי כמה מוזר זה יהיה אם אני אתן גם כן ביס ולהפטר מזה בדרך הכי פחות משמעותית שאפשר אבל שוב- זה לא הגיוני, אני צמחונית, אני לא יכולה לאכול בשר וככה נאבקתי עם עצמי עד שהחלטתי מספיק, קמתי, התשקתי את השיחה, לקחתי את ההמבורגר, נתתי ביס והרמתי ידיים למעלה כולם הריעו לי והאמת? עדיין מוזר לי ללכת למסעדה ולראות שכל התפריט פתוח בפני אבל עדיין קצת קשה לי מה שכן, את הנקניקיות בדוכן בקינג ג´ורג´ אני כל הזמן אוכלת!!!! רק שאני בשרית שמסתירה מהמשפחה אם יגלו אז אמא שלי תתמוטט (כן, משפחה מוזרה)

מלב של צמחונים אל צמחוני

מתן יקירנו הרגשות החזקים שלך כלפי החיות והדאגה לשלומן ודאי חזקים יותר מתאוות הבשר החומרית אליה נמשכים בני אדם. אנחנו חיים בחברה של צמחונים וטבעונים שאינם סובלים מבעיית משקל ובריאות כלשהיא. דבר ראשון הכי חשוב שלא תוותר ותמשיך לחיות כמו שאתה מאמין לנכון. שנית, אנחנו נשמח לייעץ לך וכך גם כל תזונאית לגבי תזונה נכונה. כך תוכל להיות בריא להשמין ועדיין לא לממן עינוי של בעלי חיים רבים כל כך.

Roobie

New member
כן כן, בכל אופן...

מתן, אם אתה לא גומר את השניצל - אין טלוויזיה!

להלהלה73

New member
משולחנו של המומחה

ובכן ידידי הצמחוני המלצתי היא כזו: התחלות הן תמיד קשות ולכן עליך להקל על גופך,אם להתחיל ברצונך רק עם בשר הודו ועדיף מבושל ולא מטוגן. ההודו הוא בשר לבן דל שומן באופן יחסי והוא מתעכל בצורה קלה משאר סוגי הבשר. הסיבה שאני ממליץ על בישול ולא על טיגון היא שהגוף שלך אמור לקבל את הבשר אך עם הטיגון התופעות שונות. לאחר שתתחיל עם ההודו תוכל בהדרגה לעבור לעוף דגים בקר וכבש.

babe10

New member
מה הקשר?

ממתי לצמחונות יש קשר לרזון? למה אתה חושב שאם תתחיל לאכול בשר תשמין? דווקא אני בתקופות שאכלתי בשר הייתי כמעט 20 ק"ג פחות מהיום באופן קבוע. רוצה להשמין? תאכל פסטה, תאכל פיצות, גלידות, בורקסים. אם אתה רוצה לחזור לאכול בשר - עשה מה שבא לך, אבל אל תתרץ את זה ברצון להשמין... כי אין שום קשר.

להלהלה73

New member
כשצודקים צודקים

צודקת BABE10 במאה אחוז אין קשר בין משקל לבין אכילת בשר גוף האדם הוא שילוב בין אוכל עשב לטורף ובעקבות השינויים שחלו מבחינת כושר עיכול האדם יכול לעכל את רוב סוגי הבשר בצורה טובה חוץ מ... בשר חזיר בשביל להעלות במשקל צריך לצרוך קלוריות נוספות ולא תמיד החלפת ירק בבשר תעשה את העבודה. בבשר ובירקות נמצאים כל המרכיבים החשובים לגוף האדם אם תאזן בין סוגי הבשר או בין סוגי הירקות במידה ואתה צמחוני תגיע לאותה תוצאה. אני בעד לאכול בשר ונגד ירקות ומוצרי חלב אבל משלימים בצורות אחרות.

למעלה