לבגיניסט

לבגיניסט

1. סגנונך אינו מוצא חן בעיני. מה שרק הופך מכוער יותר כיוון שאתה מנהלו של הפורום - מי שעונה להודעה מנומקת שלי "לך תרצח כמה יהודים ותרגע" מעורר ספקות קשים באשר לתרבות הדיון שלו - ואנחנו לא רוצים שיחשבו שהימנים חסרי תרבות לא?... 2. אני מודיע לך בזאת- יש לי נסיון עשיר מאוד בדיונים בפורומים (אתה יכול לשאול את שלומי אם אתה רוצה) ואני אינני מן הנגררים לרפש, כל וויכוח וכל טיעון שאני מעלה מנומק וינומק בצורה התרבותית והמכובדת ביותר גם אם אתה רשאי שלא להסכים איתו - אני מצפה ממך להדר בית"רי דומה, ולא לסנטימטר פחות. 3. מכאן- אני מעוניין בתגובה עניינית לטענות שלי (כן, כולל לאותה אחת שעליה הגבת בצורה המכוערת שציינתי). 4. שמתי לב שיש פה מספר שמאלנים שנוהגים בחוסר תרבות, אולי הם העלו את חמתך ונגררת לסגנונם (שכן בפעם האחרונה שהייתי פה הודעותיך היו כתובות בצורה מכובדת למופת) - אל תעשה זאת. אני מבקש ממך.

לגבי הסגנון...

1. ביקשת? תקבל תגובות "עניניות", כל תגובה בצמוד להודעה הרלבאנטית. 2. לגבי התגובה של "לך תרצח כמה יהודים"- ציניות חריפה, זה הכל. בכל זאת- במחשבה שניה, לא הייתי כותב אותה. 3. לגבי הסגנון באופן כללי. אני לא מכחיש לרגע: הסיגנון שלי הוא תוקפני ונושכני. בדיוק כמו של האדם שאני נושא את שמו בגאווה, מה שהפך אותו לשנוא הגדול על השמאל. סגנון חסר תרבות הוא כזה המלווה בקללות, ניבולי פה וכו´. סגנון לא ראוי הוא זה המצדיק פגיעה ביהודים ומעודד שנאת אחים. את אלה לא תמצא בהודעותי, כשם שלא תמצא בדבריו, ואם תמצא- אשמח אם תעמיד אותי על טעותי. 4. הודעתך בנושא אלטלנה היא חציית קו אדום מבחינתי ונענתה בהתאם. לא מצאתי לנכון להתיחס לגופם של דברים, אבל לבקשתך אעשה זאת.

לא הייתי מגדיר אותו כשנוא השמאל...

במובנים מסויימים הוא התנהג כשמאלני לכל דבר (כן אני מדבר עם הסכם השלום עם מצרים) ואפילו ויתר על טבה במטרה להשיג שלום. אחר כך הוא קצת הידרדר, בכך שהוא (וחברו, שמכהן היום כראש ממשלה) הוביל אותנו למלחמת לבנון שלא נגמרה עד ליציאה מטעם ממשלת השמאל בראשות ברק. אבל לא אחמם אותך, מה שבגין עשה היה המעשה הנכון, מימין ומשמאל, ולכן היום אנחנו בשלום עם מצרים. בקרוב אצלנו בגבולות הקו הירוק.

ידידי הצעיר (??)

1. אני מבין שבגין הפך לאחר מותו ל"יקיר" השמאל. בחייו, הוא היה השנוא הגדול ביותר. הפורום לא מספיק גדול כדי להכיל את ההכפשות שנאמרו עליו: "היטלר", פאשיסט", "רוצח" וכו´. כשעלה לשלטון נהגו כאילו חרבה המדינה. אחרי שהשמאלנים מיררו את חייו עד שלקח על עצמו את האחריות המלאה למלחמת של"ג ופרש מראשות הממשלה, הם פתאום הפכו ל"אוהביו". אני מציע לך: לך להוריך ותתעניין אצלהם עד כמה היתה האיבה לבגין גדולה. 2. המערך ורבין תמכו במבצע של"ג עד שלביו המתקדמים. לידיעתך. 3. לגבי סיני כבר הסברתי 100 פעם למה זו אינה התנהגות שמאלנית, אלא ליכודניקית למהדרין. תריץ חיפוש מתקדם בפורום על המילה "סיני".. ארוך מדי כדי שאחזור. 4. אני מבין ש-150 התנחלויות, סיפוח הגולן ושמירת עזה בשלטון ישראל היא התנהגות "שמאלנית". טוב לדעת.

Ergil

New member
למה אתה חושב שלשמאל יש מונופול

על השלום?

למעלה