לבועז:

לבועז:../images/Emo35.gif

נכנסתי לתחזית השבועית שלך. אתה מראה יום בהיר לגמרי בשבת, ואילו יריב מדבר על "שקעון שרבי" מלווה בעננות בינונית וגבוהה שאולי יוריד כמה טיפות. מה המקור לסתירה?

אסף עטר

New member
חחחח...

יש לי מצלמה דיגיטלית בבית אולי מחר גם אני אשים - למה לא ?

יש לך מצלמה דיגיטלית???

אז איך אתה לא מפציץ את הפורום בתמונות??? וחוץ מזה - תשים! למה לא? אני ממש לא מצליחה להבין ממה אנשים חוששים. וזה כן נחמד שיש פרצופים מאחורי השמות. חוץ מזה אתה יפה תואר - לא?
)

אסף עטר

New member
אולי אני אשים את ....

החתולים והכלבים איתם אני ... - סתםםםםם וברצינות - מה כבר אני יכול לצלם עם המצלמה החורף היה פעם אחת שכמעט והשתמשתי בה ולבסוף כולם יודעים מה קרה חוץ מזה המצלמה היא לא כזו שאני יכול לסחוב אותה לכל מקום כי היא גם מצלמת וידאו וקשה להכניס אותה לכיס (למרות שזה אפשרי בכיסים גדולים) בכל אופן אני מקווה להשתמש בה היום ולהביא מחר צילום (הסורק מה לעשות שבק חיים)

כשהיינו בסכר עין-כרם (המלא!!!)...

ממש הצטערתי שנגמר לנו הפילם: הייתה שם חבורת פריקים עם גיטרה על רפסודה... ובחור אחד עמד וניגן בחצוצרה ליד המים... שלוש נשים עם תינוקותיהן עשו פיקניק על הגדה... בקיצור, נוצר שם מין הוואי סוריאליסטי אירופאי כזה - פשוט באמת חבל שלא הנצחתי את זה.

יריב71

New member
הנה לך השקעון השרבי במוצאי שבת../images/Emo13.gif

להערכתי יהיו עוד כמה שילכו בעקבותיו

בועז ד

New member
לטל שלום-תשובה

לטל שלום: לדעתי צפוי מזג אוויר בהיר ביום שבת והשקע השרבי יגיע בתחילת השבוע יום א-ב.. בועז

OK - תודה על התשובה...../images/Emo45.gif

נחכה ונראה... אני בכל-זאת מקווה שירד משהו גם ביום שישי, כדברי נתי. לפחות יחסוך עוד השקייה בגינה.

למעלה