לבטים קשים בנוגע ללימודים ,בקשה?

דונקיש

New member
לבטים קשים בנוגע ללימודים ,בקשה?

אני רשום שנה הבאה לת"א, למדעי המחשב. אני כבר בן 23, ולא ניראה לי שאני אדחה את הלימודים בעוד שנה..... למרות שזה כמובן עבר בראש. אבל באמת, איך יודעים שזה מה שאתה רוצה לעשות, כמה ממכם באמת ידעו שזה מה שהם רוצים לעשות? אני לא כל כך מכיר תכנות, כולה למדתי בתיכון חמש יחידות מדעי המחשב ופסקל זה לא בדיוק מה שלומדים היום, סיימתי עם ממוצע 98. אני ממש חזק במתמטיקה, אבל משום מה אני ממש דואג, שאני אכשל בקורסים במתמטיקה... לא יודע למה, כאילו אני אקרוס תחת הלחץ האדיר הזה של המקצוע, כל מה שאני שומע זה שאתה לא יכול לנהל חיים במקביל , ואני אפילו לא בטוח שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים..... אולי תוכלו לספר לי על הלבטים שלכם לפני? או איך אתם מנהלים חיים בנוסף ללימודים בתואר, כמה זמן זה באמת לוקח ממכם כלומר, נגיד כמה שעות שבועיות באוניברסיטה, וכמה בבית.. ברור שהכל לא מדויק, מבחינת שעות, זה הכל משתנה.... אני פשוט חייב מישהו לדבר איתו על הנושא , ואין לי כל כך למי לפנות תודה, שי

vinney

Well-known member
קח רגיעון, שתה קצת מים, ותרגע

אתה לא הראשון ולא האחרון, אתה לא צריך לדעת הכל מראש, בשביל זה הולכים ללמוד. קח את הדברים בקלות, אתה תצליח.

roigr

New member
הלימודים קשים, אבל זה סוג קושי שאתה לא מכיר.

אני זוכר שבתור ילד בחטיבת ביניים הסתכלתי על הבגרויות כאל דבר בלתי אפשרי, קשה, מלחיץ, וכו'. אבל יש הסתגלות בחיים. זה לא אותו הדבר, אבל אין 2 דברים שהם אותו הדבר. זה יהיה קשה, אבל זה יהיה קשה לכולם, ובסופו של דבר מתרגלים לקושי ולהתמודדות איתו. זה פשוט סוג קושי שאתה לא מכיר.

neko

New member
לי התואר היה הרבה יותר קל מהתיכון

אז אי אפשר לדעת. זה באמת סוג אחר לגמרי של קושי.

למעלה