לביבי וחבריו החרדים לא אכפת מהחטופים

jackie111

Well-known member
כי החטופים הם :
חילונים
מהשמאל
ואשכנזים.

ועל כך הם ישלמו.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

לביבי וחבריו החרדים לא אכפת מהחטופים​

גם כאן מצער ככל שזה יהיה, צריך להיות לא בסדר בראש כדי אפילו לחשוב משהו כזה, לא כל שכן להעלות את המחשבה הנלוזה הזאת על הכתב. כרגיל, הדברים מלמדים יותר על כותבם מאשר על מושא(י) השמצתם ההזויה. עצוב שזה קיים, אבל גם אנשים כאלו הם חלק מהחברה.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם כאן מצער ככל שזה יהיה, צריך להיות לא בסדר בראש כדי אפילו לחשוב משהו כזה, לא כל שכן להעלות את המחשבה הנלוזה הזאת על הכתב. כרגיל, הדברים מלמדים יותר על כותבם מאשר על מושא(י) השמצתם ההזויה. עצוב שזה קיים, אבל גם אנשים כאלו הם חלק מהחברה.
עדינה משה סיפרה שבעלה אמר לה בשבי שהוא הולך להישאר לפחות שנתיים בשבי (אם ישרוד) כי הם שמלאנים ולכן לממשלה לא אכפת מהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
כי הם :
חילונים
מהשמאל
ואשכנזים.

ועל כך הם ישלמו.
דווקא לחרדים מאוד אכפת והבהירו שיתמכו בכל עיסקה אפילו בלי לדעת את הפרטים ונתנו גיבוי לטענת המשפחות שמצוות פדיון שבויים ביהדות היא מעל לכל.

עובדה שגם ב-2014 כשנחטפו שלושת הנערים ועדיין לא היה ידוע שהם נרצחו, המשפחות דיברו על מבצע צבאי לחילוצם ואף אחד בימין לא ביקש לשחרר (אפילו לא ביקש שלא לדבר על לדרוש) לשחרר אותם בעיסקה.

Cranio

Well-known member
היא מתכוונת לחיסול סינוואר שגופתו יכולה לשמש כקלף מיקוח בעסקה. הרי הוא היה כביכול, לפי נתניהו, המכשול לעסקה. עכשיו אין תירוצים.
דורי,
אני לא מטומטם.
התגובה שלי הייתה צינית .

תמונת התחלת השיקום של המדינה תהיה כשהחטופים יחזרו וגם המפונים כמובן.

ניצחון לא היה ולא יהיה אחרי ההפקרה הכפולה שהיתה ועודנה.

dory30

Well-known member
דורי,
אני לא מטומטם.
התגובה שלי הייתה צינית .

תמונת התחלת השיקום של המדינה תהיה כשהחטופים יחזרו וגם המפונים כמובן.

ניצחון לא היה ולא יהיה אחרי ההפקרה הכפולה שהיתה ועודנה.
עכשיו אני מבין אותך. הניצחון יהיה הדחתו של נתניהו ופירוק הביביזם (הכרזה על מפלגת הליכוד ככת).

Cranio

Well-known member
עכשיו אני מבין אותך. הניצחון יהיה הדחתו של נתניהו ופירוק הביביזם (הכרזה על מפלגת הליכוד ככת).
יש סדר עדיפויות שאתה מחמיץ משום מה -
קודם כל החזרת החטופים לפני הכל.

נצחון לא היה ולא יהיה . לא נשכח את המחדל הנורא של השבעה באוקטובר שקרה בגלל נתניהו .

dory30

Well-known member
נצחון לא היה ולא יהיה . לא נשכח את המחדל הנורא של השבעה באוקטובר שקרה בגלל נתניהו .
בהקשר של 7.10 כמובן. בלי קשר, צריך להשכיח ואפילו להגלות את משפחת נתניהו. שלא תיקרא על שמו אפילו משתנה ציבורית.

evglev1

Well-known member
מנהל
ניצחון יהיה כשאחרון האסירים המשוחררים בעיסקה עתידית ימצא את מותו אם בעימות עם כוחות צה"ל ואם מוות טבעי אבל רצוי לא בשיבה טובה ואם בשיבה טובה אז לפחות בייסורים.

Cranio

Well-known member
ניצחון יהיה כשאחרון האסירים המשוחררים בעיסקה עתידית ימצא את מותו אם בעימות עם כוחות צה"ל ואם מוות טבעי אבל רצוי לא בשיבה טובה ואם בשיבה טובה אז לפחות בייסורים.
שום ניצחון ושום נעליים.
נצחון לא היה ולא יהיה .
איבדתם אותו ב-7 באוקטובר 23 סופית.

למעלה