לגורר!!

לגורר!!

המון המון מזל טוב! שיהיה לך יומולדת שמח ומאושר! אתה ילד מדהים ומאוד נהנתי ב"מאמאמיה".. השארתי לך הודעה בפלאפון.. המון מזל טוב עוד הפעם.. אוהבת מאוד, אלמה

Refael30

New member
מזל טוב גור.

מזל טוב . מאחל לך את כל הטוב שבעולם. ומי ייתן ותפרוץ לאתרי החמאס והג'יהאד וזאת בעקבות הפיגועים שהם מבצעים כנגדנו.

יש את הטלפון של גור?????

מה יש לך תטלפון של גור?????????תני לי אותו פליזזזזזזזז הוא כזה מתוק חתיך והורס תראי הוא נתן למור נשיקה בלחי...כיף לה אני רק יודעת מה מספר האי סי קיו שלו וכבר בא לי פגישה מה האי סי שלך???. שלי::293555524

SiM GirL

New member
../images/Emo49.gif גור../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך במזל"ט
אין לך מזל, נפל דווקא על מאמאמיה חיחי..

../images/Emo39.gifאיזה מותק אלמה

כל הכבוד על הפירגון אתם ממש גדולים מהחיים איך שאתם חברים ולא רק שחקנים וזהו...

גור מאמייי-ברכה קטנה בשביל ב-

גור מזל-טוב עד 120000000 שנה! אושר ואושר שתמיד תיהיה שמח ומאושר ! שכל משאלות ליבך יתגשמו !! שתצליח בכל מה שתירצה. ושנמשיך לראות אותך במסכים ואתה שחקן מצויין ואוהבים אותך פה הרבה! אז יום הולדת שמח ! באהבה שני

avi2003

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo141.gifלאלמה המתוקה ../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

היי! אלמה מה קורה אחותי אני השארתי לך הודעה בשעה 17:00 עכשיו זאת ההודעה השנייה שאני שלחת לך אז אני אשמח מאוד עם תיכתבי לי אוהבת אותך המעריצה מספר 1 בעולם שירן סגיב נ.ב. אני נירשמתי לכוכב נולד 3 ואני מאוד מיתרגשת אודה לך מאוד עם תיכתבי לי אוהבת שוב שירן סגיב

למעלה