לגור ... דחוף ...

OoגלהoO

New member
לגור ... דחוף ...

גור ... רציתי להגיד לך ... שאני רואה את הסידרה ראש גדול וראיתי גם את כל התוכניות שהשתתפת בהן ...... וכל פעם מחדש אני מבינה כמה אתה י=פ=ה ו מ=ו=ש=ל=ם רציתי לשאול אותך אםם יש עונה שניה לסידרה ראש גול ... ואם אתה תשחק גם בעונה השניה ....? בהמון המון א=ה=ב=ה מקווה שתענה לי ... ג'לה .....

וואו!

התגובה שלך הסבה את תשומת ליבי במיוחד! דבר ראשון תודה רבה! נורא מחמיא ומהנה לקבל תגובה כזאת אוהבת! לגבי העונה השנייה: עוד לא יודעים אבל אני באופן אישי מאוד רוצה! ישנו שרשור שאומר לכם כיצד אתם יכולים לתרום לעונה שניה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=45900388 אם תהיה עונה שנייה ויציעו לי לקחת בה חלק אני אסכים!!!

גורררררררררררררררררר

גור אני מתה עליך אתה שחקן כל כך טוב אתה כזה יפיוף שווה יו תענה לי פליזזזזזזזזז

tnnnnnn

אני חושב שלא השתניתי... אני מקווה שלא! ואם כן אז אני מקווה שזה לטובה. השינוי היחיד שאני מרגיש בו זה ההכרה של האנשים.

לגור

ואאי זה בטח מה זה מוזר לראות את התגובות של האנשים ברחוב ו שמזהים אותך או משהו כזה... אם זה היה קורה לי אני הייתי מה זה בשוק. זה בטח כיף אבל מוזר....

אההה גור

ורציתי להגיד לך שאתה עונה לנו הרבה פעמים על השאלות שלנו וזה נותן לנו הרגשה טובה שאתם השחקנים מקדישים לנו זמן, ושאתם מדברים איתנו.
תודה רבה
צליל טלמור......

לא רק בלונדינית 1

נכון ההרגשה בהתחלה היא קצת מוזרה אבל לומדים להכיר אותה ולהתמודד איתה בכל מקרה ספציפי. ואנחנו מגיבים פה כי זה כיף לנו! ואתם חשובים לנו!

גורררררררר

החלום שלי הוא להיות שחקנית, ואני רק מנסה לדמיין איך זה שמזהים אותך ברחוב ואומרים לך דברים יפים וזה כבר מעלה את הביטחון ומעלה לי את הרצון להמשיך וללמוד עוד ועוד משחק.. (כי אני ממש מסכימה איתך שהקהל והאנשים שמפרגנים הם המנוע שלך להמשיך)

גור......

אני מתה עליך ושלחתי לך הודעה במסרים ואמרת שמאוחר ונדבר מחר..... אז אני חושבת שאתה שחקן מ-ע-ו-ל-ה..........באמת אני חושבת.........אני חושבת שאתה מוכשר ברמות מטורפות.... אתה יפיוף אתה כוסוןואני מתה עלייך....... גילי

היי

תודה רבה לך... אוף איזה באסה שאין מילה נרדפת לתודה! משעמם לחזור עליה כל הזמן! לא חושבים? צריך לבקש פתרון מהאקדמיה ללשון עברית.... תשאירי לי עוד הודעה ואני אענה יותר מאוחר, מבטיח! כרגע אני מטפל באתר שלי - עיצוב חדש בקרוב...

porsh

New member
גור...

תגיד... את הסדרה צילמתם בבית ספר או שזה היה אולפן ?

אביושה

New member
צילומי פנים-באולפן צילומי חוץ-בבצפ

ר. האולפן היה ב"אולפני רעננה" וכשצילמו את הבחוץ של הבצפר ולא בתוכו (חדרים...) אז זה היה בבצפר "בילו" ברעננה

סצנות

שצולמו כביכול בתוך בית ספר הן אולפן, אבל הבנתי שהאולפן נבנה בהשרא בית ספר אמיתי הסצנות שצולמו מחוץ למבנים הם מקומות אמיתיים שההפקה ביקשה אישור מיוחד לצלם בהם.

porsh

New member
אה תודה לכם...

ואם נניח תצלמו עונה שניה זה יהיה רק בחופש הגדול כן?

למעלה