לגור

linoy140

New member
לגור

גור מתה עלייך יפיוף.. אני מאשוד קוראים לי לינוי תורג'מן! מתה עלייךך

mikmik000

New member
היייי גם אני מאשדודדד חח :) מאיזה..

רובע אתם ואיזה ביה"ס?

linoy140

New member
מיקמיק

אני גרה באזור י' מקיף ז'.. ואת? אם בא לךכנסי לאייסקיו שלי 2630398191 ביי בי

תודה רבה לינוי!

ממש כיף לקבל כאלה תגובות! מאוד מחמם את הלב! אוהב בחזרה!

ayeltush1

New member
גור מתה עלייךךךך

אתהההההההה אח הכי מתוקקקקקקקק שיש תמיד רציתי אחחחחחחח (וקיבלתי סופר סופר של אח מושלם גורוש) מתה עלייךךךךךךךךך אלווי וההית אחי האמיתי חח אבל בשביל אתה אח אמיתי ולא אכפת לי מה אומרים חחחחח ושימותו הקנאים חח

ayeltush1

New member
חח פיש איזה כבודדדדדדדדדדד

גור אח שליייייייייי ישששששששששששששששששששששששששששש מתה עלייך אחיייייייי אתה הכי מקסים שיש אבל איפה יהונתן בזמן האחרוןןןןןןן ????....

porsh

New member
גור... קראתי את ההודעה שלך אתמול

לא יכולתי לענות אז היןם אני עונה.. תראה אתה לא צריך לספר לי שאתם אנשים רגילים כל העולם יודע את זה.. חלק פה מתייחסים אליכם כמו אל אלוהים וחלק בצורה רגילה לגמרי .. אני מהחלק השני.. עכשיו אני מבין שאתם לא כל הזמן יכולים לענות אבל אם כבר אתם פה , למה לא לענות ולסגור סיפור? אני לא דורש שתענו מהר אבל תתייחסו אם כבר אתם פה וראיתם את ההודעה.. אבל אתה בסדר אתה עונה באמת הרבה והכל השאר עסוקים אלוהים יודע במה.. תראה אתה גר 10 שנים באור עקיבא.. אתה אמור להכיר את המקום הרבה יותר טוב ממני ואז שאני אמרתי ששם חצי עיר עבריינים וזה בגלל שאור עקיבא אתה יודע לא תל אביב ולכל אחד יש מה לעשות באור עקיבא פרדס חנה כרכור באיזורים האלה די משעמם וילדים עושים בלאגנים מחפשים צרות ויש לי כמה חברים מאור עקיבא שהם מהחבר'ה האלה.. אתה אמרת שזה ממש לא נכון ואני לא מבין במה טעיתי

עכשיו אתה מבין למה הוא

לא עונה לך? כי אתה מלכלך סתם על העיר שלו והוא לא חייב לענות לך ואם אתה חושב שתל אביב זה עיר נקייה אז הצחקת את כל העולם ואישתו . רק ילד קטן יחשוב ככה באמת כי תל אביב מלאה סמים ופשע ורציחות והתעללויות ברמות שעוד לא הגיעו לאף עיר אחרת בארץ. ונכון שהוא עונה יחסית הרבה מאד ועוד הוא בסוף הכי עסוק מכולם בהצגות והופעות חחחחחחח בזה צדקת אלף אחוז.....

porsh

New member
אייה תקראי

אל תעשי מעצמך בחורה לא חכמה אוקי? אני מלכלכך על העיר שלו? יש לי חברים משם מה יש לי נגד העיר אני פשוט אומר שאור עקיבא פרדס חנה כרכור אלה ערים מסוכנות ויש הרבה בלאגנים! ומה אמרת על תל אביב לא הבנתי? מאיפה הגעת למסקנה שאני חושב כעל תל אביב שזאת עיר נקייה אה? מתי דיברתי על תל אביב? אני גר בנתניה ששם יש הכי הרבה בלאגנים אוקי? את מדברת על סמים פשע... תבואי לנתניה לשכונות ואז תדברי אוקי למה זה מרגיז שסתם מדברים ולא יודעים על מה! תאמיני שכונת התקווה גם לא משהו יחסית למקומות שיש בנתניה את פשוט לא יודעת על זה הרבה.. חח תבואי ואז תדברי אל תזרקי סתם מילים.. פשוט בתל אביב יש מה לעשות יחסית למקומות האלה וגם יחסית לנתניה אבל יש ערים שלא רואים אותה תאמיני לי.... תל אביב היא עיר פשע נכון אבל לא הכי מסוכנת תזכרי את זה טוב.. בנתניה יש יותר מאפיות מאשר שימי לב אני לא צוחק

yuviz

New member
מה?!

אור עקיבא פרדס חנה כרכור?! אלה ערים מסוכנות? הגזמתם אדוה מפרדס חנה ואני מזכרון יעקב.. תעשו לי טובה! אלה הערים הכי פחות מסוכנות שיש (הכול ברוח טובה כמובן)

למעלה